openroad
28.02.09,21:14
Zdravim vsetkych, premyslal som ako zacnem pracovat na pasivnom prijme a napadlo ma zapojit sa do sietoveho marketingu.
Co poviete na tieto stranky?
cash.atlasweb. cz
V tomto roku sa rozbieha nova MLM spolocnost na slovensku ,monavi. com
Spolocnosti je strasne vela,no do ktorej sa pustit? To je pre mna otazka. Premysla som nad tymi dvoma, nakolko trh je uz presyteny inymi hlupostami.
Faipe
01.03.09,08:30
myslis, ze natom zarobis? pisu sa tam strasne krasne veci... len sa staci trochu zamysliet a zistis ze natom nezarobis :) na MLM nikdy nezbohatnes - iba ak si na vrchole :)
dvoma slovami - PEKNA BLBOST!
Rosch
03.03.09,11:39
myslis, ze natom zarobis? pisu sa tam strasne krasne veci... len sa staci trochu zamysliet a zistis ze natom nezarobis :) na MLM nikdy nezbohatnes - iba ak si na vrchole :)
dvoma slovami - PEKNA BLBOST!


Nemáte až tak celkom pravdu, pretože existuje minimálne jeden MLM systém obchodu, ktorý je jednoznačne spravodlivý čo sa týka odmeňovania a každý má tie isté podmienky! Nezáleží teda či ste v ňom zapojený 50 rokov alebo práve idete začať. Záleží len od Vášho prístupu! Do pol roka môžete mať také príjmy, že Vám zabezpečia osobnú aj finančnú slobodu - všetko závisí od Vášho prístupu!

Z Vášho príspevku vyplýva, že nemáte presné a úplné informácie o všetkých MLM obchodoch a preto dávate ďalej dezinformáciu o MLM obchode!
Zoltán Kovács
03.03.09,11:45
Nemáte až tak celkom pravdu, pretože existuje minimálne jeden MLM systém obchodu, ktorý je jednoznačne spravodlivý čo sa týka odmeňovania a každý má tie isté podmienky! Nezáleží teda či ste v ňom zapojený 50 rokov alebo práve idete začať. Záleží len od Vášho prístupu! Do pol roka môžete mať také príjmy, že Vám zabezpečia osobnú aj finančnú slobodu - všetko závisí od Vášho prístupu!

Z Vášho príspevku vyplýva, že nemáte presné a úplné informácie o všetkých MLM obchodoch a preto dávate ďalej dezinformáciu o MLM obchode!

Tak nám objasni, ktorý je ten jediný spravodlivý MLM systém.
duves
03.03.09,11:56
Záleží len od Vášho prístupu! Do pol roka môžete mať také príjmy, že Vám zabezpečia osobnú aj finančnú slobodu - všetko závisí od Vášho prístupu!

Jj, pozname, do toho uspesneho okamihu treba plnit plány na 400%.

p.s. idem založiť firmu na dovoz....čohokolvek. Už hladam iba uspesneho predajcu, ktory zarobi na proviziach majland. Pozor, už su iba 2 posledne miesta!
Faipe
03.03.09,15:38
Nemáte až tak celkom pravdu, pretože existuje minimálne jeden MLM systém obchodu, ktorý je jednoznačne spravodlivý čo sa týka odmeňovania a každý má tie isté podmienky! Nezáleží teda či ste v ňom zapojený 50 rokov alebo práve idete začať. Záleží len od Vášho prístupu! Do pol roka môžete mať také príjmy, že Vám zabezpečia osobnú aj finančnú slobodu - všetko závisí od Vášho prístupu!

Z Vášho príspevku vyplýva, že nemáte presné a úplné informácie o všetkých MLM obchodoch a preto dávate ďalej dezinformáciu o MLM obchode!

Aj mna by zaujimal ten spravodlivy system odmenovania v MLM. zrejme ste jeden z tych, ktori sa nemenovanou spolocnostou na "skoleniach(inak povedane vymyvani mozgov)" nechali oklamat. Ale je to len moj nazor - nikomu ho nevnucujem ;)
misomiso
04.03.09,14:05
Tu nejde o spravodlivost. MLM je velmi nestastny model podnikania bez ohladu na nejaku spravodlivost alebo nespravodlivost, je to na dlhsiu debatu, tu na to nie je priestor. Ale najlepsie ak sam vyskusas a urobis si obraz.
rastikus
04.03.09,14:47
Tu nejde o spravodlivost. MLM je velmi nestastny model podnikania bez ohladu na nejaku spravodlivost alebo nespravodlivost, je to na dlhsiu debatu, tu na to nie je priestor. Ale najlepsie ak sam vyskusas a urobis si obraz.

nestastny pre tych, ktori su na spodku pyramidy. Stastny pre tych, ktori su na jej vrchole pre tych bystrych, ktori s MLM zacali
misomiso
04.03.09,14:52
nestastny pre tych, ktori su na spodku pyramidy. Stastny pre tych, ktori su na jej vrchole pre tych bystrych, ktori s MLM zacali

Mozno. Otazka bola ale, ci sa zapojit. Odpoved je teda: Nie.
Alex_M
04.03.09,19:44
Tri veci.
A) zucastnil som sa na jednom takom skoleni nemenovanej uz skrachovanej pyramidky co ponukala zivotne sporenie. Vstupne 300sk za poskytnutie vysokoprepracovaneho materialu pozostavajuceho z pera a 10 vytlacenych slajdov z ppt.
Po vyziadani blocku o zaplateni registracie som sa stretol s velkou nevôlov a nakoniec ma cele to zoskupenie odradilo a odvtedy mam negativny postoj.

B) keby to je take jednoduche ako to tvrdia ti "profimanazeri" tak by neexistovala financna kriza.nikto by nemusel manualne pracovat pretoze by sme zili z toho ze by sme robili sluzby a ak by aj niekto manualne pracoval tak by sme si o nom mysleli ze je to nevzdelanec pretoze nerobi to co my.

C) Kazde podnikanie ma svoje caro. Niekto zarobi na tom ze ma napad. Niekto oklame druheho. Niekto sa cely zivot snazi a nedari sa. Hlavne treba mat triezvy usudok a necakat hned miliony.

Nazor si utvorte ;)
Rosch
05.03.09,09:01
Tak nám objasni, ktorý je ten jediný spravodlivý MLM systém.


Dnes som "nakukol" do tejto debaty, tak idem aspoň z časti reagovať.

Mladý muž, ak ste si nevšimli, ja som nepovedal že existuje nejaký "jediný spravodlivý MLM systém". Ja som povedall, že v tom do ktorého som ja zapojený, je spravodlivý a každému dáva presne tú istú šancu!

V ďalšom chcem povedať len toľko, že vďaka rôznym "dezinformáciám" a zlým praktikám konkurencie je mienka ľudí na všetko v tomto segmente podnikania skreslená. Systém nášho MLM marketingu má cenu vysvetľovať na osobnom stretnutí a zodpovedať všetky prípadné otázky. Takto sa to jednoducho nedá presne a vyčepávajúco vysvetliť! Kto ste z BA a okolia do 50 km - prídem a vysvetlím osobne pokiaľ bude záujem!

V poslednej poznámke v tejto odpovedi chcem len povedať že si nepamätám mladý muž, kedy sme si my dvaja potykali....ja oslovujem každého slušne a bez náznaku invektív!

Pekný deň!
Rosch
05.03.09,09:04
Jj, pozname, do toho uspesneho okamihu treba plnit plány na 400%.

p.s. idem založiť firmu na dovoz....čohokolvek. Už hladam iba uspesneho predajcu, ktory zarobi na proviziach majland. Pozor, už su iba 2 posledne miesta!

Nemáte dostatok informácií a preto píšete hlúposti. V našom MLM marketingu nie ste viazaný žiadnym povinným obratom ani žiadnym povinným nákupom.... treba osobne vysvetliť - tu sa to jednoducho nedá výstižne napísať!

Pekný deň
Rosch
05.03.09,09:09
Aj mna by zaujimal ten spravodlivy system odmenovania v MLM. zrejme ste jeden z tych, ktori sa nemenovanou spolocnostou na "skoleniach(inak povedane vymyvani mozgov)" nechali oklamat. Ale je to len moj nazor - nikomu ho nevnucujem ;)


Platí to isté ako u "duves"...

Nemáte dostatok informácií a preto píšete hlúposti o "vymývaní mozgov".

Na môj e-mail schulter1962@centrum.sk napíšte odkiaľ ste a ak je to pre Vás prijateľné, môžem Vám to prísť osobne odprezentovať - potom sa zariadite podľa vlastného úsudku ale na základe nových informácií, ktoré momentálne evidentne nemáte!

Pekný deň.
Rosch
05.03.09,09:13
Tu nejde o spravodlivost. MLM je velmi nestastny model podnikania bez ohladu na nejaku spravodlivost alebo nespravodlivost, je to na dlhsiu debatu, tu na to nie je priestor. Ale najlepsie ak sam vyskusas a urobis si obraz.

Máte nedostatok informácií a o našom MLM systéme nič neviete! Každá spoločnosť ktorá sa zaoberá obchodom, zakladá obchodné reťazce, resp. obchodné siete, resp. siete obchodných partnerov! Spolu vytvárajú nejaké spoločné obchodné obraty - z toho sú potom zisky! O tom je náš MLM marketing - len treba vypočuť a potom si vytvárať úsudky!

Pekný deň.
Rosch
05.03.09,09:17
nestastny pre tych, ktori su na spodku pyramidy. Stastny pre tych, ktori su na jej vrchole pre tych bystrych, ktori s MLM zacali

V našom MLM systéme nikto nie je na vrchole pyramídy a nikto nie je na jej spodku - opakujem že každý má úplne rovnaké podmienky! Ten kto začne teraz a bude sa tomu seriózne venovať, môže byť za pol roka vyššie ako ten čo je tam 15 rokov!

Treba Vám viacej informácií.....

Pekný deň.
Rosch
05.03.09,09:21
Mozno. Otazka bola ale, ci sa zapojit. Odpoved je teda: Nie.


Ja zasa tvrdím že ten kto sa nezapojí, okráda sám seba o perfektnú a jedinečnú príležitosť ako sa stať finančne a osobne nezávislým!!!

Nemáte dostatok informácií a dávate iným dezinformácie a to Vás teda obdivujem ako bohorovne viete vyniesť jednoznačné "NIE"!!!!!!

Pekný deň
Rosch
05.03.09,09:32
Tri veci.
A) zucastnil som sa na jednom takom skoleni nemenovanej uz skrachovanej pyramidky co ponukala zivotne sporenie. Vstupne 300sk za poskytnutie vysokoprepracovaneho materialu pozostavajuceho z pera a 10 vytlacenych slajdov z ppt.
Po vyziadani blocku o zaplateni registracie som sa stretol s velkou nevôlov a nakoniec ma cele to zoskupenie odradilo a odvtedy mam negativny postoj.

B) keby to je take jednoduche ako to tvrdia ti "profimanazeri" tak by neexistovala financna kriza.nikto by nemusel manualne pracovat pretoze by sme zili z toho ze by sme robili sluzby a ak by aj niekto manualne pracoval tak by sme si o nom mysleli ze je to nevzdelanec pretoze nerobi to co my.

