Sevrin
01.03.09,14:01
Dobrý deň, potrebujem súrne radu.

Koncom roku 2008 som bol prepustený z jednej obchodnej firmy z dôvodou šetrenia nákladov (resp. organizačných zmien). Bolo mi prisľúbené že ak sa situácia zlepší, alebo niekto dobrovoľne opustí firmu tak ma prijmú naspäť. Z toho dôvodu sme podpísali výpoveď dohodou, teda bez nároku na odstupné keďže som už bol mimo skúšobnej doby. Tak som sa išiel zaregistrovať na úrad práce. Po mesiaci sa jedno miesto skutočne uvolnilo a zobrali ma naspäť a z ÚP som sa odhlásil. So zamestnávateľom sme podpísali novú zmluvu, opäť so skúšobnou 3-mesačnou dobou. Kríza však pritvrdila a ďalších pár ľudí sa muselo prepustiť, a keďže som bol v skúšobnej dobe išiel som medzi prvými. Tak sa pýtam, je toto normálne, keď ma prepustia bez odstupného, potom ma zoberú naspäť a opäť prepustia (teraz už v skúšobnej dobe)? Takto ma vlastne pripravili o odstupné, ktoré mi v prvom prípade prináležalo. Je toto vhodný prípad na oznámenie inšpektorátu práce?

Druhý problém súvisí s prvým. Keďže som teraz opäť bez práce nemám vlastne ani chuť sa opäť ísť registrovať na ÚP (tony papierovania a behania), okrem toho od 1. apríla by som mal nastúpiť do nového zamestnania. Takže mám mesiac času, ktorý by som chcel rozumne využiť. Dlhšiu dobu mám zdravotné problémy a tento čas sa mi zdá vhodný na to aby som si ich vyriešil. Lenže teraz neviem ako postupovať. Výpoveď som s teraz už bývalým zamestnávateľom podpísal v piatok 27.2.2009 a takže hneď zajtra, pondelok 2.3.2009 by som chcel ísť na PN a začať sa liečiť. Je možné ísť na PN keď som nezamestnaný a neevidovaný na ÚP? Resp. je potrebné sa prihlásiť do zdravotnej poisťovne ako dobrovoľne nezamestnaný? Bude mi prináležať nárok na dávky počas PN a v akej výške? Nárok na podporu už nemám, z toho dôvodu sa mi zdá zbytočné kvôli 1 mesiacu sa ísť evidovať na ÚP (aj tak mi nikdy nič neponúkli). A komu mám zaniesť doklad o dočasnej PN? S bývalým zamestnávateľom by som najradšej už nič nemal, za to že sa tak chrapúnsky zachovali.

Potreboval by som to vedieť čo najskôr. ďakujem za rady.

:)
mzdarka renca
01.03.09,13:37
Dobrý deň, potrebujem súrne radu.

Koncom roku 2008 som bol prepustený z jednej obchodnej firmy z dôvodou šetrenia nákladov (resp. organizačných zmien). Bolo mi prisľúbené že ak sa situácia zlepší, alebo niekto dobrovoľne opustí firmu tak ma prijmú naspäť. Z toho dôvodu sme podpísali výpoveď dohodou, teda bez nároku na odstupné keďže som už bol mimo skúšobnej doby. Tak som sa išiel zaregistrovať na úrad práce. Po mesiaci sa jedno miesto skutočne uvolnilo a zobrali ma naspäť a z ÚP som sa odhlásil. So zamestnávateľom sme podpísali novú zmluvu, opäť so skúšobnou 3-mesačnou dobou. Kríza však pritvrdila a ďalších pár ľudí sa muselo prepustiť, a keďže som bol v skúšobnej dobe išiel som medzi prvými. Tak sa pýtam, je toto normálne, keď ma prepustia bez odstupného, potom ma zoberú naspäť a opäť prepustia (teraz už v skúšobnej dobe)? Takto ma vlastne pripravili o odstupné sám si sa pripravil o odstupné, nemal si podpísať dohodu o ukončení PP, ale čakať na výpoveď od zámestnávateľa, ktoré mi v prvom prípade prináležalo. Je toto vhodný prípad na oznámenie inšpektorátu práce nie, nie je, nakoľko všetko prebehlo v súlade so zákonníkom práce?

