janka.mo
28.02.09,12:09
Dobry den, chcela by som poprosit o radu...
citala som tu vsetko mozne, co sa tyka poziciek. ale potrebovala by som konkretne predkontacie.....
popisem svoj pripad...
na pokladni mi k 31.12.08 "vysí" okolo 150tisic, ktore nie su realne.... viem, ze to by tak nemalo byt, ale ide mi o to, ze ich potrebujem nejako zmenit na euro. a kedze nie su fyzicky, tak ziaden doklad o ich zmene nemam. napadlo ma, ci to mozem nauctovat ako pozicku konatelovi. spisem zmluvu na jeden mesiac. a tam dohodnem aj percento urokov, ale vobec netusim aka ma byt jeho vyska. dajme tomu, ze pozicku mu poskytnem 30.12.08.
zauctujem to 355/211, ale co s tymi urokmi? kedy o nich mam uctovat a hlavne na aky ucet a v akej vyske. poradte mi prosiiiim
dakujem
Johanka
28.02.09,19:28
Neodpovie Ti nikto.
Cit. ETIKETU PORADY
14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

Účtujeme na základe účtovných dokladov, nevyrábame si ich ...
janka.mo
28.02.09,20:23
Neodpovie Ti nikto.
Cit. ETIKETU PORADY
14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

Účtujeme na základe účtovných dokladov, nevyrábame si ich ...
ospravelnujem sa... neuvedomila som si, ze porusujem etiketu....