C) Kazde podnikanie ma svoje caro. Niekto zarobi na tom ze ma napad. Niekto oklame druheho. Niekto sa cely zivot snazi a nedari sa. Hlavne treba mat triezvy usudok a necakat hned miliony.

Nazor si utvorte ;)

S Vami sa dá v niektorých veciach súhlasiť.

Vy osobne máte jednu zlú skúsenosť s jednou zaniknutou pyramídou a podľa toho súdite aj ostatné a to nie je príliš seriózne ani voči Vám samému ale ani voči ostatným MLM marketingovým spoločnostiam, ktoré sú založené na iných princípoch ako tá s ktorou ste mali skúsenosť Vy osobne!

Teraz neviem zaujať postoj k Vašemu bodu B) - čo by bolo keby všetci pracovali v našej MLM spoločnosti - neviem, zrejme by všetky ostatné spoločnosti ktoré ponúkajú podobné produkty zmenili svoju stratégiu a museli by sa veľmi priblížiť našej alebo by s najväčšou pravdepodobnosťou zanikli! Naša spoločnosť oslávi tento rok 50 rokov existencie a to už je aj nejaká záruka........že ide správnou cestou!

Vy však tiež máte nedostatok informácií a o našej spoločnosti evidentne nič neviete - takže ak sa chcete dozvedieť viac o Vašej životnej šanci, informácie Vám poskytnem ale nie tu a takto! Podotýkam, že informácie od nás sú Z A D A R M O a nie ste ani "tlačený" do nejakých nákupov po skončení prezentácie resp. pracovného stretnutia!

Pekný deň.
Faipe
05.03.09,10:15
[/color]

V našom MLM systéme nikto nie je na vrchole pyramídy a nikto nie je na jej spodku - opakujem že každý má úplne rovnaké podmienky! Ten kto začne teraz a bude sa tomu seriózne venovať, môže byť za pol roka vyššie ako ten čo je tam 15 rokov!

Treba Vám viacej informácií.....

Pekný deň.

Ja len na okraj. ked nikto nieje na vrchole ani na spodku - mate v tom pekny chaos - potom sa nejedna o MLM :) uz len nazov Multi Level Marketing hovori, ze tam MUSI byt niekto na vrchole a niekto na spodku! :) Ten vas super MLM system je asi najlepsi a vsetci by sa donho mali zapojit, lebo do pol roka mozme byt vsetci milionari... A podla Vas nikto nema dostatok informacii o MLM iba vy, nenahnevajte sa, ale uz len z Vasho pristupu(vasich odpovedi) citit, ze Vam ide len o peniaze ;)
Faipe
05.03.09,10:21
...

Vy však tiež máte nedostatok informácií a o našej spoločnosti evidentne nič neviete - takže ak sa chcete dozvedieť viac o Vašej životnej šanci, informácie Vám poskytnem ale nie tu a takto! Podotýkam, že informácie od nás sú Z A D A R M O a nie ste ani "tlačený" do nejakých nákupov po skončení prezentácie resp. pracovného stretnutia!

Pekný deň.

V takychto systemoch nikdy nikto "nieje tlaceny" do nicoho, lebo na Slovensku(ale samozrejme aj inde vo svete) je dostatok naivnych ludi, ktori sa nechaju nahovorit vidinou vysokeho(castokrat nedosiahnutelneho) zarobku a nezaujima ich nic viac - staci im povdat ze zarobia velke peniaze, budu uspesni, stastni, dostanu vela "vyhod"(samozrejme vyhodnych len "naoko") ;)
Faipe
05.03.09,10:29
Poviem jednu svoju osobnu skusenost z jednej takejto prezentacie jednej nemenovanej spolocnosti(MLM), ktora poskytuje poistky, poradenstvo a ine financne produkty...
Prislo tam asi 10 ludi - slecna(asi tak 23rocna) nam povedala, ze vdaka MLM si otvorila svoju novu pobocku a hlada tam vhodnych kandidatov na posty fin. manazerov :D ... zlozenie tych ludi bolo asi take, ze 80% tvorili nezamestnany, robotnici, brigadnici, ... slecna sa snazila nas zaujat, rozpravala ako to u nich funguje, co je MLM, aj ked podavala niekedy az prilis strohe informacie, necudoval som sa... Asi po takej polhodinke nudnych reci, presla k vypoctu, kolko penazi nam ostane na ucte v banke ak si tam vlozime 100 000sk - vyslo jej - ze ak odpocitame rocnu inflaciu a dan(pricom inflaciu odpocitavala kazdy rok z celkovej sumy, nielen z urokov) tak po nejakych 10rokov nam na tom ucte nemalo nic ostat. Slecna zrejme vedela preco to robi, lebo takych 50% ludi zacalo s uzasom kyvat hlavami a prikyvovat jej - mozno boli nasadeny(ako v predajnych akciach), ale to uz neviem. No a nakoniec nam zacala rozdavat seky aby sme jej uhradili 2500sk na seminar, ktory sa bude konat na Zempl. Sirave. Mali ste vidiet, kolki naivny ludia tam sedeli... ja som radsej odisiel a dodnes takych ludi lutujem...
Alex_M
05.03.09,12:31
Rosch poprosil by som vas o nazov tej spolocnosti ktoru by ste chceli prezentovat. Nie som z okolia BA a nemam ani realne zaujem o stretnutie, ak ste na trhu 50 rokov tak bude urcite dost informacii a nazor si potom utvorim na zaklade mnozstva poznatkov sam.
Dakujem
duves
05.03.09,12:35
Nemáte dostatok informácií a preto píšete hlúposti. V našom MLM marketingu nie ste viazaný žiadnym povinným obratom ani žiadnym povinným nákupom.... treba osobne vysvetliť - tu sa to jednoducho nedá výstižne napísať!
Pekný deň
No možno informácie nemám, ale som minimálne dost rozumný na to, aby som pochopil, že mi nikto nič len tak nedá. Dokonca v krajine, kde vládne závisť medzi kolegami na pracovisku koli jednému euru je vylúčené, aby niekde vládla dobrosrdečnosť a v MLM určite neplatí - "ved si zarobte, ja už nevládzem tie zárobky ukladať do skrine" :D.
Ved tak dajako znejú tie inzeráty, nie?
Kedze ludska blbost je nekonečná a môžeme sa na tom dennodenne presvedcit v čiernej kronike a lebo je to rovno v TV reláciach, kde niekto nieco predal, pričom išlo a premyslene vymyvanie mozgov (predaj super zariadenia na vyliečenie vašich všetkych neduhov, predaj pripravku na super sexualnu vykonnosť ...atd a končí to predajom luxusnej chatrče kdesi v polynézii, kde sa normalny človek nedostane a sú to vyhodene peniaze) môžem vysloviť predpoklad, že takym firmičkám pokvitnú ruže dovtedy, dokedy ludia budu naivne veriť, že zvíťazila láska a pravda nad lží a nenávistí.
Alex_M
05.03.09,12:40
Bohuzial pohybujem sa uz nejeden rok v oblasti marketingu a nie je to len jedna zla skusenost. Mnozstvo znamych mi uz vyklopkavalo na dvere ci sa nechcem poistit, ci nemam zaujem o ich super vyhodny hyper mega bomba uver lebo ak si ho nedam tak zbytocne vyhadzujem peniaze, mohol som si otvorit niekolko 10tok internetovych super zarabajucich firiem atd..kto ma skusenosti vie.

Kasina su tu tiez uz desiatky rokov a urcite najdem viac ludi co na nich skrachovali ako zarobili ;)

Mozno ze spolocnost v ktorej posobite je ina, ale uznajme ze drviva vacsina MLM je banda ktora chce zbohatnut na ludoch tym, ze im poda zavadzajuce informacie.

Samotna podstata mlm je zalozena na jednej veci - nabalovani dalsich clenov a sireni produktu ci uz je to nejaky vyrobok co sa sam nedokaze predat alebo je to poistenie a podobne alebo ako vo vacsine pripadov sa jedna o tak super a dokonalu vec ze nedokazem pochopit ze ju este nemam doma.

Ak by som vzal 30 tisicove mesto, kazdemu povedal ze MLM je super vec nech sa prida..tak podla podstaty toho co je spominane by sme boli vsetci v baliku - vsetkych 30 tisic ludi. A tuna konci kazda prezentacia kedze nevedia odpoved:) Nieco podobne sa stalo v jednom susednom meste..prisla super spolocnost..nabrala cca tretinu mesta a nakoniec kazdy poistil seba,svoju manzelku, pripadne rodicov. Podmienkou bolo otvorenie si uctu, pravidelne prispievanie, chodenie po podradnych skoleniach kde podavali skreslene inf ktore najdete za 5 min na googly a ked ste si to spocitali tak ste mali hlavu v smutku.
duves
05.03.09,12:43
Rosch poprosil by som vas o nazov tej spolocnosti ktoru by ste chceli prezentovat.
Nerob si iluzie. To bude nejaky sajrajt z ameriky, ktory ma zaručene prevratiť kvalitu života o 180 stupnov.
Alex_M
05.03.09,12:45
Tak nahodou ma zaujima ta spolocnost. Je dobre mat prehlad a ak by to bola naozaj svetla iskierka nadeje, aspon by som mohol kolegom povedat ze nie vsetci su zlodeji a klamari ;)
Rosch
05.03.09,14:46
Ja len na okraj. ked nikto nieje na vrchole ani na spodku - mate v tom pekny chaos - potom sa nejedna o MLM :) uz len nazov Multi Level Marketing hovori, ze tam MUSI byt niekto na vrchole a niekto na spodku! :) Ten vas super MLM system je asi najlepsi a vsetci by sa donho mali zapojit, lebo do pol roka mozme byt vsetci milionari... A podla Vas nikto nema dostatok informacii o MLM iba vy, nenahnevajte sa, ale uz len z Vasho pristupu(vasich odpovedi) citit, ze Vam ide len o peniaze ;)


Nie - nemám v tom žiadny chaos. To Vy máte málo informácií a neviete o čo sa jedná! U nás nikto nie je nadriadený ani podriadený. MLM systém to je a MLM u nás vyplýva z rôznej úrovne dosiahnutých kvalifikácií. Z toho potom je jasné, že ten čo je tam 15 rokov môže mať nižšiu kvalifikáciu ako ten čo je tam pol roka.

Nikdy som nepovedal, že náš MLM systém je ten najlepší - neviem kde ste to z mojich príspevkov vyčítali!

Taktiež som nepovedal že do pol roka možeme byť všetci milionármi - aj keď nie je to nemožné...! Ja som povedal, že ten čo je tam pol roka môže na rozdiel od toho čo je tam 15 rokov, mať finančnú a osobnú nezávislosť. Všetko závisí od prístupu! Každý má absolútne rovnakú šancu!

Neviem z čoho usudzujete že mne ide iba o peniaze.... ? Ide mi aj o to, pomôcť ostatným - teda ak o to stoja a sami chcú! Čo sa týka tých peňazí - Vy osobne robíte preto lebo Vám o ne nejde alebo čo?!