Druhý problém súvisí s prvým. Keďže som teraz opäť bez práce nemám vlastne ani chuť sa opäť ísť registrovať na ÚP (tony papierovania a behania), okrem toho od 1. apríla by som mal nastúpiť do nového zamestnania. Takže mám mesiac času, ktorý by som chcel rozumne využiť. Dlhšiu dobu mám zdravotné problémy a tento čas sa mi zdá vhodný na to aby som si ich vyriešil. Lenže teraz neviem ako postupovať. Výpoveď som s teraz už bývalým zamestnávateľom podpísal v piatok 27.2.2009 a takže hneď zajtra, pondelok 2.3.2009 by som chcel ísť na PN a začať sa liečiť. Je možné ísť na PN keď som nezamestnaný a neevidovaný na ÚP? Resp. je potrebné sa prihlásiť do zdravotnej poisťovne ako dobrovoľne nezamestnaný? Bude mi prináležať nárok na dávky počas PN a v akej výške môžeš ísť na PN, nakoľko ti plynie 42 dňová ochranná lehota. Výška PN bude vypočítaná na základe potvrdenia od zamestnávateľa ? Nárok na podporu už nemám, z toho dôvodu sa mi zdá zbytočné kvôli 1 mesiacu sa ísť evidovať na ÚP (aj tak mi nikdy nič neponúkli). A komu mám zaniesť doklad o dočasnej PN? S bývalým zamestnávateľom by som najradšej už nič nemal nič sa nedá robiť, ale musíš zamestnávateľovi oznámiť, že ideš na PN, kôli potvrdeniu o výške príjmu, z ktorého ti soc. poisťovňa vyráta PN. , za to že sa tak chrapúnsky zachovali.

Potreboval by som to vedieť čo najskôr. ďakujem za rady.

:)

PN-ku pošli na soc. poisťovňu
Sevrin
01.03.09,18:45
Ďakujem, už mám v tom jasnejšie.
Ešte jedna vec: Potvrdenie o výške príjmu aké potrebujem? Za celé obdobie čo som u neho pracoval (takže za rok 2008 aj 2009) alebo len za "prvé" zamestnanie (teda za rok 2008) resp. len za druhé (r. 2009)?
Potvrdenie o výške príjmu stačí poslať soc. poisťovni dodatočne? Účtareň má firma v BA, takže počítam že minimálne týždeň budem na to potvrdenie čakať.
mzdarka renca
01.03.09,19:26
Ďakujem, už mám v tom jasnejšie.
Ešte jedna vec: Potvrdenie o výške príjmu aké potrebujem? Za celé obdobie čo som u neho pracoval (takže za rok 2008 aj 2009) alebo len za "prvé" zamestnanie (teda za rok 2008) resp. len za druhé (r. 2009)?
Potvrdenie o výške príjmu stačí poslať soc. poisťovni dodatočne? Účtareň má firma v BA, takže počítam že minimálne týždeň budem na to potvrdenie čakať.

Potvrdenie z posledného PP, t.j., z roku 2009, pokiaľ nezačal už v roku 2008. Na tvojom mieste by som zavolala do učtárne a dohodla sa so mzdárkou o zaslaní potvrdenia priamo na soc. poisťovňu.
Sevrin
01.03.09,19:43
OK, ešte jedna vec. Keď som v tej 42 dňovej ochrannej lehote, počas tohto celého obdobia môžem ísť na PN alebo sa to odporúča čo najskôr? Ak by som išiel na PN, povedzme za 2 týždne, ako je to s tým zdravotným poistením 'dobrovoľne nezamestnaného'? Myslím že to treba nahlásiť do 8 dní po strate zamestnania. Na PN pôjdem už zrejme zajtra, ale v tomto nemám celkom jasno.
mzdarka renca
01.03.09,19:49
OK, ešte jedna vec. Keď som v tej 42 dňovej ochrannej lehote, počas tohto celého obdobia môžem ísť na PN alebo sa to odporúča čo najskôr? Ak by som išiel na PN, povedzme za 2 týždne, ako je to s tým zdravotným poistením 'dobrovoľne nezamestnaného musíš sa prihlásiť na ZP a platiť si sám ZP'? Myslím že to treba nahlásiť do 8 dní po strate zamestnania. Na PN pôjdem už zrejme zajtra, ale v tomto nemám celkom jasno.

