Richard
23.06.05,22:36
Zaviedol som novú funkciu, ktorá Vám umožní vyjadriť rýchlo svoj názor na daný príspevok. Zatiaľ ide iba o vyjadrenie súhlasu s príspevkom.

Ušetrí Vám čas písomne vyjadriť svoj súhlas, sprehladní tému a navyše aj akoby ohodnotí správny príspevok.

Štatistika súhlasov:
V profile sa zaznamenáva štatistika Vašich súhlasov.
Počet príspevkov/súhlasov zobrazuje koľko krát ste vytvorili príspevok a koľko krát ste vyjadrili súhlas.
X súhlasov v X príspevkoch zobrazuje koľko súhlasov ste dostali od druhých (k vašim príspevkom).

Vyhľadávanie:
Ak chcete vyhľadať všetky "odobrené" príspevky, tak to máte hneď v rámci možnosti vyhľadávania.
Ak chcete vyhľadať "odobrené" príspevky konkrétneho člena, tak si kliknite na "zobraziť verejný profil" člena >Nájsť všetky príspevky od Xčlena s vyjadreným súhlasom


Ďalšie využitie:Čiastočne by sa dala takáto štatistika použiť aj na hodnotenie. Ak má niekto vysoký počet súhlasov, ktoré dostal, možno predpokladať že tento člen odpovedá veľmi správne a výstižne (vyčerpávajúco).
Takéto hodnotenie však môžu ovplyvniť súhlasy udelené odborných tém.

Skresleniu hodnotenia sa môžeme vyhnúť dvoma spôsobmi:
1. Nebudete udeľovať súhlas mimo odborných príspevkov
2. Zruším túto možnosť v niektorých častiach ako napr. Po Porade (týmto však nedokážem eliminovať nedodržiavanie spôsobu č.1)

Čo vy na to?
ondrejvla
23.06.05,20:41
Musím len súhlasiť! Myslím, že je to rýchlejšie, ako odpoveď a ja prehľadnejšie. Skúsime tvoju novinku.
Muška
23.06.05,20:47
Richard, vymyslel si to super, a myslím, že sa nevylučujú obidva body, nakoľko niekedy aj v odbornej téme okrem súhlasu určite niekto napíše ešte aj poznámku /bezvýznamnú/.
Richard
23.06.05,20:51
??? neviem či rozumiem Muška, ale myslel som to tak, že oba body sa zavedú súčasne (tak ako píšeš, ten druhý bez prvého je málo....)
Muška
23.06.05,20:53
Riško, igen, to som iba sčemerená z Hungár.
ALDA
23.06.05,21:24
Riško, igen, to som iba sčemerená z Hungár.
Muška súhlasiť som chcela s Richardom a súhlasila som s Tebou...ale aj s tebou súhlasím, som na tom taktiež a ešte Magálovej štrúdl bol super...:)

Sľubujem, že už si budem dávať pozor!!!!! anebudem toľko žr.....ť:D
bepo
24.06.05,04:53
Malá nevýhoda je v tom že s príspevkom môže súhlasiť 60 ľudí a kliknú 2.
Richard
24.06.05,04:59
To je podobné aj s odpoveďami....
ANNA
24.06.05,05:25
A čo tak aj nesúhlasné vyjadrenie?
Richard
24.06.05,09:23
Nesúhlasné som sa zatiaľ rozhodol neurobiť.
1. Máme pravidlo, že nesprávne odpovede budú opravené. Ak sa opravia, čo potom s nesúhlasmi?
2. Súhlas s nejakým stanoviskom dáva povzbudenie pre obe strany, nevyvoláva negatívne emócie, čo sa o nesúhlase nedá povedať, pretože nesúhlas môže vyvolať konflikty... a to by bolo len a len na neprospech Porady!
3. Ak sú v téme viaceré príspevky a len niektoré majú súhlasy, je zrejmé, že tie ostatné nebudú až tak pravdivé/kvalitné.
4. Nebudem meniť každý príspevok na anketu....
Eva99
24.06.05,10:23
Nesúhlasné som sa zatiaľ rozhodol neurobiť.
1. Máme pravidlo, že nesprávne odpovede budú opravené. Ak sa opravia, čo potom s nesúhlasmi?
2. Súhlas s nejakým stanoviskom dáva povzbudenie pre obe strany, nevyvoláva negatívne emócie, čo sa o nesúhlase nedá povedať, pretože nesúhlas môže vyvolať konflikty... a to by bolo len a len na neprospech Porady!
3. Ak sú v téme viaceré príspevky a len niektoré majú súhlasy, je zrejmé, že tie ostatné nebudú až tak pravdivé/kvalitné.
4. Nebudem meniť každý príspevok na anketu....
Ak niekto aj nesúhlasí, asi by nemal iba kliknúť, ale vyjadriť sa, prečo nesúhlasí.
bepo
25.06.05,06:25
Pre lepšie upresnenie-stávalo sa že odpovede boli len-" Aj ja to tak robím" a bolo ich tam 8-10.Miesto toho teraz stačí len stlačiť Súhlasím.Ak chce niekto pridať alebo obohatiť názor napíše odpoveď a môže ale nemusí dať Súhlasím.
Jozef Mihál
11.07.05,06:50
Zišla by sa možnosť, ako zrušiť svoj súhlas. Dnes sa mi už dvakrát stalo, že v rýchlosti som klikol na "Súhlasím", pričom v skutočnosti som chcel kliknúť na "rýchla odpoveď".
bepo
11.07.05,06:53
Stalo sa viacerým že miesto cituj stlačili Súhlasím.
Richard
11.07.05,07:06
ej ale máte rýchle myšky .-)
aj moja je veľmi rýchla, hlavne keď posielam maily s attachmentom.... často jej nestačím a pošle mail bez toho aby som mal možnosť pridať attach .-)
Asi ten súhlas premiestnim na bezpečnejšie miesto....
Jozef Mihál
11.07.05,07:09
Počkaj, ďalšia vec môže byť, že niekto unáhlene súhlasí, po čase si to rozmyslí a rád by svoj súhlas zobral späť.