Namiesto toho aby ste sa pokúšali zistiť o čo seriózne ide, tak sa snažíte skĺznuť na to typické slovenské a písať invektívy! Ja som na nikoho nikdy ničím neútočil a ani som nikdy nikoho na silu nepresviedčal o mojej pravde! Ja len sa snažím tvrdiť, že to čo Vy a ostatní píšete, je lož a robíte to preto, lebo nemáte dostatok informácií a ani šajnu o tom o aký MLM systém v našom prípade ide.

Želám Vám pekný deň
Rosch
05.03.09,14:51
V takychto systemoch nikdy nikto "nieje tlaceny" do nicoho, lebo na Slovensku(ale samozrejme aj inde vo svete) je dostatok naivnych ludi, ktori sa nechaju nahovorit vidinou vysokeho(castokrat nedosiahnutelneho) zarobku a nezaujima ich nic viac - staci im povdat ze zarobia velke peniaze, budu uspesni, stastni, dostanu vela "vyhod"(samozrejme vyhodnych len "naoko") ;)

Z Vašich slov je jasné, že nemáte ani elementárnu vedomosť o čo ide a preto máte na jazyku len žlč a podozrievanie!

Prečo sa nesnažíte zistiť o čo naozaj ide? Veď som jasne napísal, že za osobnú konzultáciu nič neplatíte a dozviete sa oveľa viacej. Potom si robte úsudky!

Ste ďaleko od Ba?

Pekný deň.
Rosch
05.03.09,14:55
Poviem jednu svoju osobnu skusenost z jednej takejto prezentacie jednej nemenovanej spolocnosti(MLM), ktora poskytuje poistky, poradenstvo a ine financne produkty...
Prislo tam asi 10 ludi - slecna(asi tak 23rocna) nam povedala, ze vdaka MLM si otvorila svoju novu pobocku a hlada tam vhodnych kandidatov na posty fin. manazerov :D ... zlozenie tych ludi bolo asi take, ze 80% tvorili nezamestnany, robotnici, brigadnici, ... slecna sa snazila nas zaujat, rozpravala ako to u nich funguje, co je MLM, aj ked podavala niekedy az prilis strohe informacie, necudoval som sa... Asi po takej polhodinke nudnych reci, presla k vypoctu, kolko penazi nam ostane na ucte v banke ak si tam vlozime 100 000sk - vyslo jej - ze ak odpocitame rocnu inflaciu a dan(pricom inflaciu odpocitavala kazdy rok z celkovej sumy, nielen z urokov) tak po nejakych 10rokov nam na tom ucte nemalo nic ostat. Slecna zrejme vedela preco to robi, lebo takych 50% ludi zacalo s uzasom kyvat hlavami a prikyvovat jej - mozno boli nasadeny(ako v predajnych akciach), ale to uz neviem. No a nakoniec nam zacala rozdavat seky aby sme jej uhradili 2500sk na seminar, ktory sa bude konat na Zempl. Sirave. Mali ste vidiet, kolki naivny ludia tam sedeli... ja som radsej odisiel a dodnes takych ludi lutujem...

Pane - ak by som si prečítal tento Váš príspevok ako prvý, bolo by mi jasné, prečo píšete tak, ako píšete a prečo tá žlč na jazyku!

Náš MLM systém je diametrálne iný a ak máte záujem dajte kontakt - stretneme sa osobne, poviem Vám o čo ide a garantujem Vám, že svoj názor zmeníte!

Pekný deň.
Rosch
05.03.09,14:59
Rosch poprosil by som vas o nazov tej spolocnosti ktoru by ste chceli prezentovat. Nie som z okolia BA a nemam ani realne zaujem o stretnutie, ak ste na trhu 50 rokov tak bude urcite dost informacii a nazor si potom utvorim na zaklade mnozstva poznatkov sam.
Dakujem

Názov spoločnosti Vám tu nedám, pretože tu nie je dovolené robiť reklamu a odporuje to aj obchodným pravidlám našej spoločnosti.

Takže ak chcete - osobný kontakt je potrebný, pretože Vy musíte dostať relevantné informácie na úvod!
Rosch
05.03.09,15:04
No možno informácie nemám, ale som minimálne dost rozumný na to, aby som pochopil, že mi nikto nič len tak nedá. Dokonca v krajine, kde vládne závisť medzi kolegami na pracovisku koli jednému euru je vylúčené, aby niekde vládla dobrosrdečnosť a v MLM určite neplatí - "ved si zarobte, ja už nevládzem tie zárobky ukladať do skrine" :D.
Ved tak dajako znejú tie inzeráty, nie?
Kedze ludska blbost je nekonečná a môžeme sa na tom dennodenne presvedcit v čiernej kronike a lebo je to rovno v TV reláciach, kde niekto nieco predal, pričom išlo a premyslene vymyvanie mozgov (predaj super zariadenia na vyliečenie vašich všetkych neduhov, predaj pripravku na super sexualnu vykonnosť ...atd a končí to predajom luxusnej chatrče kdesi v polynézii, kde sa normalny človek nedostane a sú to vyhodene peniaze) môžem vysloviť predpoklad, že takym firmičkám pokvitnú ruže dovtedy, dokedy ludia budu naivne veriť, že zvíťazila láska a pravda nad lží a nenávistí.

duves - to čo ste napísali o rôznych "firmičkách" a závisti na SVK - to je absolútna pravda, ale chvalabohui to nie je prípad našej spoločnosti!

Prečo sa nesnažíte zistiť o čo ide naozaj?

Kde bývate - je to taký problém dohovoriť si osobné stretnutie a normálne bez invektív a podozrievania sa porozprávať? Ja Vám ručím, že by ste zmenili názor!
rastikus
05.03.09,15:09
Názov spoločnosti Vám tu nedám, pretože tu nie je dovolené robiť reklamu a odporuje to aj obchodným pravidlám našej spoločnosti.

Takže ak chcete - osobný kontakt je potrebný, pretože Vy musíte dostať relevantné informácie na úvod!
Rosh ved jednoducho napis nazov firmy pripadne webstranku. co sa hanbis za nu :)? Aha uz viem preco tak nespravis lebo vies, zeby si tak nikoho do vasho MLM neziskal lebo na poradu nechodia naivni, hlupi ludia.
Rosch
05.03.09,15:23
Bohuzial pohybujem sa uz nejeden rok v oblasti marketingu a nie je to len jedna zla skusenost. Mnozstvo znamych mi uz vyklopkavalo na dvere ci sa nechcem poistit, ci nemam zaujem o ich super vyhodny hyper mega bomba uver lebo ak si ho nedam tak zbytocne vyhadzujem peniaze, mohol som si otvorit niekolko 10tok internetovych super zarabajucich firiem atd..kto ma skusenosti vie.

Kasina su tu tiez uz desiatky rokov a urcite najdem viac ludi co na nich skrachovali ako zarobili ;)

Mozno ze spolocnost v ktorej posobite je ina, ale uznajme ze drviva vacsina MLM je banda ktora chce zbohatnut na ludoch tym, ze im poda zavadzajuce informacie.

Samotna podstata mlm je zalozena na jednej veci - nabalovani dalsich clenov a sireni produktu ci uz je to nejaky vyrobok co sa sam nedokaze predat alebo je to poistenie a podobne alebo ako vo vacsine pripadov sa jedna o tak super a dokonalu vec ze nedokazem pochopit ze ju este nemam doma.

Ak by som vzal 30 tisicove mesto, kazdemu povedal ze MLM je super vec nech sa prida..tak podla podstaty toho co je spominane by sme boli vsetci v baliku - vsetkych 30 tisic ludi. A tuna konci kazda prezentacia kedze nevedia odpoved:) Nieco podobne sa stalo v jednom susednom meste..prisla super spolocnost..nabrala cca tretinu mesta a nakoniec kazdy poistil seba,svoju manzelku, pripadne rodicov. Podmienkou bolo otvorenie si uctu, pravidelne prispievanie, chodenie po podradnych skoleniach kde podavali skreslene inf ktore najdete za 5 min na googly a ked ste si to spocitali tak ste mali hlavu v smutku.

Vyslovil som súhlas s Vami so všetkým čo tu píšete. To sú tie negatívne skúsenosti ktoré tu máte s kadejakým iným MLM podnikaním a podľa toho posudzujete všetko ostatné!

Ak dáte kontakt, môžeme sa osobne stretnúť a ja Vám dám relevantné informácie ktoré budete chcieť počuť a taktiež bez vyhýbania zodpoviem aj na Vaše otázky. Čo sa týka toho čo som vo Vašom texte vyznačil - ja Vám dám odpoveď čo by bolo v takom prípade, hoci som to už niekde pred týmto príspevkom spomenul.

Dopadlo by to tak, že spoločnosti ktoré ponúkajú podobné MLM obchodovanie by sa museli zmeniť v prístupe k ľuďom - čím by sa museli veľmi priblížiť našej spoločnosti, alebo by jednoducho zanikli!

Opakujem Vám, že netreba za nič platiť a ani kupovať na prezentáciách a pod.
Alex_M
05.03.09,15:35
Názov spoločnosti Vám tu nedám, pretože tu nie je dovolené robiť reklamu a odporuje to aj obchodným pravidlám našej spoločnosti.

Takže ak chcete - osobný kontakt je potrebný, pretože Vy musíte dostať relevantné informácie na úvod!

Uz som to tu hore spominal, o osobne stretnutie nemam prilisny zaujem kedze som na 100% rozhodnuty ze sa nepridam (mam na to osobne dovody a nedostatok casu). Tak nechapem preco plytvat Vasim aj mojim casom.

A nechapem preco nemozete prezradit nazov. Reklama? Dobre meno?
Moj osobny nazor je ten ze na internete je velke mnozstvo negativnych ohlasov na spolocnost ktoru su za tie roky utvorili klienti alebo je to rovnaka firma ako ostatne pretoze je potrebny osobny kontakt = vy naberiete pod seba cloveka a nie niekto iny ;)
Rosch
05.03.09,15:42
Rosh ved jednoducho napis nazov firmy pripadne webstranku. co sa hanbis za nu :)? Aha uz viem preco tak nespravis lebo vies, zeby si tak nikoho do vasho MLM neziskal lebo na poradu nechodia naivni, hlupi ludia.

Pozrite sa za našu spoločnosť nemám dôvod sa hanbiť a jednoducho ma takýmito invektívami nevyprovokujete! Ak máte seriózny záujem, môžete sa všetko dozvedieť pri osobnom stretnutí!

Ja som sa nesnažil cez Poradu nikoho získať do nášho MLM, len som reagoval na dezinformáciu jedného z diskutujúcich, že všetko MLM je hlúposť, ktorú dával ďalej človeku, ktorý túto diskusiu otvoril!

Či chcete vedieť seriózne o čo ide alebo nie je mi úplne fuk - Vy sami sa pripravujete o možnosť ako si pomôcť! Ja mám dosť svojich obchodných partnerov - aj keď samozrejme každý ďalší kto chce seriózne pracovať je u nás vítaný!

A pamätajte si, že len s podozrievaním a invektívami sa nikde nedostanete!

Ja som v predchádzajúcich príspevkoch kontakt na seba dal a vysvetlil som to, čo som vysvetliť mohol - ostatné je na každom z Vás či chcete seriózne informácie, ale Vám ide len o to ako okolo seba pľuť a neveriť! To je Váš výber!