Aj keď budeš PN, tak sa prihlás na ZP, vtedy ZP neplatíš.
Sevrin
02.03.09,20:08
Ešte jednu vec potrebujem. Dnes som som si bol vypísať PN, lekárka presne nevedela čo má vypísať do kolónky zamestnávateľ tak tam dala bývalého zamestnávateľa. Na soc. poisťovni to potom zrejme pochopili tak, že PN mám poslať na tú pobočku, ktoré je najbližšie k našej centrále (teda v BA, ja som v Martine). Lenže s bývalým zamestnávateľom ja už nič nemám, takže PN mám predsa len odovzdať soc. poisťovni tu v Martine s tým že v kolónke "zamestnávateľ" nič nebude? Myslím že je to logické aby mi dávky vyplatila poisťovňa v mojom bydlisku, nerozumiem čo s tým má pobočka v BA.
veronikasad
02.03.09,20:14
Ešte jednu vec potrebujem. Dnes som som si bol vypísať PN, lekárka presne nevedela čo má vypísať do kolónky zamestnávateľ tak tam dala bývalého zamestnávateľa. Na soc. poisťovni to potom zrejme pochopili tak, že PN mám poslať na tú pobočku, ktoré je najbližšie k našej centrále (teda v BA, ja som v Martine). Lenže s bývalým zamestnávateľom ja už nič nemám, takže PN mám predsa len odovzdať soc. poisťovni tu v Martine s tým že v kolónke "zamestnávateľ" nič nebude? Myslím že je to logické aby mi dávky vyplatila poisťovňa v mojom bydlisku, nerozumiem čo s tým má pobočka v BA.
Nezabudni na oznamovaciu povinnosť v zdr. poisťovni, ale vraj im nestačí prefotená PN-ka, ale chcú doklad zo SP až potom, keď boli dávky nemocenského poistenia vyplatené.
ajobs
02.03.09,20:16
Ešte jednu vec potrebujem. Dnes som som si bol vypísať PN, lekárka presne nevedela čo má vypísať do kolónky zamestnávateľ tak tam dala bývalého zamestnávateľa. Na soc. poisťovni to potom zrejme pochopili tak, že PN mám poslať na tú pobočku, ktoré je najbližšie k našej centrále (teda v BA, ja som v Martine). Lenže s bývalým zamestnávateľom ja už nič nemám, takže PN mám predsa len odovzdať soc. poisťovni tu v Martine s tým že v kolónke "zamestnávateľ" nič nebude? Myslím že je to logické aby mi dávky vyplatila poisťovňa v mojom bydlisku, nerozumiem čo s tým má pobočka v BA.

Do kolonky zamestnávateľ sa napíše posledný zamestnávateľ, typ poistenia 1-čiže zamestnanec-ide o PN z ochrannej lehoty. Doklady o PN odovzdáš vo vlastnej pobočke SP s tým, že ide o PN z ochrannej lehoty.
Sevrin
02.03.09,20:49
Ďakujem za rady. Na zdrav. poisťovni som už bol, oboznámil som ich s mojim prípadom, mne keď skončí PN tak nastupujem do nového zamestnania, že potom sa mám prísť "ukázať".
Takže zoberiem PN a zajtra zbehnem do soc. posťovne, tam už uvidím čo mi povedia. Ale mám pocit že mi povedia to čo dnes, že mám PN poslať do soc. poisťovne v BA keďže tam sídli ten posledný zamestnávateľ.
veronikasad
02.03.09,20:52
Ďakujem za rady. Na zdrav. poisťovni som už bol, oboznámil som ich s mojim prípadom, mne keď skončí PN tak nastupujem do nového zamestnania, že potom sa mám prísť "ukázať".
Takže zoberiem PN a zajtra zbehnem do soc. posťovne, tam už uvidím čo mi povedia. Ale mám pocit že mi povedia to čo dnes, že mám PN poslať do soc. poisťovne v BA keďže tam sídli ten posledný zamestnávateľ.
K PN-ke potrebuješ aj potvrdenie o príjme od posledného zamestnávatela
Sevrin
03.03.09,06:59
Áno to viem, lenže pokým mi to pošlú z účtarne to bude trvať aj týždeň. Takže to budem musieť poslať dotatočne. Na účtareň som volal lenže mi to nikto nedvíhal, tak si počkám pokým mi to pošlú. Potom to zanesiem na soc. poisťovňu tu v Martine alebo to pošlem do BA.
mzdarka renca
03.03.09,07:35
Áno to viem, lenže pokým mi to pošlú z účtarne to bude trvať aj týždeň. Takže to budem musieť poslať dotatočne. Na účtareň som volal lenže mi to nikto nedvíhal, tak si počkám pokým mi to pošlú. Potom to zanesiem na soc. poisťovňu tu v Martine alebo to pošlem do BA.

