MMMarko
01.03.09,10:56
Ahoj, neviem ci sa to hodi zrovna sem ale mozno to niekomu pomoze, ak rozmysla v com zacat podnikat a laka ho internet. Urcite ma vela vyhod (nic fyzicke, len data, a takmer kazda firma sa na webe potrebuje alebo chce prezentovat)
Co sa tyka predaja internetovych sluzieb (stranok, e-shopov, poradenstva) su u nas este obrovske rezervy. Pritom pre samotny predaj (nie tvorbu) clovek vela vediet nemusi (len vediet komu a ako to predat). Tisice ludi si u nas stavia svoj biznis na predaji produktov poistovni a podobne ale to, ze web je momentalne ovela lukrativnejsi vidi asi malokto...
Mozno teraz tento prispevok zavriete a mozno chvilu porozmyslate. Mozno som niekomu poradil. V kazdom pripade sa tesim na diskusiu!

Rozmyslali ste nad tym? Co si o tom myslite?
Faipe
01.03.09,10:22
prepac, skus konkretizovat, nejako som tvoj prispevok dostatocne nepochopil... myslis si ze malo podnikatelov vyuziva internet(ci uz na prezentaciu, predaj, ...)? alebo aky je ciel tejto "diskusie"? :)
duves
01.03.09,10:24
Pritom pre samotny predaj (nie tvorbu) clovek vela vediet nemusi (len vediet komu a ako to predat).
A tak vznikla financna kríza. Na základe silnych planov predaja a znalosti vediet predať niečo (hypoteka) tomu (nezamestnanemu), kto to vlastne ani nepotreboval.
Zbohom s takymi napadmi, ktore su vydlaždene do pekla.
MMMarko
01.03.09,10:52
@Faipe nie nemyslim to tak. prepac ak som to nedobre napisal. skor som pisal o tom, ze internetovy trh (s webovymi strankami, poradenstvom) na SR ponuka velmi dobre moznosti obchodnikom. vyvojarov je tu dost ale obchodnici chybaju

@duves pleties dokopy nieco co moc nema spolocneho... hypoteky predavaju ludia ktori vedeli co robia a ake to moze mat nasledky. slo o chamtivost nie o neprofesionalitu. ak predavas auta, naucis sa ich najskor rozoberat do poslednej skrutky? alebo ti staci mat normalny prehlad a vediet to pouzivat?

nemam viac co dodat ;)
rastikus
08.03.09,14:16
Ahoj, neviem ci sa to hodi zrovna sem ale mozno to niekomu pomoze, ak rozmysla v com zacat podnikat a laka ho internet. Urcite ma vela vyhod (nic fyzicke, len data, a takmer kazda firma sa na webe potrebuje alebo chce prezentovat)
Co sa tyka predaja internetovych sluzieb (stranok, e-shopov, poradenstva) su u nas este obrovske rezervy. Pritom pre samotny predaj (nie tvorbu) clovek vela vediet nemusi (len vediet komu a ako to predat). Tisice ludi si u nas stavia svoj biznis na predaji produktov poistovni a podobne ale to, ze web je momentalne ovela lukrativnejsi vidi asi malokto...
Mozno teraz tento prispevok zavriete a mozno chvilu porozmyslate. Mozno som niekomu poradil. V kazdom pripade sa tesim na diskusiu!

Rozmyslali ste nad tym? Co si o tom myslite?

MMMarko mal si na mysli zacat podnikat s tvorbou web stranok, poradenstvo? Myslis,ze sa do toho moze pustit clovek bez skusenosti s tvorbou www? Najme si vyvojarov a podho?:cool:
Viem,ze internet otvara strasne vela moznosti sam rozmyslam nad eshopom alebo niecim inym v tejto sfere ale o tvorbw www nemam sajnu :( co ma trochu dikvalifikuje. Ak mas nejeku mudru radu na jazyku rad sa inspirujem:o
MMMarko
15.03.09,08:50
maloktory naozaj uspesny projekt vymyslel clovek ktory ho vedel vytvorit :) ale vedel kto ho vytvorit vie. rovnako ako ked vies web predat, nemusis ho vediet vytvorit. musis ho predat tak dobre aby si ho mohol zaplatit vyvojarovi, ktory ho mozno predat nevie ale vie vytvorit :)
ak ta zaujima cokolvek okolo internetu podrobnejsie, SS alebo mail :)