Každá ďalšia minúta strávená na tejto debate je už len strateným časom...takže trošku porozmýšľajte a potom rozprávajte resp. píšte...

Všetkým príjemný večer
Alex_M
05.03.09,15:47
Kazdopadne jednate seriozne aj na nase nie vzdy prilis prijemne clanky. To sa ceni a je vidiet ze mate prax v tom co robite.

Ale bohuzial v dnesnej dobe pokial clovek nie je opatrny tak dopadne zle. Cize bez podozrievania sa mozeme lahko spalit.

Na zaver jedno - mame dopravu, ak chceme niekomu vykonat prepravu tak v prvom rade konceska, poistka a udaje. Potom sa dalej riesi. Takze co sa mna tyka v prvom rade nazov spolocnosti, potom zameranie a az potom dalej riesim ale to sa tu na 100% nedozviem takze no deal
duves
05.03.09,15:50
Ide mi aj o to, pomôcť ostatným - teda ak o to stoja a sami chcú!
Žiadny biznis nie je postaveny na tom aby pomahal inym!

Možno sa jedna o charitu a zbytocne Roscha upodozrievame, že chyta naivky.:---
Alex_M
05.03.09,16:01
Duves charita je ten najhorsi priklad aky by som dal (nechapem preco ten pojem este nezakazali ked vidim ake ma vydavky na chod napr unicef).

A podla mna business je najlepsi vtedy ak si pomahame navzajom. Ja som sikovny, som sef, ty si zrucny tak pracuj a dam ti zarobit. Firma prosperuje tak dam zarobit aj zamestnancom no ocakavam ze ked bude treba tak mam ich plnu podporu a neokradaju ma...a vsetci su stastni ;)
Rosch
05.03.09,16:07
Žiadny biznis nie je postaveny na tom aby pomahal inym!

Možno sa jedna o charitu a zbytocne Roscha upodozrievame, že chyta naivky.:---

:) nie - o charitu nejde - ani u nás nemáte nič zadarmo.... zasa až tak jednoduché to nie je....tiež treba odviesť poctivú prácu! Ale...je to založené na niečom úplne jednoduchom a každodennom.. :)

A už sa - prepáčte mi za to - musím aj usmievať!
Faipe
05.03.09,17:06
...
Neviem z čoho usudzujete že mne ide iba o peniaze.... ? Ide mi aj o to, pomôcť ostatným - teda ak o to stoja a sami chcú! Čo sa týka tých peňazí - Vy osobne robíte preto lebo Vám o ne nejde alebo čo?!
....


Usudzujem z toho, ze si tu robite podprahovu reklamu, a snazite sa nepriamo(teda niekedy az priamo) nalakat ludi do vasej "spolocnosti" ;)
Ide vam o to pomoct ostatnym - teda zarobit na nich ;)

a o peniaze ide kazdemu, to je jasne, ale pri MLM ide LEN o peniaze a o nic ine ;)
Tomáš_sh
05.03.09,23:23
hmm,... takze moj debutovy album :)

Tuto stranku uz citam nejakych par dni, ale neda mi nereagovat na tuto temu. Priznam sa ze nemam dnes vela prace.

Najskor nejake tie vylevy. Studujem techniku /aplikovana mechanika/ a odmalicka som sa vela pytal, rad a na vsetko. Vzdy ma zaujimala matematika, je krasna v tom ze nemoze klamat. Existuje prirodzene aj nieco ako fuzzy, cim sme si vytvorili model popisovania neurciteho spravania sa systemu pomocou pravdepodobnosti- funguje /a pouziva sa/ to vtedy ak nemame dostatok faktov o pozorovanom systeme.

Takze pan Rosch, je zaujimave ze MLM siet ktorej ste Vy clenom je ta, ktora ponuka rovnaku sancu pre vsetkych.
Nic rovnake na svete nieje, ani Vami ponukana sanca nemoze byt ROVNAKA pre mna i pre ktorehokolvek Vasho kolegu, ktory to mimochodom nejaky ten rocik robi- uz iba z toho prosteho dovodu ze sa tomu venuje dlhsie ako ja. Ak by sme zacali obaja v rovnaky okamih, kedy mame ROVNAKU sancu oslovit pocet moznych klientov- X, potom by Vase tvrdenie malo zmysel. ALE pocet potencialnych klientov na trhu sa ZMENSUJE a cim neskor sa k Vam pridam tym MENSIU sancu vyzmykat nieco z neustale sa ZMENSUJUCEHO mnozstva nadejnych klientov budem mat. .......presvedcte ma o opaku, ale logicky, logiku mam totiz rad.

A nech si nemyslite, ze vsetko opieram o logiku tak Vam zdelim aj par skusenosti.

Skusenosti z "druhej ruky", neuprosne pravdive a spolahlive
----------
Clenovia mojej rodiny, nie najblizsi:) sa taktiez pohravali s MLM a to ci uz slo o financny sektor, alebo tie typicke firmy co robia vsetko od nakupu tovarov kazdodennej spotreby, cez reality, auta az po hypouvery a nedopadlo to dobre.
----------------
Bratranec mojej priatelky je financny "poradca", ach jaj chudak chalan, je nenormalne ze je pritom vyuceny zahradnik:( Ako clen MLM siete rad ochotne "poradi". Robi to asi 6 mesiacov a jeho nadsenie sice pomaly, ale neuprosne opada. Vedel som to od chvile co som ho stretol ze mu to neprinesie nic dobre, ale nebudem chalanovi hovorit ze je to hlupost aj ked som to nemalo naznacil.
-------------------
Spoluziak z odboru bol pozvany na stretnutie s nam obom dobre znamym panom. Taktiez MLM ale mensieho rozsahu, vsak co aj budete na zaciatok ponukat vysokoskolakovi. Islo o tovar dennej sptreby a drobny spotrebny tovar, treba to a to, taku licenciu a mas zlavy a budes lacno nakupovat ako ja. :) Edo je dost chytry chalan na to aby dopil kavu...

skusenosti "live" teda na vlasnuckej kozi
---------
Moja priatelka pred polrockom zhanala pracu. Pracovna ponuka na administrativnu pracovnicku... pridte vtedy a vtedy, privedte si so sebou niekoho s kym sa mozete poradit /ja Vam predsa nechcem vymyvat mozog, vsak s tym svojim blyzkim to mozete zhodnotit a rozhodnut sa/. Mne bolo jasne od chvile ako mi to priatelka povedala a dostatocne som jej nacrtol o co pojde, ale co clovek neurobi pre trochu srandy ze ano:rolleyes:
Prideme tam, samozrejme nas nechaju trosku pockat, vsak na dobru pracu sa caka. V miestnosti zo 10 kandidatov a rovnaky pocet anjelov straznych. Prichadza podla zovnajsku velni uspesny muz vo veku +/- 35. Zacina srdecnym privitanim. Na stol takmer uprostred plena kladie aktovku, zo tri kvalitne telefony a kluce od auta /nebola to pupava/. Este stale sedim :) Treba povedat ze pre slabsie povahy dostatocny dovod na podpis este ani neponuknutej zmluvy. A prichadza na rad recnenie, najskor kratko o mne... robim tu 3 roky a mam sa ako som sa nikdy nemal /to ze vecer hltam prasky aby som zaspal, lebo mi svedomie neda je vec druha/. Aj Vy mozete..., nasa spolocnost sa zaobera...drobny spotrebny tovar....reality... prefinancovanie stavieb....hypo-ultra vyhodne pozicky ...... a ja stale sedim, nechcem predsa aby ludia vraveli ze tamten vytiahol svoju priatelku zo "schodzky" :D No pomaly v plene vznika ruch:confused: priatelka je vesela a premysla nad dalsim pohovorom, pani vedla mna sa usmieva- tak ironicky viete... a naozaj je aj niekolko pocuvajucich nadsencov.
Aby ste mohli vykonavat tuto pracu staci iba tato licencia za 21k velky...velky ruch v miestnosti. Ale to nie su peniaze do kanala, hned od podpisu benefity v hodnote 10k a ak po 3 mesiacoch neuspejete 7k vam vratime ako je zakotvene v zmluve. Podla tej zmluvy a to som ju cital tych 7k neuvidite pokial na buducom svetovom atletickom mitingu neobsadite aspon 3x prvu priecku. To ze plynutie tych 10k v benefitoch je viazanych na danu spolocnost a plynu az po splneni planu spolocnosti na ktorom sa budete podielat asi nemusim spominat... a vlastne kto si v priebehu mesiaca da 8x v hodnote 10k umyt auto ??? ze - bola ponuknuta podobna absurdita.
Prinajhorsom pridete o 4k, to je cena za nami ponuknutu jedinecnu sancu, no neskusite to?
..........................stale sedim:rolleyes:...................
Chlapik ukludni rozvasnene obecenstvo, pozvolna dokonci prezentaciu firmy a skusenym pohladom odfiltruje zrno od pliev.
..........vstavam zo stolicky :cool:, usudzujem ze do kina dnes nemusime, humor treba davkovat v rozumnych mnozstvach a v tuto chvilu stacilo...
Plevam v rychlosti podava ruku, dakuje za ucast, praje vela uspechov v pracovnom zivote.... ale hlavne rychlo, lebo pobavene tvare niektorych jedincov /my face a taktiez pani vedla mna, co sa spociatku usmievala iba ironicky/ narusaju zarodky dovery a unesenia v ociach chytenych ryb.
........vychadzame von, je krasny slnecny den:) a tak sa este poprechadzame nez pojdeme domov.......priatelka si pracu nasla, tak nakoniec zda sa srdecne priania pana uspesneho vysli....

----------------------------------------
Donedavna som popri skole pracoval v sikovnej firmicke, ale obmedzili vyrobu- to viete kriza. Pretoze mam 2 dni v tyzdni volno tiez si nieco hladam a nedavno som naletel na sikovne zostylizovany inzerat. V momente ako som otvoril dvere kancelarie kam ma slecna pozvala mi pred ocami prebehol cely ten inzerat a ja som zrazu nan pozeral z toho spravnehoo uhla. No nic, vypocul som si kratke rozpravanie financnej "poradkyne" z oooooofaubeeeee. Kladol som otazky z ktorych bola zaskocena, potom sa mi snazila zalichotit tym ze som velmi vnimavy a rozhladeny...a este par dalsich slovicok.... a nakoniec ma pozvala na bezplatne skolenie. V rychlosti som zvazil co to vlastne v ten stvrtok robim a prislubil som ze dam vediet ak mi na skolenie vyjde cas. S usmevom sme sa rozisli. Cas vysiel, prisiel som tam /dufam ze je vsetkym jasne ze mi bolo jasne ze mi je jasne :), ale 2 hodinky obetujem i tak som nemal co na praci/ a prebehlo uvodne skolenie- taka prednaska o tom kto su a co robia, co mozeme dosiahnut bla bla bla...
Nemusim zdoraznovat to roznorode spektrum nadejnych financnych "poradcov" od stredoskolakov cez pekarov, vysokoskolakov az k nezamestnanym zivnostnikom. Selekcia vhodnych obeti, s ostatnymi sa rozllucime. Ti ktorych to zaujalo pridu vtedy a vtedy a zacneme spolu budovat Vasu buducnost. Co myslite? Bol som este na 2 sedeniach /same zvasty, napriek tomu si dost ludi pisalo, sikovnejsi z ekonomickej univerzity sa aj pytali a cudovali by ste sa ako neradi im slecna s dvomi kolegami odpovedali/ rad spoznavam nove veci :rolleyes: a potom som slecne zdvorilo vysvetlil co si o tom myslim. Zamlcal som jej ze nazor som si vytvoril v okamihu ked som prvy krat vstupil do jej kancelarie. Som predsa ludska bytost a nechcel som aby mala pocit ze som ju cely cas vodil za nos. Ako som pisal, skratka som nemal par chvil co robit a tak som sa zucastnil.

