letula
28.02.09,20:57
Prosím poradiť,ako vymažem históriu z ICQ,v ktorej mám už viac než 2000 položiek. Ďakujem
alla66
28.02.09,20:28
Ak nechceš vôbec ukladať históriu....V prvom rade si zaklikni v možnostiach-história-neukladať históriu...(môžeš si i vybrať jednotlivé kontakty)
Klikni pravým tlač. na kontakt a daj zobraziť históriu a maž.........
caligulax
01.03.09,05:37
Ak nechceš vôbec ukladať históriu....V prvom rade si zaklikni v možnostiach-história-neukladať históriu...(môžeš si i vybrať jednotlivé kontakty)
Klikni pravým tlač. na kontakt a daj zobraziť históriu a maž.........
hehe otazka bola ako zmazat podla mna...... :) Mozes lahko zmazat ale nie v icq...skus mirandu ale qip tam to ide sup sup....
caligulax
01.03.09,05:38
ale rychlo a pracne je ked odinstalujes icq... ale zmazes vsetko
Destiny1337
01.03.09,06:02
"Main, Preferences, Saving Histori" Máš tam "Save history for all contacts" a pod tým je "Enter your password to clear all history" napišeš tam svoje heslo pri ktorom sa logujes a stlačíš už iba "Clear history".
alla66
01.03.09,07:11
hehe otazka bola ako zmazat podla mna...... :) Mozes lahko zmazat ale nie v icq...skus mirandu ale qip tam to ide sup sup....

Ja som odpovedala i ako zmazať históriu u jednotl.kontaktov a ako zrušiť ukladanie histórie celkovo.
caligulax
01.03.09,13:00
Ja som odpovedala i ako zmazať históriu u jednotl.kontaktov a ako zrušiť ukladanie histórie celkovo.
vsak v poriadku :)