Mirkapo
27.02.09,16:04
Ahojte, ja by som sa Vás chcela opytat, ci niekto z vas nepracuje v programe Money 3. Neviem ako tam mam zauctovat: V roku 2006 sme kupili predajnu, ktoru odpisujeme, lenže tento rok sme menili okna a to je technicke zhodnotenie. Rocne odpisujeme priblizne 34000,- ak som dobre pochopila zakon tak ja budem kazdy rok odpisovat tuto ciastku a potom odpisem aj tie okna,a tym budem odpisovat dlhsie.len neviem ako to nahodim do tej skladovej karty tak, aby sa mi to spravne odpisovalo. Ak niekto robi v tomto programe poradte mi. Dakujem
Mirkapo
02.03.09,13:41
Neviete mi naozaj poradiť? Velmi surne to potrebujem vediet, aby som mohla uzatvorit rok 2008.
Aňa
02.03.09,13:59
Otvor si tú kartu majetku, klikni na lištu pohyb, daj pridať a otvorí sa ti okno a tam si zadáš do okienka technické zhodnotenie. Pekne si doplniš do karty čo potrebuješ.
Mirkapo
03.03.09,08:13
Dakujem velmi pekne za radu, no mam este jednu otazku a to sa tyka sumy odpisovania.V roku 2006-2007 som opisovala sumu okolo 44 000,- a teraz sa mi tie sumy zmenili, Myslela som si ze budem stale odpisovat tu istu sumu,len o to tech.zhod.dlhsie.A teraz mam mat odlisne danove aj uctovne odpisy? Alebo maju byt rovnake? Este mi prosim ta porat v tomto.Aj priklad dakujem