xxxpower2
27.02.09,19:18
Dobry den.
Aj ked sam robim z reklamaciami ale s tymto si necham radsej poradit.Priatelka si kupovala cca pred rokom cizmy a teraz som ich bol reklamovat pretoze zacala praskat podrazka.Reklamovat som bol 24.2.09 o 17:15 hod:)....a dnes po necelych 3 dnoch som si tam siel po vyjadrenie ze co a ako...A oni ze reklamacia neuznana lebo to je bezne opotrebenie.Tak som sa spytal predavacky ze co ked jej praskne cela podrazka a ona na to ze tam mate vyjadrenie a ked sa mi nepaci tak si ich mam dat neviem do akej firmy na preskumanie na vlastne naklady:mad:
A teraz pikosky:na reklamacnom liste je zly datum nakupu:27.7.2009
zobrali mi original blok(doklad o kupe) ze mi ho daju az po dorieseni reklamacie

Samozrejme reklamaciu som neprevzal.Ale rad by som Vasu radu ze co vcul.Vopred vrela vdaka:)
xxxpower2
28.02.09,15:56
Naozaj nevie nikto poradit?:confused:
bobiku
01.03.09,08:29
Naozaj vám neostane asi nič iné len sa obrátiť na skúšobný ústava a dať to na vlastné náklady posúdiť. Ale prečo sa neskúsite obrátiť na forum spotrebiteľov slovenska alebo SOI, tam by vám určite poradili.
xxxpower2
01.03.09,09:46
Vsak uz som sa.Mne sa len jedna o to ze ci tym ze si nechali blok a urobili chybu neurobili nieco s cim by som mohol na nich vybehnut:)
bábika
05.03.09,08:05
no myslím si ze chybila predajňa, mne podobne praskla podrazka na cizme a okamzite bez reptania mi dali peniaze, obradte sa na obchodnu inspekciu so ziadostou o presetrenie, ja som takto urobila v pripade botasiek ked mi nechceli uznat reklamaciu a potom mal problemy ten dotycny ze reklamaciu neuznal, musel platit pokutu + mne vratit peniaze, je to krute ale v dnesnej dobe sa asi inak neda ked pekne slovo na nich neplati. drzim palce.
xxxpower2
05.03.09,18:43
Dakujem.Prave to riesim na staznosti.sme.sk....uvidime co s toho vzide a ked som volal na SOI tak ma odbili s tym ze pokial dodrzali lehoty tak je to ok....:eek:....ja to stale vravim ze SOI je banda darmozracov-s prepacenim ale naozaj na nich ine slovo nenajdem.mimotemy