U nás to funguje tak, že zamestnanec mi pošle začiatok PN (tú si odfotím) a ja na tom základe ihneď vystavím potvrdenie a aj s PN ju zašlem na soc. poisťovňu, kde je prihlásený zamestnávateľ. Tak isto mi bývalý zamestnanec potom pošle kópiu ukončenia PN a originál na soc. poisťovňu.
Sevrin
03.03.09,07:40
aj s PN ju zašlem na soc. poisťovňu, kde je prihlásený zamestnávateľ.
Už tomu rozmumiem, môj bývalý zamestnávateľ je zrejme prihlásený v bratislavskej pobočke soc. poisťovne tak preto tam musím poslať PN. Ale kópie si aj ja spravím.
mzdarka renca
03.03.09,07:47
Už tomu rozmumiem, môj bývalý zamestnávateľ je zrejme prihlásený v bratislavskej pobočke soc. poisťovne tak preto tam musím poslať PN. Ale kópie si aj ja spravím.

Kópiu sprav aj pre zamestnávateľa.
Sevrin
06.03.09,07:49
Ano už som to poslal, len sestrička mi zabudla dať
Preukaz o trvaní dočasnej pracovnej neschopnosti (lebo maródim od februára) tak to musím sociálke dnes poslať dodatočne, dúfam že to nebude vadiť :confused:
mzdarka renca
06.03.09,09:30
Ano už som to poslal, len sestrička mi zabudla dať
Preukaz o trvaní dočasnej pracovnej neschopnosti (lebo maródim od februára) tak to musím sociálke dnes poslať dodatočne, dúfam že to nebude vadiť :confused:


pošli to ihneď, inak nebudeš mať vyplatenú PN-ku v tomto mesiaci.
ajobs
06.03.09,14:16
Ano už som to poslal, len sestrička mi zabudla dať
Preukaz o trvaní dočasnej pracovnej neschopnosti (lebo maródim od februára) tak to musím sociálke dnes poslať dodatočne, dúfam že to nebude vadiť :confused:

Vadiť to nebude, iba nemocenské dostaneš o mesiac neskôr, čiže okolo 20.4.2009.
Sevrin
08.03.09,17:15
Ďakujem za rady a odporúčania. To že peniaze prídu neskôr mi vadiť nebude, dôležité je aby neboli nejaké problémy, lebo v tejto situácii som sa ešte neocitol a nebyť Porady tak asi by som si moc nepomohol. Keby som ešte niečo potreboval tak napíšem :)
Sevrin
08.04.09,12:28
Chcem sa spýtať, keď firma so mnou ukončila pracovný pomer (27.2.2009) a ja som nastúpil na PN (28.2.2009), kto je môj platiteľ poistného?
mzdarka renca
08.04.09,12:34
Chcem sa spýtať, keď firma so mnou ukončila pracovný pomer (27.2.2009) a ja som nastúpil na PN (28.2.2009), kto je môj platiteľ poistného?

Štát za teba platí len odvody na zdravotné poistenie.

