Kleine
27.02.09,18:32
Zdravím.
Máte niekto skúsenosti s firmou Prifin pána Moravského ?

Ďakujem
Kleine
08.03.09,18:52
... nikto ...
edddo@post.sk
15.04.09,06:32
Mam a som z toho zufaly.

Zadal som si na 123dopyt.sk dopyt na tehly. Ozvalo sa mi niekoľko firiem a Prifin ponúkol nejlepšiu cenu. Zaplatil som zálohu 80% no a tušíte dobre. Najprv ma mesiac vodil za nos, že tehly budú, že sú také a onaké problémy. Pýtal som naspäť zálohu a teraz už druhý týždeň každý deň počúvam dookola, že peniaze som už poslal, že ich pošlem, že nie je problém… ale je, zatiaľ žiadne peniaze.
rajchler
15.04.09,17:31
ja som mal zadal dopyt na 123 na porfix....volal mi v nedelu rano ze 40 % zlava, priamo z Kostolian mi to dovezie....shydraulickou rukou...tiez chcel zalohu dopredu. nedalo mi to a volal som do porfixu priamo..nikto tam o nom nepocul,.a ze 40 % nie je mozne aby mi dal.... tak som mu volal spat ze mu dam 20 tisic naruku ak mi to najprv donesie a tak ho vyplatim....tak sa vyhovaral ze nie, ze potrebuje peniaze otacat a tke keci... potom som bol v kontakte s obchodnym zastupcom z porfixu a ten len krutil hlaou ze ako je mozne ze niekto predava akoze porfix....ide vraj o nejaky porobeton z ciech....a o 3 dni na to na stranke porfix.sk dali upzornenie ze palety z porfixu su len v modrych foliach balene....chvala bohu som sa nenechal zlakat na "super zlavu"
jabunt
17.04.09,05:04
Po prvé firma sa volá Prifin nie Profin, aby som nekrivdil firme ktorá skutočne existuje a nemá s ním nič spoločné. S pánom Moravským mám zlé skúsenosti, síce nie ako podvedený zákazník, ale on sám vie aké, jeho podnikatelské praktiky patria skôr niekde inde. On sám toto fórum číta a som zvedavý či dokáže nájst odvahu aby sem dal príspevok ktorý sa zakladá na pravde akým spôsobom funguje jeho firma a v čom spočíva jeho "podnikatelský" zámer. Tak zatiaľ pa.
jabunt
27.04.09,05:50
:rolleyes::rolleyes:Pán Moravský Marián , pani Smolková Marcela a spol. nenašli odvahu napísať nič, lebo celý ich podnikatelský zámer je založený na podvode. Tvrdili že majú zľavy u výrobcov, výrobcovia sa od nich dištancujú. Zamestnali si niekoľko ludí , ktorí dodnes márne čakajú na výplaty.Kam sa asi tak stratili peniaze? Klamú a zavádzajú zákazníkov , zamestnancov. Telefóny vypnuté, komunikácia žiadna. Tvrdia že majú stavebnú firmu v Bratislave a v Trnave. Ako referencie udávajú výstavbu golfového ihriska v Šajdíkových Humencoch, rekonštrukciu lekárne Flóra v Žiari nad Hronom, výstavbu na Tajovského 18 v Trnave atd. Medzi firmy ktoré im údajne potvrdia referencie vraj patrí aj Železničné stavitelstvo v Bratislave(meno pracovníka neuvádzam).A firmy o ničom nevedia. Dokonca firma xella sa na svojej stránke verejne dištancuje od ich konania. Vedel by som tu o tom napísať celý román. Prečo si nenapravia v 123dopyte a v požiadavke adresu podľa skutočnosti? Prečo firma ktorá myslí niečo seriózne nemá zverejnený v telefónnom zozname jediný kontakt? Vo výpise so ŽR má podnikanie od roku 2004 a nikto o nej nikdy v stavebníctve nepočul , skôr niekde inde,ale má zaujímavé zľavy u výrobcov:
Wienerberger-37%
Heluz- 47%

Cemix- 46%
Isover- 35%
Baumit-48%
Hasit- 35%
Ytong- 46%
Porfix-43%
Rigips-53%
Knauf-45%
Mnohé mega spoločnosti by také zľavy brali ľavou zadnou. To môžem aj ja tak podnikat. Nekúpite Bratislavský hrad? Predám Vám ho za 2000EUR, ale záloha 80% vopred.:rolleyes:
arizona
06.05.09,09:15
Mam a som z toho zufaly.