Niektori ludia mi obcas vravia, ze robim zbytocne veci, ALE napriek vsetkemu co som tu hodinu pisal sa s Vami pan Rosch rad stretnem a dozviem sa zasa viac /momentalne byvam v Ba/... samozrejme ak je z Vasej strany zaujem.

prepacte, trochu dlhe..........., ale casto nachadzam na forach dotazy typu ist do MLM? je to vyhodne? da sa na tom....? Nemam ekonomicke vzdelanie, v tejto oblasti som samouk, snazim sa ale pouzivat to co mi nadelila priroda- zdravy sedliacky rozum. Preto som si dal tu namahu a napisal svoje skusenosti, ked uz do podobnej cinnosti vhupnete mozno sa vam vybavi ze sa deje presne to iste co to chlapcisko popisovalo na fore.
Rosch
06.03.09,12:07
Tomáš_sh ... rád sa s Vami stretnem a na to aby ste si urobili úsudok o mojej ponuke naozaj bude stačiť "sedliacky rozum".

Môj e-mail som v predchádzajúcich príspevkoch na túto tému poskytol - stačí mi naň napísať.

Príjemný deň
Zoltán Kovács
06.03.09,12:25
Dnes som "nakukol" do tejto debaty, tak idem aspoň z časti reagovať.

Mladý muž, ak ste si nevšimli, ja som nepovedal že existuje nejaký "jediný spravodlivý MLM systém". Ja som povedall, že v tom do ktorého som ja zapojený, je spravodlivý a každému dáva presne tú istú šancu!

Nepoznám (a priznám sa ani nemám záujem poznať) ani jeden MLM systém, ktorý by bol 100% spravodlivý ku každému.

V ďalšom chcem povedať len toľko, že vďaka rôznym "dezinformáciám" a zlým praktikám konkurencie je mienka ľudí na všetko v tomto segmente podnikania skreslená. Systém nášho MLM marketingu má cenu vysvetľovať na osobnom stretnutí a zodpovedať všetky prípadné otázky. Takto sa to jednoducho nedá presne a vyčepávajúco vysvetliť! Kto ste z BA a okolia do 50 km - prídem a vysvetlím osobne pokiaľ bude záujem! Presne toto (hrubo označené) mi maximálne vadí na MLM. Prečo hneď osobné stretnutie a vnucovanie sa niekomu. Ak je ten systém naozaj spravodlivý a dokonalý určite by sa dal opísať pár slovami.

V poslednej poznámke v tejto odpovedi chcem len povedať že si nepamätám mladý muž, kedy sme si my dvaja potykali....ja oslovujem každého slušne a bez náznaku invektív! Rosch ak si si nevšimol, tu na porade skoro každý každému tyká, takže netreba sa hrať na netykavku, a uraziť sa hneď. Priznám sa ti, že aj s väčšimi kapacitami a známejšími osobami si tykám, aj keď som ich živote nevidel, nestretol, len tu cez poradu. A nikomu to zatial nevadilo. Mne skôr lichotí, že ma nazívaš "mladý muž".

Pekný deň!


V citáte.....

P.S. Ani som netušil, že moja nevinná poznámka, resp. prosba o vysvetlenie vyvolá takéto emocie a rozprúdi debatu. Ale mám pocit z celého, že jedine ty sa cítiš byť urazený a nepochopený.
Zoltán Kovács
06.03.09,12:38
Nemáte dostatok informácií a preto píšete hlúposti. V našom MLM marketingu nie ste viazaný žiadnym povinným obratom ani žiadnym povinným nákupom.... treba osobne vysvetliť - tu sa to jednoducho nedá výstižne napísať!

Pekný deň


Platí to isté ako u "duves"...

Nemáte dostatok informácií a preto píšete hlúposti o "vymývaní mozgov".

Na môj e-mail schulter1962@centrum.sk napíšte odkiaľ ste a ak je to pre Vás prijateľné, môžem Vám to prísť osobne odprezentovať - potom sa zariadite podľa vlastného úsudku ale na základe nových informácií, ktoré momentálne evidentne nemáte!

Pekný deň.


Máte nedostatok informácií a o našom MLM systéme nič neviete! Každá spoločnosť ktorá sa zaoberá obchodom, zakladá obchodné reťazce, resp. obchodné siete, resp. siete obchodných partnerov! Spolu vytvárajú nejaké spoločné obchodné obraty - z toho sú potom zisky! O tom je náš MLM marketing - len treba vypočuť a potom si vytvárať úsudky!

Pekný deň.


S Vami sa dá v niektorých veciach súhlasiť.

Vy osobne máte jednu zlú skúsenosť s jednou zaniknutou pyramídou a podľa toho súdite aj ostatné a to nie je príliš seriózne ani voči Vám samému ale ani voči ostatným MLM marketingovým spoločnostiam, ktoré sú založené na iných princípoch ako tá s ktorou ste mali skúsenosť Vy osobne!

Teraz neviem zaujať postoj k Vašemu bodu B) - čo by bolo keby všetci pracovali v našej MLM spoločnosti - neviem, zrejme by všetky ostatné spoločnosti ktoré ponúkajú podobné produkty zmenili svoju stratégiu a museli by sa veľmi priblížiť našej alebo by s najväčšou pravdepodobnosťou zanikli! Naša spoločnosť oslávi tento rok 50 rokov existencie a to už je aj nejaká záruka........že ide správnou cestou!

Vy však tiež máte nedostatok informácií a o našej spoločnosti evidentne nič neviete - takže ak sa chcete dozvedieť viac o Vašej životnej šanci, informácie Vám poskytnem ale nie tu a takto! Podotýkam, že informácie od nás sú Z A D A R M O a nie ste ani "tlačený" do nejakých nákupov po skončení prezentácie resp. pracovného stretnutia!

Pekný deň.


Nie - nemám v tom žiadny chaos. To Vy máte málo informácií a neviete o čo sa jedná! U nás nikto nie je nadriadený ani podriadený. MLM systém to je a MLM u nás vyplýva z rôznej úrovne dosiahnutých kvalifikácií. Z toho potom je jasné, že ten čo je tam 15 rokov môže mať nižšiu kvalifikáciu ako ten čo je tam pol roka.

Nikdy som nepovedal, že náš MLM systém je ten najlepší - neviem kde ste to z mojich príspevkov vyčítali!

Taktiež som nepovedal že do pol roka možeme byť všetci milionármi - aj keď nie je to nemožné...! Ja som povedal, že ten čo je tam pol roka môže na rozdiel od toho čo je tam 15 rokov, mať finančnú a osobnú nezávislosť. Všetko závisí od prístupu! Každý má absolútne rovnakú šancu!

Neviem z čoho usudzujete že mne ide iba o peniaze.... ? Ide mi aj o to, pomôcť ostatným - teda ak o to stoja a sami chcú! Čo sa týka tých peňazí - Vy osobne robíte preto lebo Vám o ne nejde alebo čo?!

Namiesto toho aby ste sa pokúšali zistiť o čo seriózne ide, tak sa snažíte skĺznuť na to typické slovenské a písať invektívy! Ja som na nikoho nikdy ničím neútočil a ani som nikdy nikoho na silu nepresviedčal o mojej pravde! Ja len sa snažím tvrdiť, že to čo Vy a ostatní píšete, je lož a robíte to preto, lebo nemáte dostatok informácií a ani šajnu o tom o aký MLM systém v našom prípade ide.

Želám Vám pekný deň


Z Vašich slov je jasné, že nemáte ani elementárnu vedomosť o čo ide a preto máte na jazyku len žlč a podozrievanie!

Prečo sa nesnažíte zistiť o čo naozaj ide? Veď som jasne napísal, že za osobnú konzultáciu nič neplatíte a dozviete sa oveľa viacej. Potom si robte úsudky!

Ste ďaleko od Ba?

Pekný deň.


Pane - ak by som si prečítal tento Váš príspevok ako prvý, bolo by mi jasné, prečo píšete tak, ako píšete a prečo tá žlč na jazyku!

Náš MLM systém je diametrálne iný a ak máte záujem dajte kontakt - stretneme sa osobne, poviem Vám o čo ide a garantujem Vám, že svoj názor zmeníte!

Pekný deň.


Pozrite sa za našu spoločnosť nemám dôvod sa hanbiť a jednoducho ma takýmito invektívami nevyprovokujete! Ak máte seriózny záujem, môžete sa všetko dozvedieť pri osobnom stretnutí!

Ja som sa nesnažil cez Poradu nikoho získať do nášho MLM, len som reagoval na dezinformáciu jedného z diskutujúcich, že všetko MLM je hlúposť, ktorú dával ďalej človeku, ktorý túto diskusiu otvoril!

Či chcete vedieť seriózne o čo ide alebo nie je mi úplne fuk - Vy sami sa pripravujete o možnosť ako si pomôcť! Ja mám dosť svojich obchodných partnerov - aj keď samozrejme každý ďalší kto chce seriózne pracovať je u nás vítaný!

A pamätajte si, že len s podozrievaním a invektívami sa nikde nedostanete!

Ja som v predchádzajúcich príspevkoch kontakt na seba dal a vysvetlil som to, čo som vysvetliť mohol - ostatné je na každom z Vás či chcete seriózne informácie, ale Vám ide len o to ako okolo seba pľuť a neveriť! To je Váš výber!

Každá ďalšia minúta strávená na tejto debate je už len strateným časom...takže trošku porozmýšľajte a potom rozprávajte resp. píšte...

Všetkým príjemný večer

1. Označil som pár veci z tvojich príspevkov (zámerne ti tykám, lebo tu na porade každému tykám, či sa urazíš alebo nie). Mne to pripadá ako vnucovanie sa iným.

2. Tvoje príspevky mi prídu, ako keby si bol ty jediný osvietený, a ostatný nie....... (Na pár školeniach MLM som sa zúčastnil za mládi, a jedine čo som z toho mal, presne toto. Ľudia ktorý do toho vstúpili zrazu sa začali správať ako keby boli nadľudia a ostatní žili v temnote, ktorým treba vyjasniť myslenie).
misomiso
06.03.09,19:40
(Na pár školeniach MLM som sa zúčastnil za mládi, a jedine čo som z toho mal, presne toto. Ľudia ktorý do toho vstúpili zrazu sa začali správať ako keby boli nadľudia a ostatní žili v temnote, ktorým treba vyjasniť myslenie).