Ak chceš byť na SP, tak si môžeš sám platiť poistné na soc. poistenie ako dobrovoľne poistená osoba.
Sevrin
08.04.09,12:41
No takto: prišla mi upomienka že som nenahlásil zmenu platiteľa poistného (platí to od dňa čo som natúpil na PV). Keď som bol v mojej zdravotnej poisťovni tak som im povedal o mojej situácii a mi povedali že keď som na PN tak positné neplatím. Takže neviem čo zase odo mňa chcú.
mzdarka renca
08.04.09,12:48
No takto: prišla mi upomienka že som nenahlásil zmenu platiteľa poistného (platí to od dňa čo som natúpil na PV). Keď som bol v mojej zdravotnej poisťovni tak som im povedal o mojej situácii a mi povedali že keď som na PN tak positné neplatím. Takže neviem čo zase odo mňa chcú.

Musíš na ZP písomne oznámiť, že si PN v ochrannej lehote. Oni to nemajú odkiaľ vedieť, čo je s tebou.
Sevrin
08.04.09,12:54
OK, ďakujem, za info :)
Jara
08.04.09,13:18
Vo VSZP dokonca u nás žiadali aj prefotenú PN.
dasasopi
23.04.09,07:56
chcela by som sa spýtať som evidovaná na úrade práce začala som marodovať v ochrannej lehote no pn mi skončila. Môžem do tých 42 dní začať marodovať znova? Vďaka
drobeceva
23.04.09,08:03
chcela by som sa spýtať som evidovaná na úrade práce začala som marodovať v ochrannej lehote no pn mi skončila. Môžem do tých 42 dní začať marodovať znova? Vďaka
Myslím, že áno, ak sa na Teba vzťahuje 42 OL, tak môžeš.
mzdarka renca
23.04.09,08:27
Podľa môjho názoru nemá opäť nárok na výplatu nemocenských dávok z dôvodu práceneschopnosti, nakoľko už raz bol PN v ochrannej dobe.
drobeceva
23.04.09,08:31
Podľa môjho názoru nemá opäť nárok na výplatu nemocenských dávok z dôvodu práceneschopnosti, nakoľko už raz bol PN v ochrannej dobe.
No tak to som zvedavá, ako to skutočne je. Ale Renči, má to logiku tak, ako píšeš.
mzdarka renca
23.04.09,08:33
som si prečítala § 32 a § 26 zákona o soc. poistení č.461/2003 a pochopila som, že nárok nemá, ale ak sa mýlim opravte ma.
Sabadka
23.04.09,09:58
som si prečítala § 32 a § 26 zákona o soc. poistení č.461/2003 a pochopila som, že nárok nemá, ale ak sa mýlim opravte ma.
Pred rokom sa mi to už stalo a dotyčnú dámu poslali zo socky k nám, že ešte sa na ňu vzťahuje OL. Nehádala som sa snimi, lebo to nemá zmysel, vypísala paiere a odniesla som to ja. Ale som si to zároveň overila aj v zákone a pochopila som ho aj ja tak ako ty, ale z predošlých skúseností z pobočkou našej socky sa neohradzujem, zistila som, že oni nie sú zmyslom môjho života:D
Jana Motyčková
23.04.09,15:12
som si prečítala § 32 a § 26 zákona o soc. poistení č.461/2003 a pochopila som, že nárok nemá, ale ak sa mýlim opravte ma.
Prečo si myslíš, že nemá nárok? Ja to tam nevidím.
drobeceva
24.04.09,05:30
som si prečítala § 32 a § 26 zákona o soc. poistení č.461/2003 a pochopila som, že nárok nemá, ale ak sa mýlim opravte ma.
Prečítala som si a nie je mi to celkom jasné. Zaujíma ma ako je to v skutočnosti.
Sabadka
24.04.09,06:12
Prečítala som si a nie je mi to celkom jasné. Zaujíma ma ako je to v skutočnosti.
Skutočnosť som ti napísala o dva príspevky vyššie, aspoň naša pobočka socky to tak praktizuje
mzdarka renca
24.04.09,10:08
Prečo si myslíš, že nemá nárok? Ja to tam nevidím.

