piggos
26.02.09,09:22
Má niekto recept na urýchlenie rastu vlasov? Nechcem žiadnu chémiu,skôr ma zaujímajú domáce recepty.( porosím odskúšané)....dík.....
arizona
26.02.09,08:49
Myslím, že žíhľava.
Chobot
26.02.09,10:57
Má niekto recept na urýchlenie rastu vlasov? Nechcem žiadnu chémiu,skôr ma zaujímajú domáce recepty.( porosím odskúšané)....dík.....

Zabudni, rast vlasov ničím prírodným neurýchliš ani nepodporíš. Všetky prípravky, čo sú, sú len nástrojom na vyťahovanie peňazí z vrecák nainvých ľudí, ktorí uveria reklame alebo tvrdeniu výrobcov, že práve ten prípravok pomôže. A prírodné recepty sú len také placebo - užívateľ má pocit, že mu rýchlejšie rastú vlasy...:D

Jediné prípravky, čo môžu urýchliť alebo podporiť rast ochlpenia, sú hormonálneho charakteru - dodať telu viac mužských testosterónov. Ale nikde nie je zaručené, že to bude práve na hlave - môžeš nakoniec skončiť chlpatý ako gorila.
petra:-)
26.02.09,11:02
Jedna pani povedala :D , že lyžicu ľanového oleja zmiešať s lyžicou tvarohu a spapkať každe ráno. Okrem vlasov vraj rastú rýchlejšie aj pazúriky :rolleyes:
pasuliatko
26.02.09,13:36
trpezlivosť :) mne tieto vlasy narástli za asi 5 rokov z úplne krátkych.treba čas nič iné im nepomôže,,jediné čo mne robí na vlasy dobre je FRUCTIS šampón. vdaka nemu mam thake vlasy ake mam. a používam ho už dlhé roky,
Chobot
26.02.09,13:53
trpezlivosť :) mne tieto vlasy narástli za asi 5 rokov z úplne krátkych.treba čas nič iné im nepomôže,,jediné čo mne robí na vlasy dobre je FRUCTIS šampón. vdaka nemu mam thake vlasy ake mam. a používam ho už dlhé roky,

Aj nohy ti narástli pekne dlhé ...... až po zem.;););):)
pasuliatko
26.02.09,13:56
Aj nohy ti narástli pekne dlhé ...... až po zem.;););):)

:D:D:D:D:D ale ta foto je robená kvôli vlasom a nie ničomu inému :D:D:D:D:D
Chobot
26.02.09,14:04
:D:D:D:D:D ale ta foto je robená kvôli vlasom a nie ničomu inému :D:D:D:D:D

... a môžem za to, že si také veci hneď všimnem?:rolleyes::rolleyes::D
Tweety
26.02.09,14:05
... a môžem za to, že si také veci hneď všimnem?:rolleyes::rolleyes::D
Nohy, nohy, ale stav sa, že tvár si si nevšimol.:---
pasuliatko
26.02.09,14:10
... a môžem za to, že si také veci hneď všimnem?:rolleyes::rolleyes::D

samozrejme ved si mužskéo rodu thak si musíš všimnúť nohy a nie vlasy :D
piggos
26.02.09,14:51
dakujem za rady... no netusila som ze to skonci pri nohach... vsetci ich mame po zem..ale mne to nevadi ja mam srandu rada .. len sa bavte a este dajte nieco o tych vlasoch! caves...
Chobot
26.02.09,14:57
Nohy, nohy, ale stav sa, že tvár si si nevšimol.:---

Veď keď je otočená chrbtom... škoda...:(

Ale viem, kde ju mám hľadať .. na nám. SNP!
Tweety
26.02.09,14:59
Veď keď je otočená chrbtom... škoda...:(

Ale viem, kde ju mám hľadať .. na nám. SNP!
A nemohol si si všimnúť ešte jedno, ale to nechám tak.:---
piggos
26.02.09,15:09
trpezlivosť :) mne tieto vlasy narástli za asi 5 rokov z úplne krátkych.treba čas nič iné im nepomôže,,jediné čo mne robí na vlasy dobre je FRUCTIS šampón. vdaka nemu mam thake vlasy ake mam. a používam ho už dlhé roky,
pekne vlasy no tusim si tu niekto vsima nieco ine
Paula
26.02.09,15:13
pekne vlasy no tusim si tu niekto vsima nieco ine


A môžme my za to, že sa nám na nákuk ponúklo viac?:rolleyes:
Chobot
26.02.09,15:26
A nemohol si si všimnúť ešte jedno, ale to nechám tak.:---

Napíš aspoň do SS..:rolleyes:
piggos
26.02.09,15:35
A môžme my za to, že sa nám na nákuk ponúklo viac?:rolleyes:
jasné.... idem si dat prispevok dlhé nohy možno mi tam niekto popíše čo to o vlasoch...ked sa to to tu tak zvrtlo..hi hi
Chobot
27.02.09,08:30
jasné.... idem si dat prispevok dlhé nohy možno mi tam niekto popíše čo to o vlasoch...ked sa to to tu tak zvrtlo..hi hi

Prečo sa sťažuješ? Tí, čo vedeli, ti už poradili a napísali svoj názor. Koľko rád potrebuješ, aby si odpoveď považoval za dostatočnú?