Mnohym aj treba vyjasnit. Ale zvycajne pomoze par mesiacov ucasti v pyramide.
radioxxl
04.04.09,13:47
ono je to skor o tom, ze otazka bola, do ktorej MLM ma ist, niekto mu odpovie "pod k nam" a hned je ten zly :)

preco?

lebo ostatni ludia (ano aj poradaci :---) tak trosku nechcu aby mu novy nadejny levelak doslova "dal zarobit"...

V podstate tam ale chce ist dotycny sam a skusit to...
velka cast predaja funguje na MLM, a druha nie...

Neviem preco to beriete ako vojnu MLMakov a "NE"MLMakov ktori maju "normalne" zamestnanie.
mona091
04.04.09,14:37
Pekny den,

Musim sa zapojit,

mam z minulosti skusenosti v MLM, ale na tych najvyssich prieckach, a viete preco?
Ponuku som dostala uplne nahodou, firma chcela vyuzit moje profesionalne skusenosti, a preto mi ponukli velmi zaujimavu financnu prilezitost (stabilny nadstandartny pravidelny prijem bez ohladu na vysledky), tak som to vzala,
verte, take peniaze sa neodmietaju

a co bolo dalej?

system mi nevyhovoval, ale snazila som sa splnat ciele firmy aspon do tej miery, co sa nepriecilo mojmu mysleniu, ale bolo to tazke, popritom som zistila, ze aj ked som chcela ludom otvarat oci, a nehrala som podla stanovenych podmienok firmy, (nakoniec ma preto vyhodili), ludia to nechceli pocut ani vidiet, radsej prijmali medove reci, za ktore pekne zaplatili,
plany som teda tymto sposobom neplnila, a vysledok bol taky, ze ma prepustili, a po mojom odchode, novy nastupca ziskal presne tych ludi, ktorych som chcela rozumom ubranit zlym rozhodnutiam, a tak som sa rozhodla, ze uz nebudem ludom otvarat oci, a ked chcu, ponuknem im cokolvek (...piiiip.. zabalene v zlate)

a verte mi, ze ludia su lenivi mysliet, daju sa manipulovat, a preto sa stale na nich peeeekne zaraba,
a samozrejme, veta, ako mi chce niekto pomahat, no to je bleeee,

takze NIKTO mna nepresvedci, ze MLM je nieco pozitivne,
Je to Zarabenie na blbosti inych, ale nech, uz nemam zlutovania s ludmi, ktori sa dostali do mensich ci vacsich problemov, za chyby sa plati, tak nech platia, a MLM pracovnici, nech zatial zarabaju, vlastne, maju to vydrete,

takze nech zije MLM kym ziju naivni ludia
sponzor
08.04.09,14:16
Nehádžte všetky systémy (nielen MLM) do jedného vreca! Lebo systém je závislý na ľuďoch, ktorý ho využívajú (prípadne zneužívajú!). Myšlienka môže byť dobrá a seriózna, ale sú to ľudia (niektorí), ktorí z nej robia úplne niečo opačné. Ja mám tiež dobrú skúsenosť so sieťovým marketingom (nie sieťkovým). A poznám veľa ďalších, ktorým zmenil život pozitívne.:) Takže ak hľadá niekto zmenu, doporučujem, ale treba si informácie riadne preveriť.
bielko
15.09.10,12:47
MLM je bohovská vec, dá sa na nej krásne vyryžovať...

...pokiaľ ste jej majiteľ, napr. ako Krištofovič
Madenio
12.10.10,11:26
Dobry den,

nechcem vyvadzat falosne zavery, ale na zaklade tvrdenia pana Roscha "ze ide o nieco kazdodenne" by som povedal, ze sa jedna o zastupcu spolocnosti Lajones, ktory ma aj vo vlastnom claime "Peniaze z kazdeho nakupu". Boli u mna dvaja pani, ktori mi kaleraby o tomto systeme tlacili do hlavy vyse 2 hodin. Je to podobny bullshit ako bol pred par rokmi G-Profit, s vynimkou, ze do toho netreba vlozit vlastne peniaze.

V ten den prezentacie som sa presvedcil, ze na svete existuju 3 hluposti: voda v kosi, stierace na ponorke a Lajones.
Markéta Novadová
12.10.10,11:36
MLM systém nie je zlá vec. Zlé meno mu robia len podvodníci. MLM systém sa vo svete dokázal a funguje to stále.
Jano69
17.10.10,19:58
Veľmi zúrivá debata ale pritom niektorí zrejme nevedia aký je rozdiel medzi troma druhmi firiem: 1. pyramídová 2. MLM 3. štrukturálna firma
nie všetko je pyramída čo sa zdá byť pyramída, resp. to tak niekto nazval a nie všetko je MLM čo tak niekto nazve
P.S. : ujasnite si niektorí tieto základné pojmy ;)
padro
17.10.10,20:53
V ten den prezentacie som sa presvedcil, ze na svete existuju 3 hluposti: voda v kosi, stierace na ponorke a Lajones.

mna by zaujimalo kde ten Lajones berie peniaze na reklamu, uz som myslel ze ako zostalo ticho a bol pokoj od nich tak ze skoncili, a zrazu na nemenovanej tv pocas velkej show bezi stale reklama na lajones..... ta musi stat neskutocne peniaze, ako to mozu financovat tomu nerozumiem :eek: .. a ze sa tam niekto zapoji tomu tiez, ale to je uz kazdeho vec... len to ze kto to financuje mi hlava nebere ;)
padro
17.10.10,20:58
Pekny den,

Musim sa zapojit,

mam z minulosti skusenosti v MLM, ale na tych najvyssich prieckach, a viete preco?
Ponuku som dostala uplne nahodou, firma chcela vyuzit moje profesionalne skusenosti, a preto mi ponukli velmi zaujimavu financnu prilezitost (stabilny nadstandartny pravidelny prijem bez ohladu na vysledky), tak som to vzala,
verte, take peniaze sa neodmietaju

a co bolo dalej?

system mi nevyhovoval, ale snazila som sa splnat ciele firmy aspon do tej miery, co sa nepriecilo mojmu mysleniu, ale bolo to tazke, popritom som zistila, ze aj ked som chcela ludom otvarat oci, a nehrala som podla stanovenych podmienok firmy, (nakoniec ma preto vyhodili), ludia to nechceli pocut ani vidiet, radsej prijmali medove reci, za ktore pekne zaplatili,
plany som teda tymto sposobom neplnila, a vysledok bol taky, ze ma prepustili, a po mojom odchode, novy nastupca ziskal presne tych ludi, ktorych som chcela rozumom ubranit zlym rozhodnutiam, a tak som sa rozhodla, ze uz nebudem ludom otvarat oci, a ked chcu, ponuknem im cokolvek (...piiiip.. zabalene v zlate)

a verte mi, ze ludia su lenivi mysliet, daju sa manipulovat, a preto sa stale na nich peeeekne zaraba,
a samozrejme, veta, ako mi chce niekto pomahat, no to je bleeee,

takze NIKTO mna nepresvedci, ze MLM je nieco pozitivne,
Je to Zarabenie na blbosti inych, ale nech, uz nemam zlutovania s ludmi, ktori sa dostali do mensich ci vacsich problemov, za chyby sa plati, tak nech platia, a MLM pracovnici, nech zatial zarabaju, vlastne, maju to vydrete,

takze nech zije MLM kym ziju naivni ludia


ja zistujem ze toto plati asi v celom biznise, ludia nechcu pocut pravdu, ale chcu pocut to co sa im paci, no a tak sa zariadujem aj ja podla toho :) inak sa asi neda
Holder Miro
18.10.10,05:08
Ja som ziskal uplne iný pohľad na MLM po prečítaní knihy od R.de Vos SÚCITNY KAPITALIZMUS

Nehovorím,že sa treba zapojiť do MLM, no tuto knihu si rozhodne treba prečítať.

Ja som zistil, že zakladatelia MLM, mali iné zámery s MLM a inú predstavu o tom ako by mal fungovať,
oproti tomu ako "funguje" teraz a obzvlášť v slovenských podmienkach.
drakeman
22.10.10,06:07
Ja zo svojej skusenosti mozem MLM len odporucit. Je to obchodny model, ktorym sa da celkom slusne privyrobit a navyse od roznych pytamid ci lietadiel je celkom legalny. zarabate na predaju produktov alebo na budovani siete. To, ako ste odmeneny zavisi uz od vybranej spolocnosti. Bol som v niekolkych systemoch, ale musim povedat, ze co mam teraz je jedinecny. Firma nam dala moznost ako prvym otvorit Eurospky trch, co je uplne super a hlavne sa da jednoducho a super zarobit. Vdaka tejto fime viem, ze MLM je super vec.

Drzim vam vsetky palce nech sa spravne rozhodnete:

PS. Rozneke kilkacky, citanie mailov ci ivesticie je len zbytocna strata casu a nikdy s tym vele naziskate.
dgeimi
01.03.11,19:10
Máte záujem zapojiť sa do nového obchodu ? Bez vstupných investícií ,
dlhodobý a vysoký potenciál -
Píšte mi na dgeimi @gmail.com .
dgeimi
01.03.11,19:12
Máte záujem zapojiť sa do nového obchodu ? Bez vstupných investícií ,
dlhodobý a vysoký potenciál -
Píšte mi na : dgeimi @ gmail . com - bez medzier
drakeman
24.03.11,17:30
Máte záujem zapojiť sa do nového obchodu ? Bez vstupných investícií ,
dlhodobý a vysoký potenciál -
Píšte mi na : dgeimi @ gmail . com - bez medzier

No daj.. o com to je? Hned ti poviem ci je to zaujimave alebo nie.
zumi26
04.04.11,07:32
Aj ja som v MLM - Int. technológia, ktorý by som chcela budovať, ďalej ale bola by som rada keby my niekto z Vás trošku "prekukol" ako nezávislí. Neviem ako to sem môžem dať tak aby to nebola reklama
sponzor
23.07.12,12:36
No, vidím, že je to tu samý "odborník" na sieťový marketing (česť výnimkám). Ale ako sa hovorí: nepýtaj sa suseda, či si máš ísť vytrhnúť zub, ale choď k zubárovi :). Iste, existuje dnes už more systémov, ktoré všeličo sľubujú (teda ľudia, ktorí v nich fungujú) a hovoria, že sú tie najlepšie, a lepšie ako to alebo ono. Ja hovorím - niet nad tradíciu, istotu a serióznosť. Určite sa dajú v SM zarobiť neskutočné peniaze, ale nie z mesiaca na mesiac a určite nie presviedčaním ľudí a podomovým predajom. A pritom môže začať teraz a ak je šikovný, zarobí viac ako tí, ktorí sú v systéme už roky. Tu vôbec nejde o to, kto tam bol skôr. A keď niekto nepochopí o čom je SM, nech si to prizná.
Kto chce získať rozumný pohľad na SM, prečítajte si Biznis 21.storočia od známeho bohatého podnikateľa.
niesisam
14.02.13,00:22
Pozri si príležitosť ktorá rozbúši srdce miliónom obyčajných ludí - znovu sa prerozdelí mobilný trh
nedam sem ten kod aby to nebolo že robim reklamu ale mne sa toto páči ://youtu.be/99ng6KnoY_g
niesisam
14.02.13,00:24
teraz pozerám že toto je poriadne stará otázka ...a viac sa s tým nezaoberal nikto ? asi sú už všetci zavodou ... to je super -ak sú ...
blavaciko
14.02.13,07:35
ZASE SI TU S TYMI HLUPOSTAMI?
lujza.j
14.02.13,07:45
ZASE SI TU S TYMI HLUPOSTAMI?