Janka, aj mňa to celkom zaujíma, ako to je, jedna vec je tá, ako to vidím a chápem ja. Ja osobne to vidím tak, že zamestnanec - bývalý môže byť PN v ochrannej lehote do 42 dní bezprostredne po ukončení PP - platenia poistného. Ak už raz bol PN v tejto dobe po ukončení PP, tak sa mi javí, že už druhý krát byť nemôže, aj keď je to do tých 42 dní.

Ale ako som už predtým písala, môžem sa mýliť a bola by som rada a vďačná, ak by si ma ty, alebo niekto iný dostal do obrazu, ako to vlastne je. Priznám sa, takýto prípad som ešte nemala, tak som nemala potrebu po tom pátrať.
nuta
24.04.09,10:34
Dobrý deň,
ja by som vás tiež chcela veľmi pekne poprosiť o radu.
Dostala som výpoveď (organizačné zmeny), začala mi plynúť dvojmesačná výpovedná doba. Zamestnávateľ mi v tejto výpovednej dobe nariadil čerpanie dovolenky. Takže som na dovolenke. Lenže teraz som ochorela a chcem ísť na PN-ku.
Ak pôjdem na PN-ku počas obdobia kedy mi zamestnávateľ nariadil čerpanie dovolenky, logicky nevyčerpám dovolenku do skončenia pracovného pomeru. Ako to bude potom s platením? Musí mi zamestnávateĺ preplatiť dovolenku ktorú som si nemohla vyčerpať aj keď mi to prikázal, pretože som bola na PN-ke?
Ďakujem za radu.
mzdarka renca
24.04.09,10:52
Dobrý deň,
ja by som vás tiež chcela veľmi pekne poprosiť o radu.
Dostala som výpoveď (organizačné zmeny), začala mi plynúť dvojmesačná výpovedná doba. Zamestnávateľ mi v tejto výpovednej dobe nariadil čerpanie dovolenky. Takže som na dovolenke. Lenže teraz som ochorela a chcem ísť na PN-ku.
Ak pôjdem na PN-ku počas obdobia kedy mi zamestnávateľ nariadil čerpanie dovolenky, logicky nevyčerpám dovolenku do skončenia pracovného pomeru. Ako to bude potom s platením? Musí mi zamestnávateĺ preplatiť dovolenku ktorú som si nemohla vyčerpať aj keď mi to prikázal, pretože som bola na PN-ke?
Ďakujem za radu.

Samozrejme, ak ostaneš počas čerpania dovolenky práceneschopná, tak prestávaš čerpať nariadenú dovolenku a zamestnávateľ ti je povinný zostatok dovolenky prepratiť pri ukončení PP.
nuta
24.04.09,11:46
Ďakujem, ešte poprosím (dávno som nebola na PN-ke) ako treba postupovať - myslím ktorú časť tlačiva PN kedy kam odovzdať a kedy mi bude preplatená PN-ka ak pôjdem od 27.4. do napr. 4.5. -myslím či aprílová bude v aprílovej výplate...
A tiež keď budem na PN a PP má skončiť 30.4 skončí až po ukončení PN teda napr. toho 4.5?
Ešte raz ďakujem za radu.
veronikasad
24.04.09,11:51
Ďakujem, ešte poprosím (dávno som nebola na PN-ke) ako treba postupovať - myslím ktorú časť tlačiva PN kedy kam odovzdať a kedy mi bude preplatená PN-ka ak pôjdem od 27.4. do napr. 4.5. -myslím či aprílová bude v aprílovej výplate...
A tiež keď budem na PN a PP má skončiť 30.4 skončí až po ukončení PN teda napr. toho 4.5?
Ešte raz ďakujem za radu.
Pracovný pomer ti napriek PN-ke skončí 30.4.
Za obdobie od 27.4-30.4 ti vyplatí zamestnávatel náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti. Potom odstúpi PN-ku na sociálnu poisťovňu, ktorá ti bude platiť nemocenské až do skončenia PN-ky. Nezabudni k 30.4. odovzdať zamestnávateľovi tzv. prechodku - vystaví ti ju ošetrujúci lekár.
mzdarka renca
24.04.09,11:54
Ďakujem, ešte poprosím (dávno som nebola na PN-ke) ako treba postupovať - myslím ktorú časť tlačiva PN kedy kam odovzdať a kedy mi bude preplatená PN-ka ak pôjdem od 27.4. do napr. 4.5. -myslím či aprílová bude v aprílovej výplate...
A tiež keď budem na PN a PP má skončiť 30.4 skončí až po ukončení PN teda napr. toho 4.5?
Ešte raz ďakujem za radu.

