uliana
26.02.09,17:17
Poradte prosím, chcem vyplniť daňové priznanie pre študenta elektronickou formou. Aj po stiahnutí programu vo formstudio a príslušného formulára z DRSR nemôžem formulár otvoriť. :mee:
Monika Kováčová
26.02.09,16:52
tuta
26.02.09,18:04
Na stránke www.drsr.sk choď na vyplnenie tlačív na internete.
ekopo
26.02.09,18:11
určite nevyplníš DP elektronickou formou z jednoduchého dôvodu: s najväčšou pravdepodobnosťou nemáš k tomu aktivovanú autorizovanú elektronickú službu - elektronický podpis
VERONIKA6
16.03.10,10:27
Vyplnila som na stránke daňového riaditeľstva daňové priznanie typ A, vytlačila a keď som išla tlačiť potvrdenie, v ľavom rožku mi oznámilo: Na stránke sa vyskytla chyba. Keď som na to ťukla, otvoril sa mi oznam s chybovým hlásením: riadok 421
znak 5
chyba: znamienko is undefined - nie je definované
kód: 0
Potvrdenie sa mi nedá vytlačiť.
VERONIKA6
16.03.10,11:04
Vyplnila som na stránke daňového riaditeľstva daňové priznanie typ A, vytlačila a keď som išla tlačiť potvrdenie, v ľavom rožku mi oznámilo: Na stránke sa vyskytla chyba. Keď som na to ťukla, otvoril sa mi oznam s chybovým hlásením: riadok 421
znak 5
chyba: znamienko is undefined - nie je definované
kód: 0
Potvrdenie sa mi nedá vytlačiť.
Posúvam.
Monika Kováčová
16.03.10,11:23
Posúvam.
Skús najskôr krížikom zavrieť okno - tlačový formulár DP A - myslím biele tlačivo, nie žlté polia, ktoré sa vypĺňajú. Ak nebudeš mať otvorenú tlač DP A, a dáš vo vyplňovacom formulári TLAČ POTVRDENIA, malo by ti to vytlačiť.
VERONIKA6
16.03.10,11:29
Skús najskôr krížikom zavrieť okno - tlačový formulár DP A - myslím biele tlačivo, nie žlté polia, ktoré sa vypĺňajú. Ak nebudeš mať otvorenú tlač DP A, a dáš vo vyplňovacom formulári TLAČ POTVRDENIA, malo by ti to vytlačiť.
Tlačový formulár som mala zatvorený, vo vyplňovacom som dala tlač potvrdenia. Keď som išla tlačiť formulár, tak mi vypísalo logickú chybu, ale vytlačiť sa dalo. Potom som zatvorila a išla tlačiť potvrdenie. To mi ani nevytvorilo.
VERONIKA6
16.03.10,11:41
Tlačový formulár som mala zatvorený, vo vyplňovacom som dala tlač potvrdenia. Keď som išla tlačiť formulár, tak mi vypísalo logickú chybu, ale vytlačiť sa dalo. Potom som zatvorila a išla tlačiť potvrdenie. To mi ani nevytvorilo.
Posúvam.