Tak ako viem vymazať príspevok alebo ho upraviť, by malo byť možné de-súhlasiť.
Jana Acsová
11.07.05,07:11
A čo takto, dvakrát meraj a raz rež? :)
Paula
11.07.05,07:16
Už sa mi stalo, že som v jednom príspevku poznamenala "škoda, že sa súhlas nedá zrušiť" :) .... Pri dlhšej debate o probléme si občas uvedomím, že som súhlasom podporila nielen nesprávny názor, ale aj svoju hlúposť ;)
Jana Acsová
11.07.05,07:26
Už sa mi stalo, že som v jednom príspevku poznamenala "škoda, že sa súhlas nedá zrušiť" :) .... Pri dlhšej debate o probléme si občas uvedomím, že som súhlasom podporila nielen nesprávny názor, ale aj svoju hlúposť ;)To nie je o hlúposti. Niekedy sa názor vyvíja, dôležité však je, aby nakoniec bol najviac podporený ten správny. Písalo sa o tom aj cez víkend v téme: Nechýba tu grant, ktorý by definitívne potvrdil.
http://www.porada.sk/showthread.php?t=10858
lenkak
11.07.05,07:29
Alebo pri príkaze Súhlasím, dať možnosť tabuľky:naozaj to myslíš vážne a na výber áno - storno.
Paula
11.07.05,07:52
Storno súhlasu- páči sa mi táto možnosť :) .
Jana Acsová
13.07.05,06:21
Áno, storno súhlasu je niekedy naozaj potrebné.

http://www.porada.sk/showthread.php?p=100469#post100469
petra:-)
21.09.05,07:58
Chcela by som sa spýtať, či už funguje to storno súhlasu. Potrebujem zrušiť súhlas, aby nemýlil ostatných, pretože som SLEPÁ a zas som miesto cituj stlačila súhlasím :mad:
Tweety
21.09.05,08:04
Chcela by som sa spýtať, či už funguje to storno súhlasu. Potrebujem zrušiť súhlas, aby nemýlil ostatných, pretože som SLEPÁ a zas som miesto cituj stlačila súhlasím :mad:Ja mám zasa takú skúsenosť, stlačím cituj ,pretože chcem odpovedať s citáciou a ono mi dá súhlas.
Mária M
petra:-)
21.09.05,08:08
Takže nie som slepá :eek: . Ale aj tak potrebujem ten súhlas zrušiť, lebo údaje v tom príspevku, ktorý som chcela citovať nie sú správne, a nerada by som aby to niekoho pomýlilo.
Richard
21.09.05,08:16
Chcela by som sa spýtať, či už funguje to storno súhlasu. Potrebujem zrušiť súhlas, aby nemýlil ostatných, pretože som SLEPÁ a zas som miesto cituj stlačila súhlasím :mad:
zatial to nefunguje, ale ak je to strasne zlee, daj mi link a ja to zrusim
petra:-)
21.09.05,08:40
http://www.porada.sk/showthread.php?t=12906&highlight=maxim%E1lny

príspevok č. 7 - strasne zleeee to nie je, ja by som take nemocenské brala, ale žiaľ nie je to správne uvedené.

Veľmi ďakujem :p
Richard
21.09.05,08:45
ok vybavene