lilly.01
25.02.09,22:53
Ahoj,

26.1.09 som dala vpoved s dvojmesacnou vypovednou lehotou.
2.2.09 som nastupila na PN, ktora sa zial bude natahovat a je mozne ze budem vypisana do konca aprila.
Som stale zamestnancom firmy aj ked sa mi PN-ka natiahne po uplynuti vypovednej doby, alebo nie?
Co s nevycerpanou dovolenkou, preplatia mi ju?
Plynu pre mojho terajsieho zamestnavatela nejake povinnosti voci mne?
Maju totiz tendenciu tlacit ma, aby som PN-ku ukoncila uz teraz a zaplatia mi normalne odpracovany cely marec, pricom nemusim chodit do prace. Velmi sa mi to nepozdava, z mojho zdravotneho stavu sa moze vyklut vselico a nerada by som na nieco doplatila. Oni si totiz myslia, ze sa nechodim do prace, lebo sa mi nechce.
Predpokladam, ze nemozem nastupit do novej prace k 1.4. ak budem stale PN.
A este nieco, som osamelo zijuca matka a staram sa o dieta do 3-och rokov, hra aj to nejaku rolu?

Ked mi odpoviete, velmi mi pomozete. Dakujem.
brčko
25.02.09,22:15
Ahoj,

26.1.09 som dala vpoved s dvojmesacnou vypovednou lehotou.
2.2.09 som nastupila na PN, ktora sa zial bude natahovat a je mozne ze budem vypisana do konca aprila.
Som stale zamestnancom firmy aj ked sa mi PN-ka natiahne po uplynuti vypovednej doby, alebo nie? Ak si dala výpoved ty a doručila ju 26.1.09, tak v súlade so zákonníkom práce tvoj PP končí 31.3.09 bez ohladu na to, či bude PN trvať alebo nie.
Co s nevycerpanou dovolenkou, preplatia mi ju? musia
Plynu pre mojho terajsieho zamestnavatela nejake povinnosti voci mne? preplatiť dovolenku, neviem, čo máš iné na mysli
Maju totiz tendenciu tlacit ma, aby som PN-ku ukoncila uz teraz a zaplatia mi normalne odpracovany cely marec, pricom nemusim chodit do prace. Velmi sa mi to nepozdava, z mojho zdravotneho stavu sa moze vyklut vselico a nerada by som na nieco doplatila. Oni si totiz myslia, ze sa nechodim do prace, lebo sa mi nechce. tak im to takto povedz. Možno si myslia, že tvoj PP končí až posledným dnom PN??? aj to je možné.
Predpokladam, ze nemozem nastupit do novej prace k 1.4. ak budem stale PN. Aj to sa dá, no ako to zvládne mzdárka? Tej by som nezávidela riešiť prípad prenosu PN-ky.
A este nieco, som osamelo zijuca matka a staram sa o dieta do 3-och rokov, hra aj to nejaku rolu?
podla mna, ak si dala výpoved sama, tak nie. Hrá to rolu v prípade, ak by ti chcel dať výpoved zamestnávatel, tj. výpoved napr. z nadbytočnosti podla § 63 ods.1 písm. b) zákonník práce by ti dať nemohol, lebo si v tzv. ochhrannej dobe. No ty si výpoved dala sama.

Ked mi odpoviete, velmi mi pomozete. Dakujem.
.
lilly.01
26.02.09,11:00
Dakujem za odpoved.

Este som sa chcela spyta ako je to s vyplacanim PN-ky?
Teraz mi ju palti zamestnavatel?
A po 31.3. mi ju bude platit socialna poistovna?
A ak by som sa s novym zamestnavatelom nedohodla a nemohla nastupit skor, mozemsa prihlasit na UP ako nezamestna a mozem poberat davku pre nezamestnanych?


Dakujem.
veronikasad
26.02.09,11:11
Dakujem za odpoved.

Este som sa chcela spyta ako je to s vyplacanim PN-ky?
Teraz mi ju palti zamestnavatel?
A po 31.3. mi ju bude platit socialna poistovna?
A ak by som sa s novym zamestnavatelom nedohodla a nemohla nastupit skor, mozemsa prihlasit na UP ako nezamestna a mozem poberat davku pre nezamestnanych?


Dakujem.
Po skončení PP nemocenské naďalej platí soc.poisťovňa. Počas PN-ky ťa na úrade práce nezaevidujú.
Nezabudni sa po skončení prac.pomeru do 8 dní prihlásiť v zdr.poisťovni. Štát bude počas tvojej PN-ky platiť za teba zdr.poistenie aj v prípade ak nebudeš evidovaná na úrade práce.
lilly.01
26.02.09,12:13
Dakujem.

Prosi ta, a to je ked u nas vo firme je aj naturalny plat, alebo ako sa to povie, jednoducho ku kazdej vyplate mam moznost vyberu vyrobkov v urcitej hodnote. Povedali mi, ze ked som cely mesiac PN tak na to nemam narok, v pracovnej zmluve, ale nemam uvedene zaidne podmienky, kedy mam narok a kedy narok nemam.
veronikasad
26.02.09,12:16
Dakujem.

Prosi ta, a to je ked u nas vo firme je aj naturalny plat, alebo ako sa to povie, jednoducho ku kazdej vyplate mam moznost vyberu vyrobkov v urcitej hodnote. Povedali mi, ze ked som cely mesiac PN tak na to nemam narok, v pracovnej zmluve, ale nemam uvedene zaidne podmienky, kedy mam narok a kedy narok nemam.
Tak s týmto ti neporadím. To nebude záležitosť pracovnej zmluvy, ale kolektívnej zmluvy alebo nejakej internej smernice firmy.
Logicky mi z toho vyplýva, že ak nemáš nárok na mzdu, nemáš nárok ani na naturálny príjem.
lilly.01
26.02.09,12:52
Nevadi, dakujem za ochotu.
Potrebovala som si overit, ci je vsetko tak, ako si myslim. Zamestnavatel sa totiz zacal spravat dost iracionalne a nerada by som na svoju nevedomost doplatila.

Pekny dnicek