U nás to funguje tak, že zamestnanec mi odovzdá časti: pre náhardu príjmu (čierne tlačivko) a na nemocenské (červené tlačivko). Prvých 10 kalendárnych dní ti platí zamestnávateľ. Od 11.dňa soc.poist. a to na základe potvrdenia od zamestnávateľa. Ja vystavím potvrdenie a spolu s časťou na nemocenské to odošlem na soc. poist.

Ak ukončíš PN až 4.5.09, tak aj vtedy ukončíš PP., tak aj napriek tomu tvoj PP skončí uplynutím výpovednej doby.
Katy a R
24.04.09,12:56
Janka, aj mňa to celkom zaujíma, ako to je, jedna vec je tá, ako to vidím a chápem ja. Ja osobne to vidím tak, že zamestnanec - bývalý môže byť PN v ochrannej lehote do 42 dní bezprostredne po ukončení PP - platenia poistného. Ak už raz bol PN v tejto dobe po ukončení PP, tak sa mi javí, že už druhý krát byť nemôže, aj keď je to do tých 42 dní.

Ale ako som už predtým písala, môžem sa mýliť a bola by som rada a vďačná, ak by si ma ty, alebo niekto iný dostal do obrazu, ako to vlastne je. Priznám sa, takýto prípad som ešte nemala, tak som nemala potrebu po tom pátrať.

V zákone je len ochranná lehota - a tá je zväšča 42 (až na výnimky).
V praxi sa to zväčša využíva len na jednu PNku, pretože už keď sa dá vypísať, tak na dlhšie.
... ale teeoreticky (riadne pritiahnuté za vlasy) ... keby stihol aj 10 štvordňových PNiek, stále je v ochrannej dobe..
nuta
07.05.09,16:21
Tak tu mi to nie je jasné.
Príklad:
v marci výpoveď pre nadbytočnosť s výpovednou dobou 2 mesiace do 31.5./09. PN od napr. 28.5./09 by trvala až do 12.6./09. Podľa súčasného Zákonníka práce by pracovný pomer mal skončiť kedy? 31.5./09 alebo až po ukončení PN-ky?

Ďakujem za radu, zdá sa mi že nový Zákonník práce to upravuje tak, že až po skončení PN skončí aj prac. pomer???
wagner
07.05.09,17:04
Pracovný pomer sa skončí až po skončení PN. Na PN môžeš byť aj rok.
Jana Motyčková
08.05.09,14:15
Pracovný pomer sa skončí 31.5.09. Neviem o tom, že by sa v tomto Zákonník práce menil.
Marccus
06.01.10,17:09
Dobry den, chcem sa spytat za mojho znameho, ktory dostal vypoved k 31.12.2009 z dovodu ukoncenia cinnosti firmy.
Momentalne je bez prace a od 9.1.2010 ma nastupit na liecenie, ma byt PN, pravdepodobne bude v nemocnici niekolko dni a dolieci sa doma (asi mesiac). Ako sa postupuje v pripade tej 42 dnovej ochrannej lehoty?
Na Urad prace nechce ist, pretoze pracu dostane v nasej firme (ale az od odpolovice februara) a tento cas chce nejako rozumne vyuzit (takze si dolieci nejake svoje neduhy a oddychne).

