Mixa
28.02.09,18:13
Prosím vás, poraďte mi niekto, Firefox mi asi dva týždne vyhadzuje stále takého hlášky, keď sa chcem načítať na stránky, to je jedno na aké, načítavam niekedy aj na päťkrát ....

Address Not Found

Firefox can't find the server at www.google.com.

The browser could not find the host server for the provided address.

* Did you make a mistake when typing the domain? (e.g. "ww.mozilla.org" instead of "www.mozilla.org")
* Are you certain this domain address exists? Its registration may have expired.
* Are you unable to browse other sites? Check your network connection and DNS server settings.
* Is your computer or network protected by a firewall or proxy? Incorrect settings can interfere with Web browsing.

neviem, čo s tým, už som aj firefox preinštalovala, vírus nemám, ani problém so sieťou, Explorer ide normálne, skype, všetko ...

nastavenie proxy alebo firewallu? tak s tým moc robiť neviem, nevie mi niekto poradiť, čo by som ešte mohla skúsiť? :confused:
Už mna to vážne dosť štve, mám pocit, že to robí stále častejšie ...

Ďakujem vopred :) M
AVKCOMPS
01.03.09,14:22
možem sa spýtať? Od koho máte internet? Toto niekedy robí internet. Ak nie internet tak je potom nadstavený asi proxy server. Zistíte to tak že si otvoríte firefox. Vo vrchnom menu si nájdite NÁSTROJE potom MOŽNOSTI. Otvorí sa Vám okno a na karte OBECNÉ na úplnom spodu máte PRIPOJENIE. Kliknite na NADSTAVIŤ PRIPOJENIE. Pozrite sa či máte označené "Priame pripojenie k sieti". Ak nie tak to označte. A problém by mal byť vyriešený.
veronika55
01.03.09,14:27
Ja mam podobny problem, potrebujem surne pracovat so strankou statistickeho uradu SR statistics.sk kvoli diplomovke a vyhadzuje mi ze stranka neexistuje error 404... co mam teraz robit? preco nejde? neviete o tom nieco????
AVKCOMPS
01.03.09,14:33
Čo sa týka serveru statistics.sk. Na tomto servery je buď technická odstávka alebo je zrušený. Treba to priebežne sledovať. Ak nepôjde ani zajtra alebo v utorok tak pravdepodobe je zrušený
Mixa
01.03.09,21:39
Ďakujem, internet mám od T-Mobile ... a skúšala som to tak, ale mám to v angličtine, ale akosi sa z toho neviem vymotať ... neukazuje mi tam nastaviť pripojenie, ale niečo úplne iné ... hm ... už som z toho nešťastná ...
Ale aj tak ďakujem ... M
bobino38
02.03.09,05:04
...iný prehliadač ti funguje normálne?
AVKCOMPS
02.03.09,17:54
Tak v angličtine. Vo vrchnom menu si nájdite TOOLS potom OPTIONS. Otvorí sa Vám okno a na karte GENERAL na úplnom spodu máte CONNECTIONS. Kliknite na CONNECTION SETTINGS. Pozrite sa či máte označenú prvú možnosť. Ak nie tak to označte.
Mixa
03.03.09,19:31
Zdravím,
viem, že to teraz bude vyzerať hlúpo, ale ja tam vážne žiadne CONNECTION SETTINGS nemám.
Ide to takto : TOOLS - OPTIONS - otvorí sa mi MAIN, tam mám len STARTUP, DOWNLOADS a ADD-ONS ...
Skúsim TOOLS - OPTIONS - ADVANCED - GENERAL, tam je ACCESSIBILITY, BROWSING a SYSTEM DEFAULTS ...
"CONNECTIONS" mám na vedľajšej karte NETWORK v tom ADVANCED, tam mi hovorí Configure how Firefox connects to Internet, otvorím to a je tam CONFIGURE PROXIES ... tam je prvá možnosť NO PROXY - to mám označiť, či nie? To je niečo iné?
Moc sa v tom teda nevyznám, ďakujem za každú radu ... M
AVKCOMPS
04.03.09,08:20
Ano presne to NO PROXY treba zaškrtnúť. Ak Vám to ani potom nepôjde potom skúsime niečo iné. Vyskúšajte a potom mi napíšte
Mixa
04.03.09,08:41
Tak, akurát som to zaškrtla, tak uvidíme, počkám chvíľu, poskúšam, či to pôjde, dám vedieť :)
Mixa
04.03.09,08:49
Stále to robí ... :mee: ... Dá sa teda ešte niečo iné skúsiť?