jana.esf
01.03.09,21:32
Chcela by som sa opýtať, či má niekto vypracovaný podnikateľský plán na predajňu potravín, ak áno či by bol ochotný podeliť sa s ním?

Vie mi niekto poradiť, aké zákutia má podnikanie v predajni potravín?

Ďakujem.
ondrejvla
01.03.09,20:40
Chcela by som sa opýtať, či má niekto vypracovaný podnikateľský plán na predajňu potravín, ak áno či by bol ochotný podeliť sa s ním?

Vie mi niekto poradiť, aké zákutia má podnikanie v predajni potravín?

Ďakujem.

Ten vyhľadávač funguje, skúšala som a našla :
Zakladatelsky podnikatelsky zámer (http://www.porada.sk/941485-post8.html)
martina0203
02.03.09,08:14
Možno pomôže :
judas 3
22.11.09,14:36
Ahojte,
robím tiež podnikateľsky plán na predajňu potravín, prešiel som už kopu stránok (aj túto) a nič, takže ani nečakám že tu ho niekto bude mať, približnu predstavu o forme už mám, ale potreboval by som poradiť hneď na začiatku v prvom odseku mám problém:
Voláma sa... bývam .... mám ukončené vzdelanie... (tie základne údaje o sebe)
toto mi je jasné, to je v každom pláne ale potom bývaju takéto pokračovania:

1,
"Rozhodol som sa, že založím firmu prostredníctvom, ktorej budem vykonávať obkladačské práce a montáže drevených, plávajúcich podláh. Túto činnosť budem realizovať prostredníctvom môjho odborného zástupcu, XXXX, ktorý má na to príslušné vzdelanie. Má ukončenú stredné odborné učilište v odbore murár a má aj potrebné skúsenosti s týmito prácami."

no a kedže ja mám tému predajňa potravín ale tá nieje medzi remeselnými živnosťami niesom si istý či môžem použiť toho "odborného zástupcu"

2,
Rozhodol som sa podnikať v stolárskom obore, na túto činnosť mám potrebné vzdelanie, keďže mám ukončený stolársky kurz.

existuje nejaký "pradavačský kurz"?


(v realnom živote nič nezakladám, takže netuším čo tam má byť [či ten zástupca či kurz] dostal som takúto tému v škole a bude to aj súčasť teoretickej časti maturitnej skúšky, takže tam nemôžem dať len tak niečo "abybolo" ale presne to potrebujem vedieť)

Ďakujem
pavol54
02.12.09,18:44
Ak nemáš vzdelanie súvisiace s potravinami nájdi si stránku ruvz príslušného okresu tam zistíš čo potrebuješ aby si mohol prevádzkovať potraviny, ale v prvom rade to chce konzultáciu s príslušným pracovníkom ktorý ti bude schvaľovať prevádzku, vzdelanie nahrádza školenie o vykonávaní závažných epidemiologických činností aj to vykonáva ruvz(regionálny úrad verejného zdravotníctva) ostatné čo tu prečítaš je len mlátenie prázdnej slamy.
judas 3
02.12.09,19:34
Ďakujem :)