asus1
01.03.09,13:24
zdravim ludia mam 15 rokov a mam problem s pokozkou. lica mam cele cervene a niesu to ziadne popraskane cievky ale normalne cervene.. a je to stale vkuse vzdy ich take mam.. uz asi od tych 12 rokoch.. neviete nieco nejake lieky na pokozku alebo ja nwm co sa s tym da robit:confused:
alla66
01.03.09,12:36
U lekárky si bola?:eek: Používaš v tomto období krém na tvár?
arizona
01.03.09,13:23
Na čo sú ti lieky, keď píšeš, že inak máš pokožku zdravú?
Ak je to tvoja prirodzená farba pokožky,asi s tým nenarobíš nič...
Snáď prekryť nejakým mejkapom, al. púdrom;)
piggos
01.03.09,13:46
možno to je hormónmi hm? veď 15 rokov? to ešte telo prechádza určitými zmenami... časom to možno prejde...
asus1
01.03.09,18:08
nie u kozneho som este zatial nebol ale mam ju asi zdravu.. a este nieco asi tak kazdy druhy den ked som v skole tak od tej 3 vyucovacej hodiny sa citim uplne rozpaleny lica mi priam horia. nie nepouzivam ziadne krem.. iba obycajny krem ked mam suchu pokozku
alla66
01.03.09,18:20
nie u kozneho som este zatial nebol ale mam ju asi zdravu.. a este nieco asi tak kazdy druhy den ked som v skole tak od tej 3 vyucovacej hodiny sa citim uplne rozpaleny lica mi priam horia. nie nepouzivam ziadne krem.. iba obycajny krem ked mam suchu pokozku
Ja by som sa išla poradiť dermatologičke a tvár si natierala krémom pravidelne.....Môže to byť spôsobené pubertou,alebo to môže byť kožná choroba.Lepšie prv ako neskoro....
pasuliatko
01.03.09,21:31
navštív kožného lekára.