FELES
01.03.09,23:14
Ahojte poradaci, uz dlho si citam rozne prispevky, napady a rady ktore na tomto vybornom portali bezia. A preto som sa rozhodla tiez raregistrovat a prispiet dobrou radou. Zda sa ze prevazna vacsina z vas su uctovnici, ekonomovia a pod. To teda ja nie som. Venujem sa zamestnaneckym podvodom. Ale aj tak dufam ze zapadnem a stanem sa pravidelnym prispievatelom :rolleyes:
Melnick
01.03.09,22:20
Ahojte poradaci, uz dlho si citam rozne prispevky, napady a rady ktore na tomto vybornom portali bezia. A preto som sa rozhodla tiez raregistrovat a prispiet dobrou radou. Zda sa ze prevazna vacsina z vas su uctovnici, ekonomovia a pod. To teda ja nie som. Venujem sa zamestnaneckym podvodom. Ale aj tak dufam ze zapadnem a stanem sa pravidelnym prispievatelom :rolleyes:
Vitaj.:)

mimotemy Podvádzaš, alebo odhaľuješ.:D
FELES
02.03.09,10:29
xixi dobry postreh. Odhalujem :)
branislavp
02.03.09,11:35
Ahojte poradaci, uz dlho si citam rozne prispevky, napady a rady ktore na tomto vybornom portali bezia. A preto som sa rozhodla tiez raregistrovat a prispiet dobrou radou. Zda sa ze prevazna vacsina z vas su uctovnici, ekonomovia a pod. To teda ja nie som. Venujem sa zamestnaneckym podvodom. Ale aj tak dufam ze zapadnem a stanem sa pravidelnym prispievatelom :rolleyes:
Ahoj FELES, si srdečne vítaná.:)
martina0203
02.03.09,14:11
Veľa príjemných zážitkov s poradou...
FELES
04.03.09,12:04
Dakujem vsetkym velmi pekne :)
gomanek
19.03.09,12:23
Tak Tě taky přivítám :D