bosorka6669
28.02.09,20:34
Prosim Vas pekne da sa postavit dom bez koruny? Mate stym niekto skusenosty? Alebo ako ziskat peniaze na stavbu ked nam nema kto rucit nehnutelnostou.
Stanislav 1975
28.02.09,19:37
Prosim Vas pekne da sa postavit dom bez koruny? Mate stym niekto skusenosty? Alebo ako ziskat peniaze na stavbu ked nam nema kto rucit nehnutelnostou.
bosorka, nehnevaj sa moja, ale si riadna bosorka- dom bez koruny sa dá postaviť akurát tak z piesku:), ale ako téma na odľahčenie, to nieje zlé:):):)
igipigi
28.02.09,19:42
...no jasne ze sa da, cotak platit v eurach?
220870
28.02.09,19:59
Ak viete kradnúť tak ako naši politici,banky a monopolné podniky ,neni problém.
Stanislav 1975
28.02.09,20:09
Ak viete kradnúť tak ako naši politici,banky a monopolné podniky ,neni problém.
Naši politici nekradnúúúúúúúúúúúúú, slúžia nám občanom, aby sa nám žilo dobre a od rána do večera pracujú pre náš blahobyt- pre nás celé noci nespia, nepravidelne sa stravujú a ak sa niečo nepodarí spraviť pre nás občanoc- majú z toho nesmierne výčitky svedomia...
ondrejvla
28.02.09,20:26
No ako vtip to nebolo zlé, ale bosorka určite myslela to, či im niekto poskytne úver na celú stavbu. Poskytne, pokiaľ príjem oboch manželov vysoko presiahne
výdaje na rodinu a ešte zostanú finančné prostriedky na splátky úveru.
Niektoré banky poskytujú úvery, kde ručíš tou nehnuteľnosťou, ktorú staviaš,
či už je dokončená, alebo nie. Ako prvotná nehnuteľnosť je tam pozemok, ktorý predpokladám už máš, no a potom stavba. Ale ak nemáš ani pozemok, ani vysoký príjem, alebo postačujúci príjem na splátky, potom už len voliť stavbu stanu...:mee:
Stanislav 1975
28.02.09,20:40
No ako vtip to nebolo zlé, ale bosorka určite myslela to, či im niekto poskytne úver na celú stavbu. Poskytne, pokiaľ príjem oboch manželov vysoko presiahne
výdaje na rodinu a ešte zostanú finančné prostriedky na splátky úveru.
Niektoré banky poskytujú úvery, kde ručíš tou nehnuteľnosťou, ktorú staviaš,
či už je dokončená, alebo nie. Ako prvotná nehnuteľnosť je tam pozemok, ktorý predpokladám už máš, no a potom stavba. Ale ak nemáš ani pozemok, ani vysoký príjem, alebo postačujúci príjem na splátky, potom už len voliť stavbu stanu...:mee:
Vlastička, ja viem, že im chceš pomocť a možno to čo píšeš by sa dalo zrealizovať ešte pred rokom, dvoma, ale v dnešnej dobe banky už nechcú davať hypotéky a myslím si, že ked nemajú čím ručiť, tak v dnešnej situacii hypotéku nedostanú...
ondrejvla
28.02.09,20:45
Vlastička, ja viem, že im chceš pomocť a možno to čo píšeš by sa dalo zrealizovať ešte pred rokom, dvoma, ale v dnešnej dobe banky už nechcú davať hypotéky a myslím si, že ked nemajú čím ručiť, tak v dnešnej situacii hypotéku nedostanú...

No ale treba veriť, že sa doba zmení a "zámorie" dá príkaz na ukončenie krízy...
Ale veľmi by som chcela, aby aj tí, čo sú nemajetní raz majetnými boli! Aj bez toho, aby nad nimi držala "pracovitú" ruku naša zvolená elita.
bosorka6669
28.02.09,20:46
tak asi nam ostava len kupa bytu
Stanislav 1975
28.02.09,20:47
No ale treba veriť, že sa doba zmení a "zámorie" dá príkaz na ukončenie krízy...
Ale veľmi by som chcela, aby aj tí, čo sú nemajetní raz majetnými boli! Aj bez toho, aby nad nimi držala "pracovitú" ruku naša zvolená elita.
a ty by si pracovala za ten poslanecký plat? Však to je žobračenka:D:D:D
Stanislav 1975
28.02.09,20:49
tak asi nam ostava len kupa bytu
Asi tak, ale neboj sa, nemate všetko stratené, však na začiatok Vám ten byt postačí a nevieš, niekedy si ten domček aj naozaj postavíte...A kopu ľudí nemá ani ten byt, na začiatok stačí a dalej sa uvidí
ondrejvla
28.02.09,20:58
tak asi nam ostava len kupa bytu

Želám ti, nech sa vám to podarí! Šťastie rodiny nie je len v dome, na lásku stačí aj taký priestor, kde je dvom dobre, a kde sú dvere pred ľudskou zlobou a závisťou zatvorené. Nech sa ti sen splní a nech váš byt vonia zdravím, šťastím a zdravými deťmi.
bosorka6669
28.02.09,21:24
Želám ti, nech sa vám to podarí! Šťastie rodiny nie je len v dome, na lásku stačí aj taký priestor, kde je dvom dobre, a kde sú dvere pred ľudskou zlobou a závisťou zatvorené. Nech sa ti sen splní a nech váš byt vonia zdravím, šťastím a zdravými deťmi.

dakujem ti pekne
ondrejvla
28.02.09,21:28
dakujem ti pekne

Cmuk:)
Ferdosondo
01.03.09,05:04
tak asi nam ostava len kupa bytu
Je mi to divné. Dom chceš bez koruny a potom napíšeš, že tak nám ostáva len kúpa bytu. Nejak mi to "nehrá" dokopy.
bosorka6669
01.03.09,07:16
Je mi to divné. Dom chceš bez koruny a potom napíšeš, že tak nám ostáva len kúpa bytu. Nejak mi to "nehrá" dokopy.

Ale s bytom ktory by som kupovala stym sa da rucit a hypotejku mi tak daju.
durisovad
01.03.09,07:19
V TV bol nedavno prispevok, ako si ludia stavali dom zo slamy a blata. Udajne ich stal velmi malo penazi, ale dost roboty. Vyzeralo to celkom dobre. Aj na internete som videla taketo domy, boli postavene v Amerike a nebyvali tam chudobni ludia.