kristina11
01.03.09,23:17
Dobrý večer,

rada by som Vás požiadala o radu, ako ďalej postupovať.
Po 8 rokoch vo firme sa moja nadriadená rozhodla, že mám ukončiť PP dohodou. Že vraj nie je spokojná s mojou prácou.Rovno mi povedala, že si na moje miesto dosadí niekoho inéh.Do určitého obdobia nebolo o nespokojnosti ani reči. Práve naopak, od kolegov som mala informácie, že ma dáva druhým za vzor. V novembri sa jej prístup ku mne zmenil. Začala mi dávať prácu, ktorú dovtedy robil niekto iný, prípadne mi ani neoznámila, že mám novú prácu a len ma zvozila, že to nie je urobené. V našej firme boli pracovné zmluvy vždy veľmi všeobecné: pracovná pozícia -vedúca oddelenia. Náplň práce nebola písomne určená. Bola len klauzula, že zamestnanec vykonáva prácu na základe pokynov nadriadeného.Fungovali nejaké zaužívané štandarty, čo ktoré oddelenie robilo.
V piatok si ma teda zavolala, že ukončíme PP dohodou. S tým so nesúhlasila. Povedala, že ona sa aj tak rozhodla, že vo firme nebudem. Dodatočne mi vypracuje pracovnú náplň. Predpokladám, že bude taká, že s ňou nebudem súhlasiť. Je nepodpísanie náplne dôvod na rozviazanie PP? Prípadne, ak by ma chcela preložiť na inú prácu, musí mi dať písomne dôvod presunu? A ja jej musím písomne zdôvodniť, prečo to neprijímam?
Celý problém je v tom, že som samoživitelka, na krku mám hypotéku, tak si nemožem dovoliť zostať z jedného dňa na druhý bez zamestnania. To si zamestnávateľ môže s nami naozaj robiť čo chce?
Ďakujem za rady.
Zoltán Kovács
01.03.09,22:26
Dobrý večer,

rada by som Vás požiadala o radu, ako ďalej postupovať.
Po 8 rokoch vo firme sa moja nadriadená rozhodla, že mám ukončiť PP dohodou. Že vraj nie je spokojná s mojou prácou.Rovno mi povedala, že si na moje miesto dosadí niekoho inéh.Do určitého obdobia nebolo o nespokojnosti ani reči. Práve naopak, od kolegov som mala informácie, že ma dáva druhým za vzor. V novembri sa jej prístup ku mne zmenil. Začala mi dávať prácu, ktorú dovtedy robil niekto iný, prípadne mi ani neoznámila, že mám novú prácu a len ma zvozila, že to nie je urobené. V našej firme boli pracovné zmluvy vždy veľmi všeobecné: pracovná pozícia -vedúca oddelenia. Náplň práce nebola písomne určená. Bola len klauzula, že zamestnanec vykonáva prácu na základe pokynov nadriadeného.Fungovali nejaké zaužívané štandarty, čo ktoré oddelenie robilo.
V piatok si ma teda zavolala, že ukončíme PP dohodou. S tým so nesúhlasila. Povedala, že ona sa aj tak rozhodla, že vo firme nebudem. Dodatočne mi vypracuje pracovnú náplň. Predpokladám, že bude taká, že s ňou nebudem súhlasiť. Je nepodpísanie náplne dôvod na rozviazanie PP? Prípadne, ak by ma chcela preložiť na inú prácu, musí mi dať písomne dôvod presunu? A ja jej musím písomne zdôvodniť, prečo to neprijímam?
Celý problém je v tom, že som samoživitelka, na krku mám hypotéku, tak si nemožem dovoliť zostať z jedného dňa na druhý bez zamestnania. To si zamestnávateľ môže s nami naozaj robiť čo chce?
Ďakujem za rady.