Zadal som si na 123dopyt.sk dopyt na tehly. Ozvalo sa mi niekoľko firiem a Prifin ponúkol nejlepšiu cenu. Zaplatil som zálohu 80% no a tušíte dobre. Najprv ma mesiac vodil za nos, že tehly budú, že sú také a onaké problémy. Pýtal som naspäť zálohu a teraz už druhý týždeň každý deň počúvam dookola, že peniaze som už poslal, že ich pošlem, že nie je problém… ale je, zatiaľ žiadne peniaze.
:confused: http://staznosti.sme.sk/cpld/2623/Marian-Moravsky/Co-ste-urobili-s-mojimi-troma-tisickami-eur.html
mardela
22.05.09,13:00
Takže mi čakáme už tri týždne.A nič.samé výhovorky.A tiež sme dali 80 percent a nič.ďalšie peniaze nemáme.Treba aby sme sa všetci spojili a dali trestné oznámenie.Neviem čo to má za systém, v tejto dobe,takto oblbovať ľudí,ktorí chcú ušetriť každú korunu a niekto sa na tom priživuje.A nech si ostatní dávajú pozor a nenaletia.Jasné ostatní si myslia,že sme blbci,ale videnie ušetrenia každeho euríka zaslepí.Takže všetci viete čo máte urobiť.Nech sa mu to len tak neprepečie.Nech si zaslúži čo mu patrí.
profesional
27.05.09,19:07
Prosim vsetkych, ktori boli podvedeni p. Moravskym, alebo ludi, ktori maju informacie o ludoch podvedenych p. Moravskym, aby sa mi ozvali. S niekolkymi ludmi uz riesime veci proti panovi Moravskemu. Jeho "podnikanie" uz nebude mat dlheho trvania. Aktualne sa podla vysky skody prislusne skutky nachadzaju v sadzbe do 12 rokov. Dakujem.
Email na kontaktovanie: life_is_fine@azet.sk
jabunt
28.05.09,08:10
No ked chce niekto pomôct, nech zverejní iný kontakt, to mohol napísat aj pán Moravský.
profesional
28.05.09,15:08
No ked chce niekto pomôct, nech zverejní iný kontakt, to mohol napísat aj pán Moravský.

Precitaj si moje prispevky (kedysi som ich tu napisal dost) a pochopis, ze na to by sa Marian Moravsky proste nezmohol. K tomu Marian Moravsky dobre vie, kto kazdy ho nahana..
Ono realne tu je zakazane zverejnovat kontakty. Tak ak mas zaujem, tak mi napis mail, ja to zavolam a dohodneme si stretnutie. A nemam problem ti na nom dokazat, co vsrtko uz na neho mam v rukach.
K tomu moja identita sa da overit priamo u spravcu porada.sk.
Pukanec
28.05.09,19:44
Som zákazníkom pána Moravského už dlhší čas a nikdy som nemal s ním žiadny problém hoci som už veľakrát u neho objednával tovar. Vždy som zaplatil 80% zálohu a tovar mi vždy doviezli. Takže ja na neho nemôžem povedať ani jedno krivé slovo, skôr naopak, vždy som bol s jeho cenami a aj servisom spokojný. Veď ak mi dal dobrú zľavu a tovar som dostal, aj keď niekedy s malým meškaním, nemal som mu čo vytknúť. Doteraz som u neho objednal už 6-krát a vždy to bolo dobre vybavené. Som tu nový a to aj preto, lebo ma na toto upozornil známy, no nedalo mi nezareagovať na tieto texty.
profesional
28.05.09,19:53
No ked chce niekto pomôct, nech zverejní iný kontakt, to mohol napísat aj pán Moravský.