Mozno sa mu niekto chyti na udičku....:D
niesisam
14.02.13,07:59
vy ste tu nie poradáci - ale vrtači - takže dobré vtanie prajem - medzi sebou ... ja sa porúčam ... mimotemy
blavaciko
14.02.13,08:21
vy ste tu nie poradáci - ale vrtači - takže dobré vtanie prajem - medzi sebou ... ja sa porúčam ... mimotemy

dúfam, že už nadobro

lujzi, mozno sa mu niekto chytí, ale treba všetkých radšej varovať ;)
niesisam
14.02.13,09:55
dúfam, že už nadobro

lujzi, mozno sa mu niekto chytí, ale treba všetkých radšej varovať ;)

Ty to -vy to ozaj myslíte vážne že som zloduch ?????!!!! a treba ludí varovať - prečo ma nedáte hneď ukameňovať - alebo do basy ? fakt ste vy - gu -mo -va -ní... a čo je horšie -ste nevzdelaní - každý inteligentný človek vie rozlíšiť - MLM obchod - s MLM hrou alebo -kvázi obchodom - takže decká hor sa podať prihlášku na niektorú školu kde to vyučujú a až potom mrmlať a osočovať - rozumieme si ???? a podrazy a nechutné pripomienky si tu budete čítať iba sami - každý normálny človek odtialto po čase zdúchne... kôli takýmto chňupom... no pá ;):eek:
lujza.j
14.02.13,09:58
no pa..pa už bež...bež.....
BXLmiami
14.02.13,10:02
Ty to -vy to ozaj myslíte vážne že som zloduch ?????!!!! a treba ludí varovať - prečo ma nedáte hneď ukameňovať - alebo do basy ? fakt ste vy - gu -mo -va -ní... a čo je horšie -ste nevzdelaní - každý inteligentný človek vie rozlíšiť - MLM obchod - s MLM hrou alebo -kvázi obchodom - takže decká hor sa podať prihlášku na niektorú školu kde to vyučujú a až potom mrmlať a osočovať - rozumieme si ???? a podrazy a nechutné pripomienky si tu budete čítať iba sami - každý normálny človek odtialto po čase zdúchne... kôli takýmto chňupom... no pá ;):eek:
Jednu vec Ti poradím,kedže sme na Porade,aby si mal so svojim MLM úspech je kľúčové,aby si si naštudoval psychologiu predaja.Pretože to čo Ty predvádzaš na Porade je tancovanie slona v porceláne.Celé zle.
Indeed
14.02.13,10:27
Jednu vec Ti poradím,kedže sme na Porade,aby si mal so svojim MLM úspech je kľúčové,aby si si naštudoval psychologiu predaja.Pretože to čo Ty predvádzaš na Porade je tancovanie slona v porceláne.Celé zle.

Može študovať psychologiu predaja koĺko chce, može byť aj MBA a aj tak mu to nebude nič platné...

V tejto mentálne zaostalej,vyhlúpnutej a zakomplexovanej slovenskej spoločnosti su temy / a MLM je jedna z nich/,
na ktoré sa odmietne s ním baviť 10 ľudí z 10-tich a zo 100 ľudí odmietne 99.

Na Slovensku a v Čechách už pracovali s MLM ľudia ktorí s týmto systémom dosiahli za viac ako 10 rokov
vyznamné uspechy v Austrálii v USA a v iných krajinach, na Slovensku však neprerazili...

Ide tu o to,že MLM neponúka instantný a rýchly uspech, systém treba budovať roky a roky,kým začne živiť samotného budovateľa siete aj keď teoreticky je to jednoduché,
treba zapojiť do systému niekoĺko stoviek spotrebiteĺov, od cca 2000 ľudí zapojených do siete ,zakladateľovi takýto obchod
prináša každý mesiac pasívny príjem ako určité % z obratu tovaru,ktorý sa tejto sieti spotrebuje ...

Takže nič pre priemerného slovenského človiečika ,ktorý chce každý večer stráviť 5-6 hodín pred televízorom,
bohužiaĺ....
misomiso
14.02.13,10:43
Skor by som to videl tak, ze MLM ma svoje najlapsie roky uz davno za sebou, a to celosvetovo. Samozrejme, vzdy sa tu a tam najde mimoriadne sikovny clovek, ktory este aj zo zomierajucej technologie dokaze vytazit, taky nejaky "uspesny predavac VHS kaziet".

Ale buducnost pre MLM nevidim. Ludia to uz prekukli. najvacsiu slabinu vidim v tom, ze je to neriadena strela.

Ja som vraj vo svojom segmente dosiahol nevidany uspech, to teraz nevravim preto, ze sa potrebujem chvalit. Vravim to preto, ze za jeden z hlavnych klucov k tomu uspechu povazujem sofistikovany vyber tych najlepsich ludi. Takych, ktori sa hodia do spolocnosti a budu jej prinosom. My sme vyberali vzdy cca jedneho zo 100 a na ten vyber sme nesetrili prostriedky. Vyplatilo sa.

MLM je uplny opak. Tam budete pocut: "Nevadi, nad vyberom sa prilis nzamyslajte, skuste oslovit uplne vsetkych, ktorych poznate, este aj ludi na zastavke ak sa nehanbite, a niekto z nich sa chyti. Chyti sa par ludi, z toho ostane iba cast, ostatni zistia, ze sa na to nehodia, ale to nevadi, to je najlepsi prirodzeny vyber". Tiez nam odporucali citat rozne knihy, prevazne od US autorov.

No ak tak to aj vyzera. Zakladatel nema ani sajnu, aki ludia su v jeho mene verbovani a zapajani, a aki napokon aj naozaj zastupuju spolocnost.

Pred tym ako som sa odhodlal zalozit firmu som si ako statny zamestnanec skusel privyrobit v MLM. Bol to hnus a grc. Napokon ale tie skusenosti odtiel sa mi zisli pri budovani firmy, vedel som, coho sa urcite vyvarovat.
Indeed
18.02.13,07:09
Ano miso-miso máš pravdu s tou teoriou o výbere vhodných ľudí,

istý motivátor symbolicky prideľuje každému človeku nejakú číselnu hodnotu na stupnuci od 1 do 10

jednotky su bezvýznamní pasívní ľudia , kým deviatky a desiatky sú aktívni ľudia, vyspelé osobnosti s užitočnými návykmi skrátka ti najlepší hráči,
ktoré by chcel mať každý kouč,či manažer vo svojom tíme.
realita je ,že každý jeden z nás má určitú čiselnú hodnotu,podĺa toho ako sa ako človek a osobnosť vypracoval,či nevypracoval a táto pomyselná čiselná hodnota sposobuje,že väčšinou sa každý obklopuje ľudmi s nižšou číselnou hodnotou,prip.rovnakou hodnotou, kým veľmi zriedkavo udržiava nejaké spoločenské vzťahy s ľuďmi,ktorí sú "vyššie"

teda platí to aj pre MLM, že "5-ka" nedokáže osloviť "9-ku" ale oslovuje večšinou "4-ky" a "3-ky", kam to povedie
netreba rozpisovať , riešenie je posunuťsa na vyšši level stať sa "7-kou" alebo "8-kou"

a k tomu sú určené knihy pre osobný rast aby človek rozšíril svoje obzory a naučil sa ako dosahovať ciele,
a samozrejme stal sa lepší,kvalitnejším a hodnotnejším človekom
misomiso
18.02.13,07:34
teda platí to aj pre MLM, že "5-ka" nedokáže osloviť "9-ku" ale oslovuje večšinou "4-ky" a "3-ky", kam to povedie
netreba rozpisovať , riešenie je posunuťsa na vyšši level stať sa "7-kou" alebo "8-kou"

a k tomu sú určené knihy pre osobný rast aby človek rozšíril svoje obzory a naučil sa ako dosahovať ciele,
a samozrejme stal sa lepší,kvalitnejším a hodnotnejším človekom

Ano, suhlasim, vzdelavat sa a rast treba stale, dokonca bez ohladu na to, co clovek robi. Lenze ak budem na sebe pracovat, aby sa zo mna stal lepsi a kvalitnejsi clovek, tak urcite nie za tym ucelom, aby sa tieto moje ziskane hodnoty rozplynuli kdesi v nejakom MLM.

Okrem toho, to clislovanie od 1 do 10 je trocha zjednodusene. Aj dvojka moze byt prinosom pre firmu. Nebude vediet nic predat, ale moze dobre zametat dvor a moze uctivo a slusne a vludne poradit pripadnym navsetvnikom, koho kde najdu. To vseko za predpokladu, ak je to dobrak a ak je pouceny o tom, co sa od neho vo firme ocakava.

Lenze v MLM je to inak. Tam ma kazdy pocit, ze jedine, co ma zmysel je predaj. Okamzity predaj, komukolvek, cohokolvek. Nanutit, presvedcit. Zarobit x krat 20 EUR. Tu a teraz. Bez ohladu na spokojnost zakaznika, bez ohladu na reputaciu firmy, bez ohladu na to, ze mi to bude dokonca nicit moje vlastne vazby a vztahy s priatelmi a znamymi. To je ta katastrofa.

V normalnej firme je to inak. U nas je napriklad x ludi zodpovednych za vyrobu, tych nepotrebujem skolit ani na konkurze skusat z toho, ako sa vedia spravat k zakaznikom. Potom su ludia zodpovedni za marketing a predaj. No a jednych aj druhych si starostlivo vyberam. Ludi s uvazovanim MLM nepustim cez prah. Ak by mi niekto predal tovar za 20.000 EUR ale nastval pritom zakaznika, pretoze by mu nanutil nieco, co nepotrebuje, tak takeho vo firme urcite nechcem.
Bastian
18.02.13,09:59
Ano, suhlasim, vzdelavat sa a rast treba stale, dokonca bez ohladu na to, co clovek robi. Lenze ak budem na sebe pracovat, aby sa zo mna stal lepsi a kvalitnejsi clovek, tak urcite nie za tym ucelom, aby sa tieto moje ziskane hodnoty rozplynuli kdesi v nejakom MLM.

Okrem toho, to clislovanie od 1 do 10 je trocha zjednodusene. Aj dvojka moze byt prinosom pre firmu. Nebude vediet nic predat, ale moze dobre zametat dvor a moze uctivo a slusne a vludne poradit pripadnym navsetvnikom, koho kde najdu. To vseko za predpokladu, ak je to dobrak a ak je pouceny o tom, co sa od neho vo firme ocakava.

Lenze v MLM je to inak. Tam ma kazdy pocit, ze jedine, co ma zmysel je predaj. Okamzity predaj, komukolvek, cohokolvek. Nanutit, presvedcit. Zarobit x krat 20 EUR. Tu a teraz. Bez ohladu na spokojnost zakaznika, bez ohladu na reputaciu firmy, bez ohladu na to, ze mi to bude dokonca nicit moje vlastne vazby a vztahy s priatelmi a znamymi. To je ta katastrofa.

