ajajaaaj
27.02.09,12:33
Ahojte odborníci!

Chcem Vás poprosiť o radu. Som SZČO a od jesene 2008 pracujem pre s.r.o. Zmluvu mám postavenú tak, že pol roka mám fix a potom budem platená percentuálne. V zmluve sa o nároku na dovolenku nič nespomína, napriek tomu mi zamestnávateľ oznámil, že nárok na dovolenku mám ako zamestnanec, čiže 20 pracovných dní za rok. Dovolenku mi však neprepláca a tak nerozumiem, ako mi môže určovať počet dní dovolenky. Má zamestnávateľ na toto právo?
Ďakujem za Vaše rady.
Zoltán Kovács
27.02.09,11:35
Ahojte odborníci!

Chcem Vás poprosiť o radu. Som SZČO a od jesene 2008 pracujem pre s.r.o. Zmluvu mám postavenú tak, že pol roka mám fix a potom budem platená percentuálne. V zmluve sa o nároku na dovolenku nič nespomína, napriek tomu mi zamestnávateľ oznámil, že nárok na dovolenku mám ako zamestnanec, čiže 20 pracovných dní za rok. Dovolenku mi však neprepláca a tak nerozumiem, ako mi môže určovať počet dní dovolenky. Má zamestnávateľ na toto právo?
Ďakujem za Vaše rady.

A tá zmluva je riadná pracovná zmluva alebo nie?
ajajaaaj
27.02.09,11:38
Je to Zmluva o obchodných a dodacích podmienkach
Tweety
27.02.09,11:41
Je to Zmluva o obchodných a dodacích podmienkach
Nárok na dovolenku majú len zamestnanci podľa ZP, teda tí, ktorí sú zamestnaní na PZ. Nie je to tvoj prípad, zamestnáv. postupuje v rozpore so ZP.
ajajaaaj
27.02.09,11:43
Ďakujem Tweety, myslela som si to, len som chcela mať istotu.
Pekný deň prajem všetkým.