Vazeny pan Moravsky,

to co si myslite o tych ktorych peniaze mate uz viem. Ale mysliet si, ze tejto sprostosti niekto uveri? Pocul ste o niecom takom ako je IP adresa? A niecom takom ako je vzorec spravania? Ja viem, zase nam sem napisete niektory z bludov...
lappo
29.05.09,16:05
Pán Moravský bude potápač s najdlhšie zadržaným dychom v Dunaji_?!!
janrada
25.06.09,18:41
vydychol som si ulavou, ze som nenaletel...
presne po dopyte na 123dopyt sa mi hned ozval a presne taketo dristy...
chvalabohu, ze sa mi to zdalo prilis podozrive ...
teraz som nakupil tehly, potreboval som na stavbu chaty, vyrobca tehal pomerne znamy - otvorili novu prevadzku v Petrovanoch pri PO a kus 300 x 250 x 238 stal 0,78 centov...
Pokial Vam to zavana reklamou, zmazte to... :)
profesional
22.12.09,20:06
Pre vsetkych poskodenych - Mam pre Vas hadanku. Kolko trestnych stihani podla Vas bezi vo veciach kde ako podozrivy alebo ako obvineny figuruje pan Moravsky? Mozte hadat - najlepsie formou osobnej spravy. Iba pre informaciu, cislo je uz velmi dlho dvojciferne. A mozte si hned aj tipnut v kolkych pripadoch z toho mu bolo vznesene obvinenie. Pre toho kto sa najviac priblizi poskytnem aktualnu adresu pana Moravskeho - ak by ste sa s nim chceli "porozpravat".
TomasHC
23.12.09,06:37
Ja len zostavam v nemom uzase, ako moze niekto dat 80% zalohu :( Ved tie firmy to neberu od vyrobcu za cash, ale na fakturu, takze taka vysoka zaloha je totalne neopodstatnena. Radsej obetujem par EUR, ale vyberiem si firmu, ktora ma nejaky kapital, aby si nemusela pytat takto zalohy a ja mohol kludne spat...
patys
23.12.09,08:17
Ludia ja vás nechápem ako niekto môže dať 80 percent zálohu človeku ktorého
prvý krát vidí a niečo si o nom prečíta na internete.Ked budeme takíto lahostajný bude ešte veľa pánov Moravčíkov.Týmto sa nechcem nikomu vysmievať je mi luto všetkých podvedených čo chceli ušetriť,ale ludia spametajte sa.
220870
23.12.09,08:40
Ja predávam a montujem okná.X-krát sa mi stalo u úplne cudzích ľudí ,bez dokladu na dobré slovo mi boli schopný vycálovať na drevo 50-90000SKK len na základe cenovej ponuky.Najmä starší ľudia sa v tom vôbec nevyznajú sú extrémne dôverčivý,nedávajú si pozor.Keby som bol chrapúň mohol som bez väčších problémov prísť k celkom slušnému majetku s minimálnym rizikom.Niekedy mi až mráz po chrbte behal z ľudskej dôverčivosti alebo blbosti.
Lianka
23.12.09,08:41
Drzim palce vsetkym pri vymahani svojich pohladavok akehokolvek druhu. Mnohi dlznici a ini "podnikavci" sa totiz spoliehaju, ze im to vsetko prejde a v pohode si uzivaju vase peniaze. Vazim si ludi, ktori toto nenechaju len tak, ale bojuju za seba. Tiez k takym patrim, ktori veci nenechaju len tak, aj ked niektori ludia z mojho okolia to nechapu, su toho nazoru, ze to mam nechat tak :eek: - ked ma niekto oberie o niekolko desiatok tisic Skk, ci viac (a to mam na vsetko zmluvy a doklady - nie som naivna, clovek nikdy nevie ani pri vlastnej rodine - moze sa nieco udiat...). Keby sme prestali bojovat za svoje prava, to by si kazdu chvilu o nas niekto "nohy otieral" a podnikavci by boli este smelsi ako su teraz.
TomasHC
23.12.09,10:50
Ja predávam a montujem okná.X-krát sa mi stalo u úplne cudzích ľudí ,bez dokladu na dobré slovo mi boli schopný vycálovať na drevo 50-90000SKK len na základe cenovej ponuky.Najmä starší ľudia sa v tom vôbec nevyznajú sú extrémne dôverčivý,nedávajú si pozor.Keby som bol chrapúň mohol som bez väčších problémov prísť k celkom slušnému majetku s minimálnym rizikom.Niekedy mi až mráz po chrbte behal z ľudskej dôverčivosti alebo blbosti.