V normalnej firme je to inak. U nas je napriklad x ludi zodpovednych za vyrobu, tych nepotrebujem skolit ani na konkurze skusat z toho, ako sa vedia spravat k zakaznikom. Potom su ludia zodpovedni za marketing a predaj. No a jednych aj druhych si starostlivo vyberam. Ludi s uvazovanim MLM nepustim cez prah. Ak by mi niekto predal tovar za 20.000 EUR ale nastval pritom zakaznika, pretoze by mu nanutil nieco, co nepotrebuje, tak takeho vo firme urcite nechcem.

Áno, často je to tak v MLM. Ale to len preto, lebo to robí veľa ľudí a každý to robí po svojom AKO VIE :-) Jasné že niektorí tým nátlakom na svoje okolie pokazia čo sa dá.

Či už ide o bežné firmy alebo tie, ktoré to robia formou MLM, nájdu sa medzi nimi takí, čo iba kazia meno firme a aj takí, ktorí budujú značku.
Indeed
19.02.13,10:26
Ono dnes sa situacia už vyčistila,

predajcov cez MLM už takmer vobec NESTRETNETE,

nahradili ich obchodní zástupcovia,čo sprostredkujú dodávku tovaru do supermerketov od veĺkých firiem

a jazdia na služobných veĺkým logom označených autách...
boogie111
27.02.13,07:20
V prvom rade je rozdiel medzi MLM a pyramídovým systémom. MLM ponúka vždy nejaké produkty, či už sú to výrobky alebo služby, zato pyramídové systémy produkt nemajú. MLM v žiadnom prípade nie je podvod, funguje na rovnakom princípe ako bežné podnikanie, rovnako potrebujete kapitál čas a vzdelanie napr na založenie obchodu s oblečením rovnako to potrebujete aj v MLM. Ten kto Vám povie, že zarobíte hneď na začiatku nehorázne paniaze je blbosť. Zarukou úspešného MLM je hlavne neustále sa vzdelávať a to čo sa naučíte vedieť predať ďalej, veľmi dôležitá je trpezlivosť a nenechať sa odradiť hned pri prvom odmietnutí, alebo po prvom mesiaci ked zistíte že ste za nehorázny čas zarobili 50€. Ako pri bežkom podnikaní je samezrejme potrebný kapitál, bez toho sa podnikať proste nedá. A reči ohľadom toho, že zarobí iba ten na vrchu je kravina. Samozrejme každý, kto je nad Vami má provízie z obratu celej Vašej skupiny, ale aj ten, kto je navrchu si niaku tú sieť musel vybudovať, to sú hodiny školení, sedení, predaja a ja neviem ešte čoho...Mnoho ľudí sa na MLM vykašlalo iba z dôvodu, že nebudú robiť aby si tam ten navrchu žil ako prasa v žite...aspoň tak to prezentujú, pritom hlavným dôvodom bolo, že boli neuspešný, nesebavedomý, nedokázali sa zmieriť s tým, že ich pri predaji niekto odmietol...Predstavte si, že ja chodím do roboty aby som mohol zaplatiť účty, bývanie, stravovanie, odievanie a som kávičkár tak aj vela miniem po kaviarňach pritom chodím do kavierne kde režinné náklady na výrobu kávy sú cca 0,30€ ale predávajú ju za 1,30€ ale tu si nikto nepovie, ze na nas iba zarábaju ale pri MLM áno? Nechápem....
mattto
03.03.13,10:13
Čaute som expert v oblasti investícií a burzového obchodovania a táto príležitosť ku mne prišla ako blesk z jasného neba.

Spojenie MLM a forexu? To je čo za haluz? Som veľmi spokojný so systémom práce, s výsledkami spoločnosti, odmeňovaním a hlavne transparentnosťou.

Ak má niekto eminentný záujem sa dozvedieť viac, kludne ma kontaktuje telefonicky na 0915 505 164, teším sa na prípadný kontakt aj osobný kontakt.

A prosím Vás, neverte nikomu kto povie, že MLM má najlepšie roky za sebou. Sú to bludy.

www.investujdobuducnosti.com (http://www.investujdobuducnosti.com)

"...som expert v oblasti investícií a burzového obchodovania..." a ďalej som ani nemusel čítať :D
mattto
03.03.13,12:00
ak sa mladý pán vyjadrí možme pokračovať v diskusií.

mladý pán som už dlho nebol, ďakujem :)

ak niekto ide microloty demo 8 týždňov a je +5,74% už je "expert v oblasti investícií a burzového obchodovania"? Tvoja najväčšia strata v pips bola viac než 2x väčšia ako najvyšší zisk, priemerná strata je o 20% vyššia ako priemerný zisk, výborný MM ;)
mattto
03.03.13,13:00
ale to je v podstate uplne jedno, dolezite je ze to co robime je skvele udrzatelne, kazdy rok novy ucet , kazdy rok +30%.

gratulujem, takže nie je problém zadlžiť seba, celú svoju rodinu, všetkých kamarátov a behom dvoch rokov ísť do finančného dôchodku :D
sebestula
03.06.13,19:25
ja osobne som nikdy ale naozaj nikdy neverila MLM systémom až pokial ma neoslovil jeden aj so zaujmavou technologoiu a inymi ekologickými produktami ide o biokatalyzátor pridavany do paliva a do všetkych spalovacich motorv. Výsledok - uspora pohonných hmot od 10-20% a znizene emisie o 80-90% toto ma dostalo ale len za základe vlastnej skúsenosti s týmto produktom.
Indeed
04.06.13,06:32
ja osobne som nikdy ale naozaj nikdy neverila MLM systémom až pokial ma neoslovil jeden aj so zaujmavou technologoiu a inymi ekologickými produktami ide o biokatalyzátor pridavany do paliva a do všetkych spalovacich motorv. Výsledok - uspora pohonných hmot od 10-20% a znizene emisie o 80-90% toto ma dostalo ale len za základe vlastnej skúsenosti s týmto produktom.

MLM systém, je MLM systém,

a nejaký biokatalyzator je biokatalyzator

tieto dve veci nemajú vzájomne NIČ spoločné.
Kat74
04.10.13,12:57
I když je to celkem stará diskuse nedá mi to na ni nereagovat.
Ja osobně si myslím, že síťový marketing ANO, ale být opatrný se v tomto biznise vyplatí. V současné době jsou lidé zahlceni všemožnými nabídkami na zbohatnutí. Většina lidí očekává, že se z nich za dva měsíce stanou milionáři. V pruměru se člověk vypracuje k slušným příjmum za 2 - 4 roky. Samozřejmě existují i vyjímky.
Tudíž pokud by mi někdo tvrdil, že za měsíc budu vydělávat pohádkové příjmy určitě ho odmítnu.
Pokud člověk o síťovém marketingu přemýšlí, měl by hledat něco co ho osloví a tím nemyslím možnost výdělku, ale produkt či službu.
Pokud vás osloví nějaká nabídka, ale nebude se vám pozdávat člověk, který vám ji dal. Najděte si jiného, protože s takovým člověkem budete uzce spolupracovat.
Nejlépe když vás osloví člověk, který nebude zamlžovat žádné informace a hned vám zdělí, že se jedná o síťový marketing
Začínající MLM společnosti jsou velice lákavé, ale tady bych si dala veliky pozor. Většina takových firem krachuje po 2 letech, protože jejich odměnovací systém nefunguje a pravě tehdy se stává, že se opravdu nabalí ti co MLM společnost založili.
Bohužel stejně jako kdekoliv jinde se i v síťovém marketingu objevuje spousta podvodníku.
Na trhu existuje pár dobrých MLM společností i když vám bude každý mlmák tvrdit že ta jeho je nejlepší.

A co se týká této diskuse docela se mi nelíbilo jak tu jeden pán nutil k osobní schuzce někoho kdo očividně neměl zájem. Myslím si že takové praktiky nejsou moc dobré.

Chápu námitky některých, kteří jste měli bohužel špatné zkušenosti.

A co se týká naivity lídí. Mě příjde naivní myslet si, že pokud budu 40let chodit do prace tak se v duchodu o mne postará stát.
julysak
04.10.13,13:05
I když je to celkem stará diskuse nedá mi to na ni nereagovat.
Ja osobně si myslím, že síťový marketing ANO, ale být opatrný se v tomto biznise vyplatí. V současné době jsou lidé zahlceni všemožnými nabídkami na zbohatnutí. Většina lidí očekává, že se z nich za dva měsíce stanou milionáři. V pruměru se člověk vypracuje k slušným příjmum za 2 - 4 roky. Samozřejmě existují i vyjímky.
Tudíž pokud by mi někdo tvrdil, že za měsíc budu vydělávat pohádkové příjmy určitě ho odmítnu.
Pokud člověk o síťovém marketingu přemýšlí, měl by hledat něco co ho osloví a tím nemyslím možnost výdělku, ale produkt či službu.
Pokud vás osloví nějaká nabídka, ale nebude se vám pozdávat člověk, který vám ji dal. Najděte si jiného, protože s takovým člověkem budete uzce spolupracovat.
Nejlépe když vás osloví člověk, který nebude zamlžovat žádné informace a hned vám zdělí, že se jedná o síťový marketing
Začínající MLM společnosti jsou velice lákavé, ale tady bych si dala veliky pozor. Většina takových firem krachuje po 2 letech, protože jejich odměnovací systém nefunguje a pravě tehdy se stává, že se opravdu nabalí ti co MLM společnost založili.
Bohužel stejně jako kdekoliv jinde se i v síťovém marketingu objevuje spousta podvodníku.
Na trhu existuje pár dobrých MLM společností i když vám bude každý mlmák tvrdit že ta jeho je nejlepší.

A co se týká této diskuse docela se mi nelíbilo jak tu jeden pán nutil k osobní schuzce někoho kdo očividně neměl zájem. Myslím si že takové praktiky nejsou moc dobré.

Chápu námitky některých, kteří jste měli bohužel špatné zkušenosti.

A co se týká naivity lídí. Mě příjde naivní myslet si, že pokud budu 40let chodit do prace tak se v duchodu o mne postará stát.


Za 1,5 roka UŽ druhý príspevok = MLM ťa musel stráááááááááááááááááááášne
zaujať :D
Kat74
04.10.13,13:16
ja jsem sem ale psala poprve.....
Indeed
05.10.13,07:42
A co se týká naivity lídí. Mě příjde naivní myslet si, že pokud budu 40let chodit do prace tak se v duchodu o mne postará stát.[/QUOTE]

Tak potom asi 99% národa je naivných ...

ja som ešte nevidel ani jedneho, čo ked dožije 60, či 62 rokov aby
povedal : NIE ďakujem , nechcem štátny dochodok, viem sa o seba postarať sám...
IamAgel
15.04.14,10:53
Dobry den, ja mam s MLM dobre skusenosti. Pracoval som vo viacerych a mal som pod sebou dobry team ludi, ale vzdy mi tam nieco chybalo. Konecne som nasiel MLM ktora je super :) jednoducha a na slovensku len zacina. Ak by mal niekto zaujem dozvediet sa viac, chcel by pre zvedavost vediet viac info mozete napisat na IamAgelsk@gmail.com