Precital som si temu a usudil som, ze byvaleho zamestnavatela (uctaren im este funguje takze problem by tam nemal byt) bude potrebovat Potvrdenie o vyske prijmu na zaklade coho sa mu vypocita PN. S originalom PN pojde na Soc Poistovnu a kopie posle byvalemu zamestnavatelovi. Po ukonceni PN posle original Soc Poistovni a byvalemu zamestnavatelovi kopie. Ale co s tym obdobim od 1.1. do 9.1.? Musi sa nahlasit Zdrav Poistovni ako dobrovolne nezamestnany alebo v ramci 42 ochrannej lehoty nemusi? Potrebujem to vediet co najkor aby som mu to mohol tlmocit. Dakujem za rady a odporucania.
JankaO
06.01.10,17:14
Nech sa zaeviduje na ÚP a nemusí si platiť odvody do ZP. Ak nie, musí sa prihlásiť ako dobrovoľne nezamestnaný.
veronikasad
06.01.10,17:53
Dobry den, chcem sa spytat za mojho znameho, ktory dostal vypoved k 31.12.2009 z dovodu ukoncenia cinnosti firmy.
Momentalne je bez prace a od 9.1.2010 ma nastupit na liecenie, ma byt PN, pravdepodobne bude v nemocnici niekolko dni a dolieci sa doma (asi mesiac). Ako sa postupuje v pripade tej 42 dnovej ochrannej lehoty?
Na Urad prace nechce ist, pretoze pracu dostane v nasej firme (ale az od odpolovice februara) a tento cas chce nejako rozumne vyuzit (takze si dolieci nejake svoje neduhy a oddychne).

Precital som si temu a usudil som, ze byvaleho zamestnavatela (uctaren im este funguje takze problem by tam nemal byt) bude potrebovat Potvrdenie o vyske prijmu na zaklade coho sa mu vypocita PN. S originalom PN pojde na Soc Poistovnu a kopie posle byvalemu zamestnavatelovi. Po ukonceni PN posle original Soc Poistovni a byvalemu zamestnavatelovi kopie. Ale co s tym obdobim od 1.1. do 9.1.? Musi sa nahlasit Zdrav Poistovni ako dobrovolne nezamestnany alebo v ramci 42 ochrannej lehoty nemusi? Potrebujem to vediet co najkor aby som mu to mohol tlmocit. Dakujem za rady a odporucania.
PN z ochrannej lehoty musí mať začiatok do 42 dní od skončenia pracovného pomeru. Zamestnávatel mu vystaví potvrdenie o príjme - v tomto prípade za predchádzajúci kal. rok, ktoré spolu s PN-kou odovzda v SP. Príp. prechodku na konci mesiaca aj ukončenie PN-ky odovzdáva priamo v SP.
Ak sa nechce evidovať na úrade práce, musí sa do začiatku PN-ky prihlásiť v zdr. poisťovni ako samoplatitel. Nie som si úplne istá, ale myslím že za dobu poberania nemocenského bude za neho platitelom nemocenského štát, preto kopiu PN-ky treba odovzdať v zdr.poisťovni. Po vyplatení nemocenského obdrží v SP potvrdenie o nároku na nemocenské, ktoré odovzdá v prísl. zdr.poisťovni. Rovnako treba potom odovzdať aj kopiu ukončenia PN-ky a vyplniť Oznámenie o zmene platitela poistného.
Marccus
06.01.10,18:42
veronikasad diki.


Nech sa zaeviduje na ÚP a nemusí si platiť odvody do ZP. Ak nie, musí sa prihlásiť ako dobrovoľne nezamestnaný.
No lenze teraz nerozumiem k comu je potom ta 42 dnova ochranna lehota? Aky je jej vyznam?
Ak sa eviduje na UP tak PN sa mu aj tak vypocita z dokladov o prijme za uplynuly rok? Na UP nechce ist, pre neho je to zbytocne behanie a tych par eur si zaplati.
veronikasad
06.01.10,20:15
veronikasad diki.


No lenze teraz nerozumiem k comu je potom ta 42 dnova ochranna lehota? Aky je jej vyznam?
Ak sa eviduje na UP tak PN sa mu aj tak vypocita z dokladov o prijme za uplynuly rok? Na UP nechce ist, pre neho je to zbytocne behanie a tych par eur si zaplati.
Ano, aj v prípade, že bude evidovaný na úrade práce, nemocenské mu bude vypočítané z príjmu zamestnávatela. Ak mu vznikne nárok na dávku v nezamestnanosti, poberanie dávky v nezamestnanosti sa počas výplaty nemocenksého preruší a obnoví sa až po skončení PN.