Z.E.Ú.S.
01.03.09,09:46
Ahojte poraďaci,

idem robiť účtovníctvo jednému živnostníkovi za rok 2008 v programe Omega a neviem akým spôsobom nahodiť začiatočné zostatky (v návode sú 2 spôsoby :1. keď sa účtuje od začiatku účt. obd. a 2. keď sa účtuje v priebehu ..) zároveň sa Vás chcem spýtať ako ste s omegou spokojní najmä tí, ktorí ste mali možnosť pracovať aj s inými účt. softvérmi ,keďže ja mám zatiaľ len DEMO verziu a pozeral som že konkurencia ( money, pohoda) sú dosť lacnejšie, tak či mi ten rozdiel v cene bude stáť zato...
Vopred Vám ďakujem za odpovede :)
Johanka
01.03.09,08:50
Odpoveď hľadaj tu http://www.porada.sk/f9-uctovne-a-ine-softvery.html .
Živnostník si vybral PÚ ?
Adula
01.03.09,08:51
Ja som pracovala len v Omege, robím 2 roky, takže dá sa povedať, že som začiatočníčka, ale program sa mi zdá dobrý. Aj poradia. Len teraz mali ten prechod na euro, troška nedopracovaný a muselo sa čakať doteraz, kým nevyšla nová verzia, ale ja som ináč spokojná. Uvidíme, čo povedia, ostatní.
ondrejvla
12.01.11,17:27
Prosím vás, riešim problém s vnukom, študentom OA 4.ročníka, pracujú v škole v programe Omega, kde nastal problém pri ZS pokladnice, preto urobil ID na ktorom zaúčtoval ZS, ale tento sa nedá preniesť do pokladnice, je len v evidencii hlavnej knihy. Z tohoto dôvodu je teraz pokladnica v mínuse. Poraďte prosím, kde v tomto softe sa dá zaúčtovať ZS k 1.1. do pokladne a tak vyrovnať deficit medzi hlavnou knihou a pokladňou.
Vopred ďakujem.
andreaS
12.01.11,17:33
Firma - nastavenie - pokladnice a tam si vybrat konkretnu pokladnicu, dat "oprav" a v zalozke "zaciatocny zostatok" pridat polozku a dat kolko ten zostatok je...

samozrejme zauctovany ID vymazat...

keby cosik, prezvon, zavolam, mam to v t-mobile gratis po 19.00 ;)
ondrejvla
12.01.11,17:36
Firma - nastavenie - pokladnice a tam si vybrat konkretnu pokladnicu, dat "oprav" a v zalozke "zaciatocny zostatok" pridat polozku a dat kolko ten zostatok je...

samozrejme zauctovany ID vymazat...

keby cosik, prezvon, zavolam, mam to v t-mobile gratis po 19.00 ;)

Aďka ďakujem, idem ti volať, ja tento soft neovládam...
ondrejvla
12.01.11,17:56
Aďka ešte raz ďakujem, problém je vyriešený, úloha do školy splnená.