Marianna01
26.02.09,11:09
ako tak brúzdam po poraďáckej kaviarni, všímam si už dlhší čas, že sa nám v kaviarni množia odborné témy. Je to v poriadku?

Priznám sa, mňa to jemne rozčuľuje, pretože v kaviarni si chcem oddýchnuť, vypnúť, kukať na témy "o počasí" a nie o nároku na materskú dovolenku, nezdaniteľné časti a podobne.

Ak sa nemýlim, moderátor je tu mysimis - nem som istá v tejto chvíli, ale vlastne je to jedno - skrátka, nedal by sa tu urobiť, prosím, poriadok? :)

Ďakujem, a ak aj ja som mimotemy a zlezaradil , tak mi to,prosím, prepáčte.
Tweety
26.02.09,10:11
ako tak brúzdam po poraďáckej kaviarni, všímam si už dlhší čas, že sa nám v kaviarni množia odborné témy. Je to v poriadku?

Priznám sa, mňa to jemne rozčuľuje, pretože v kaviarni si chcem oddýchnuť, vypnúť, kukať na témy "o počasí" a nie o nároku na materskú dovolenku, nezdaniteľné časti a podobne.

Ak sa nemýlim, moderátor je tu mysimis - nem som istá v tejto chvíli, ale vlastne je to jedno - skrátka, nedal by sa tu urobiť, prosím, poriadok? :)

Ďakujem, a ak aj ja som mimotemy a zlezaradil , tak mi to,prosím, prepáčte.
Mariannka, ja som to už písala aj Richardovi, odpoveď bola taká, že netreba odpovedať, a že sa chystá s tým niečo urobiť. :)
mysimis
26.02.09,16:33
Dievčatá, ja sa snažím poprehadzovať aspoň tie príspevky ktoré tu zachytím, ale čím ďalej tým ich je viac.