ataner
24.06.05,09:10
pomôže mi niekto ako urobím trojzápočet v omege. A je dodávateľ, B odberateľ, C naša firma. Viem že to urobiť interným dokladom, len neviem ako správne spárovať aby mi to sadlo aj saldokonte: Ďakujem
Jara
24.06.05,07:36
A to je dovolené robiť trojzápočty? Já tak viem že je to už dávno zrušené...
Paula
24.06.05,07:47
A čo tak urobiť úhrady cez pokladničné doklady ?
ataner
24.06.05,07:47
ja si myslím že ano nakoľko mám k tomu doklad na ten trojzápočet od leasigovej spoločnosti. no tá si myslím keď ide o financie a dobré meno určite neporušovala zákon!
Paula
24.06.05,07:49
aha, tak už neviem, či to ide (s tým lízingom), ako som písala.....
UCET
27.06.05,08:10
ja si myslím že ano nakoľko mám k tomu doklad na ten trojzápočet od leasigovej spoločnosti. no tá si myslím keď ide o financie a dobré meno určite neporušovala zákon!
zápočty jedine cez interné doklady oproti účtu 395 a napárovať priamo na doklad. Len pozor na jednom internom doklade môže byť len jeden partner.
Oldi
28.06.05,13:02
zápočty jedine cez interné doklady oproti účtu 395 a napárovať priamo na doklad. Len pozor na jednom internom doklade môže byť len jeden partner.
Súhlasím, len by som upresnil:
Do jedného interného dokladu jedna firma, preklopiť záväzok/pohľadávku cez spomínanú 395-ku, do druhého interného dokladu zase druhý partner, pekne Vám to sadne, pretože práve účet 395 a rozdelenie do viacerých interných dokladov Vám umožní párovať to takýmto spôsobom, t.j. cez 2(3) firmy.