Pri oknach aku-taku zalohu chapem, lebo okna su povacsine na mieru a je tazsie (ale nie nemozne) pouzit ich inde. Ale ja osobne som okna bral tiez bez zalohy!
profesional
23.12.09,11:54
Plne suhlasim. Preto aktualne pomaham viest spory a tresne konania proti p. Moravskemu mnohym poskodenym. Lebo taky clovek proste patri do basy. Nema co behat po slovobe. Irituje ma pristup tejto krajiny, ze kym na takrhoto cloveka djode, trva to 2-10 rokov.
lapejko
25.12.09,04:37
Cemix- 46%
Isover- 35%
Baumit-48%
Hasit- 35%
Ytong- 46%
Porfix-43%
Rigips-53%
Knauf-45% Ja väčšinou poskytujem stavbárske a iné služby, materiál nakupujem za zálohy ale zo školenia Rigips viem ,že takáto zľava u nich neexistuje okrem toho, že nepredávajú priamo odberateľom iba zmluvným partnerom.
profesional
14.05.10,18:34
Viete co je sialene? Ze pocet poskodenych stale pribuda... A to aj napriek tomu ze Marianovi Moravskemu bola pravoplatne zrusena zivnost.
Kleine
12.07.11,19:43
Mate niekto nejake info ako sa dari p. Moravskemu ?
bob the builder
14.02.13,11:19
Ja mám skúsenosti s 123dopyt.sk Sú to podvodníci ktorých sa nezbavíte.
Pôvodne som prejavil záujem vyskúšať ich systém v skúšobnom termíne za nejakých 40 eur/3mes.
Keď mi prišla faktúra na 40eur + dph tak som im oznámil že nemám záujem o ich služby vzhľadom k tomu že sa mi zdá neseriózne udávať cenu bez DPH a túto informáciu znázorniť niekde v rohu malinkými písmenami.
Napriek tomu mi od nich chodili ponuky. Ale BEZ KONTAKTOV na dopytujúcich pretože som neuhradil faktúru. Kontaktovali ma aj telefonicky kde som im opätovne zdôrazňoval že nemám záujem o ich služby. Na to prišla mailom upomienka. Opakovane som sa vyjadril že nemám záujem a nech mi nič neposielajú. Od vtedy prišlo upomienok asi 5, tvrdošijne trvajú na úhrade, napriek tomu že som sa niekoľkokrát aj písomne vyjadril že nemám záujem, nehovoriac o tom že sú bez kontaktov na dopytujúcich NEPOUŽITEĽNÉ !
Samozrejme som nič neuhradil a potom to prevzala vymáhačská firma logicall ktorú absolútne nezuajíma žiadne vysvetlenie. Trvajú na úhrade aj s vymáhačskými poplatkami (už je to nejakých 80 eur), vyvolávajú, vypisujú maily, obťažujú a vyhrážajú sa exekúciami !
123dopyt NIKD VIAC ! Na tú stránku ani nechoďte !
alltracboy
14.02.13,13:41
ty na to pozeras ako predavajuci a nie ako osoba co zhana najlepsiu ponuku. Ja som s nimi problem nemal. Zadal som , prisli ponuky, vybral som si.
ciners
14.02.13,16:18
ty na to pozeras ako predavajuci a nie ako osoba co zhana najlepsiu ponuku. Ja som s nimi problem nemal. Zadal som , prisli ponuky, vybral som si.
To mas sice pravdu, ale v konecnom ponimani tejto temy ostanes oklamany TY. Dostanes falosne referencie. Ty si dajme tomu rozhladeny clovek, co si da 2a2 dokopy, ale ked danu sluzbu vyuzije nejaky jednoduchsi clovek, tak je to v podstate podvod.
lubeno4
09.03.13,16:48
Dobry den prajem všetkym viete co je s panom Marianom Moravskym a Marcelou Smolkovou Bardonova aspon tak mam posledne informacie.dajte mi prosim vediet.Dakujem dobrym Ludom.