aurika1
28.02.09,20:07
Ahojte,
prosím Vás poraďte mi niekto..... mám klienta, ktorý prevádzku herňu...jeho príjmy za minulý rok z automatov čiže provízia bola 350.000,- Myslím si že tento príjem nie je daňový, keďže automaty sa zdaňujú už na začiatku roka....prosím opravte ma ak sa mýlim.... ďakujem
aurika 1
Stanislav 1975
28.02.09,19:31
Ahojte,
prosím Vás poraďte mi niekto..... mám klienta, ktorý prevádzku herňu...jeho príjmy za minulý rok z automatov čiže provízia bola 350.000,- Myslím si že tento príjem nie je daňový, keďže automaty sa zdaňujú už na začiatku roka....prosím opravte ma ak sa mýlim.... ďakujem
aurika 1
arika, podľa mňa sa teda mýliš- z tej provízie sa samozrejme MUSÍ platiť daň z príjmu, lebo to, čo sa platí na začiatku roka z automatov rozhodne nieje daň z príjmu ale iná daň...
Ak sa mýlim, opravte ma, ale myslím, že mám pravdu...
aurika1
28.02.09,19:35
....je to logicke aj ja si to myslím, ale môj klient ma o tom presviedča a na DU mi veru nevedia poradiť.....je jasne že nechce z toho platiť daň.....
Johanka
28.02.09,19:41
Riešenie je jednoduché. Nech si DP urobí sám :).
Stanislav 1975
28.02.09,19:43
....je to logicke aj ja si to myslím, ale môj klient ma o tom presviedča a na DU mi veru nevedia poradiť.....je jasne že nechce z toho platiť daň.....
aurika, na DU ti nevedia poradiť??? :confused::confused::confused::mad:, skor nechcú...
Stanislav 1975
28.02.09,19:46
....je to logicke aj ja si to myslím, ale môj klient ma o tom presviedča a na DU mi veru nevedia poradiť.....je jasne že nechce z toho platiť daň.....
aurika, a ak nechce platiť z toho daň, tak obmením troška výrok V.I.Lenina a ja vravím- náklady, náklady, náklady:---:---:---
aurika1
28.02.09,19:52
...jasne, asi ho nepoteším..... ale vám veľmi pekne ďakujem...prajem Vám pekný večer.... dnes mám meniny, tak Vám pekne ďakujem za správnu radu...
Stanislav 1975
28.02.09,19:54
...jasne, asi ho nepoteším..... ale vám veľmi pekne ďakujem...prajem Vám pekný večer.... dnes mám meniny, tak Vám pekne ďakujem za správnu radu...
Zlatka, tak všetko naj k meninám... a prečo na meniny pracuješ a nepiješ(me) ???;);)
Maaaria
03.03.09,12:59
Poradaci. Viete mi poradit. uctujem firmu ktora ma dva vyherne automaty. Na konci mesiaca dostane tato firma proviziu podla nazberanych penazi v automate. Moja otazka znie, ci tento prijem (proviziu) uvadzam do DP k DPH do r.13, cize oslobodene prijmy.
dakujem
Maaaria
05.03.09,07:06
neviete mi poradit?
aurika1
05.03.09,13:11
lebo ja oslavujem prácou...xixixi
Maaaria
11.03.09,14:39
Poradaci. Viete mi poradit. uctujem firmu ktora ma dva vyherne automaty. Na konci mesiaca dostane tato firma proviziu podla nazberanych penazi v automate. Moja otazka znie, ci tento prijem (proviziu) uvadzam do DP k DPH do r.13, cize oslobodene prijmy.
dakujem

neviete poradit????
Lianka
11.03.09,14:43