Niektorí tvrdia, že na rast vlasov im pomohol Capillan Q. Ale mám kamaráta, ktorý mal plešinu na čele a ten Capillan si aplikoval dlhodobo - stále je plešatý a sklamaný. Ale k chceš, vyskúšaj. A keď si do vyhľadávača zadáš "prípravok rast vlasov" tak ti nájde toľko stránok, tém a diskusií, čo tu nikdy nedostaneš.


http://www.zoznam.sk/hladaj.fcgi?co=svet&s=pr%EDpravok+na+rast+vlasov
arizona
27.02.09,09:20
Myslím, že z pôv.príspevku sa nedá určiť, či sa jedná o urýchlenie rastu (inak) zdravých vlasov, alebo o rast vlasov u muža,ktorý už má plešinu.
To je dosť rozdiel!;)

Prípravky na rast vlasov pre plechavých-to sú iba zbytočne vyhodené peniaze.Neverím im.

Na urýchlenie rastu vlasov mne pomohlo pravidelné oplachovanie žíhľavou a Caplilan.(Neviem, či sa ešte vyrába)Samozrejme, že nenarastú 10cm za mesiac,ale trochu urýchlia...
andreaS
27.02.09,09:27
mne rastu vlasy rychlejsie, ked si ich davam castejsie podstrihnut... inak aj caste umyvanie pomoze :-)

ale ja mam nato taku fintu... ked chcem dlhsie ako mam, tak si pripnem clip-in pricesok z pravych vlasov a hned mam vlasy skoro po pas :)
alla66
27.02.09,10:13
Pre lepší a rýchlejší rast vlasov je nepochybne dôležitý dostatočný prísun vitamínov a vhodná strava.
- Taktiež obmedzenie stresu na minimum a snaha o jeho čo najlepšie predchádzanie
- pomôžu aj šampóny z lekárne, ktoré urýchľujú rast. Šampón Fitoval je dobrý,ale pôsobením zvonku/šampóny,vody, toniká/ sa vstrebe len malé množstvo účinnej látky. Preto je oveľa dôležitejšia výživa zvnútra-napríklad Fitoval tablety.

... to sú hlúposti, že vlasy rýchlejšie rastú, keď sa podstrihnú..to sa len zdá, lebo potom sa tak nelámu, ale rastú stále rovnako :)
piggos
27.02.09,10:46
Môj zlatý ja sa nesťažujem ale keď niekto chce vedieť niečo o vlasoch, nechápem prečo tu niekto rozoberá a rieši aké ma kto nohy.....
alla66
27.02.09,12:16
Jedna pani povedala :D , že lyžicu ľanového oleja zmiešať s lyžicou tvarohu a spapkať každe ráno. Okrem vlasov vraj rastú rýchlejšie aj pazúriky :rolleyes:
Ja som ho užívala,neviem či rýchlejšie rástli, ale vlasy sa mi začali mastiť :mee: a tiež pokožka,:) tá mi nevadila,aspoň ma po sprchovaní nič nesvrbelo...
Ale tiež sa to nesmie preháňať s užívaním....potom to má škodlivý účinok...
pasuliatko
27.02.09,12:39
pekne vlasy no tusim si tu niekto vsima nieco ine

dakujem boli pekne :--- ano typiský chlapi :D:D si všímajú to čo neni treba :D
alla66
27.02.09,12:46
mimotemy Ja som baba a tiež som si všimla nohy,námestie SNP nie.:eek:...Niekedy je také odľahčenie témy zábavné a vhodné....:D
pasuliatko
27.02.09,12:50
mohli by ste prestať komentovať moje nohy?a námeste SNP??? :D:D:D:D:D ja som to dala kvôli vlasom,že aké mi narástli a nie aké mi narástli nohy. ked niekto urobí tému aké nohy komu narástli dám si tam foto ale toto je o vlasoch :D :D:D:D:D
pasuliatko
27.02.09,14:44
piggos
27.02.09,17:23
pasuliatko
27.02.09,18:07
ok.. dík kuknem sa tam

na tej stránke skús podhladať aj niečo iné,sú thak super rady.;)
Karmenka
03.03.09,09:06
Ja mám dlhé vlasy tak 25 rokov a medzitým som bola raz ostrihaná úplne na krátko. Vyskúšala som nespočetné množstvo rôznych prípravkov. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že skôr od pravidelného podstrihovania vlasov len pár centimetrov rast vlasov bol trošku rýchlejší. Tie rôzne prípravky skôr prispeli k lepšej kvalite vlasov ako k rýchlejšiemu rastu. No o dlhé vlasy sa treba aj pravidelne starať, nestačí ich nechať len narásť na požadovanú dĺžku. Mali by byť pekné aj napohľad, nemali by sa štiepiť, lámať a mali by mať svoj zdravý lesk. Taktiež je dôležité nechať si vlasy podstrihnúť aspoň 2 x do roka par centimetrov, aby ta spodná dĺžka vlasov nepôsobila takým "ostrambaným" dojmom, kedže vlasy rovnako nedorastajú a mali tak určitý tvar :)
isinocka
20.01.13,21:12
Jedna pani povedala :D , že lyžicu ľanového oleja zmiešať s lyžicou tvarohu a spapkať každe ráno. Okrem vlasov vraj rastú rýchlejšie aj pazúriky :rolleyes:
to fakt ?
arizona
20.01.13,21:45
odpovedas na 4. roky staru temu :-DDD