Dohodu určite nepodpisuj. Ak ťa chce dostať zo zamestnania, tak zrejme sa jej to aj podarí (bohu žiaľ), ale nie je jedno akou formou.
Keď ťa nechce, tak musí dať ona výpoveď, a v tomto prípade nastupuje výpovedná doba a aj odstupné.....

Podrobnejšie rady ti určite poskytnú fundovanejší poradáci...
Stanislav 1975
01.03.09,22:31
Dohodu určite nepodpisuj. Ak ťa chce dostať zo zamestnania, tak zrejme sa jej to aj podarí (bohu žiaľ), ale nie je jedno akou formou.
Keď ťa nechce, tak musí dať ona výpoveď, a v tomto prípade nastupuje výpovedná doba a aj odstupné.....

Podrobnejšie rady ti určite poskytnú fundovanejší poradáci...
Ano, Zoli má pravdu, ale aj tak je to smutné, že zrazu niesi niekomu po voli a chce ťa silou mocou vyhodiť z roboty, a najma keď bola doteraz s tebou spokojná, fakt smutné...Asi potrebuje tvoj flek pre nejakú známu, hmhm
Stanislav 1975
01.03.09,22:33
Dohodu určite nepodpisuj. Ak ťa chce dostať zo zamestnania, tak zrejme sa jej to aj podarí (bohu žiaľ), ale nie je jedno akou formou.
Keď ťa nechce, tak musí dať ona výpoveď, a v tomto prípade nastupuje výpovedná doba a aj odstupné.....

Podrobnejšie rady ti určite poskytnú fundovanejší poradáci...
Zoli a kto je ešte fundovanejší ako ty?Okrem chobota, neviem kto by bol ešte na tej úrovni ako ty...
Stanislav 1975
01.03.09,22:37
Ja teraz nechápem, však Zolo sa volal tuším smith alebo tak nejak, čo sa stalo, že zrazu taká zmena mena??? Nejde mi to hlavy, nechápem...:confused::confused::confused:
arizona
02.03.09,06:09
Ja teraz nechápem, však Zolo sa volal tuším smith alebo tak nejak, čo sa stalo, že zrazu taká zmena mena??? Nejde mi to hlavy, nechápem...:confused::confused::confused:
Aby sa Stanley moc netrápil, kuk sem:
:D:D:D http://slovnik.zoznam.sk/index.fcgi
ivka70
02.03.09,06:45
1. moze a ma ti vypracovat napln prace
podpisat ju spätne ta nikto nemoze donutit
ak by ta chcela vyhodit okamzite, moze to len ak ty hrubo porusis pracovnu disciplinu /na to si treba davat pozor, najma teraz/
inak moze max. zrusit tvoje pracovne miesto - a to je 2-3 mesacna vypovedna doba a 2-3 mesacne odstupne /pripadne viac podla kolektivnej zmluvy/ 2 alebo 3 mesiace -podla poctu odprac.rokov u zamestnavatela

ak sa ta chce zbavit, tak tym skor bojuj o svoje prava, stratit skutocne nemas co

ak sa bude nejakym sposobom snazit obist zakon, kludne sa vyhrazaj inspektoratom prace pripadne sudom, ries it to skus najskor cez nadriadeneho tvojej nadriadenej
Zoltán Kovács
02.03.09,11:20
Zoli a kto je ešte fundovanejší ako ty?Okrem chobota, neviem kto by bol ešte na tej úrovni ako ty...

V mzdových a pracovno-právnych veciach sú tu odo mňa oveľa erudovanejší členovia.
kristina11
05.03.09,04:36
Chvíľu bolo ticho. Mali sme závierku a prebieha audti, takže niekto to robiť musí. Včera som dostala mail, že si mám napísať náplň práce. Je mi to smiešne po toľkých rokoch, ked mi ju firma nevie napísať. Na druhej strane mi to príde zbytočné, keď ju aj tak celú prepíšu, aby mi nevyhovovala. Inak keď niečo treba urobiť, tak dostanem mail s červeným písmom, čo ma strašne ponižuje. Akoby som bola úplne nechápavá.