bea 1232
02.03.09,17:23
prosím poradte mi, či môžem dobropisovať rozdiel medzi vyfakturovanou sumou a poistným plnením z poisťovne. Naši klienti dávajú preplatiť fa poisťovni a rozdiel nám neuhrádzajú. Teoreticky čo odpočíta poisťovňa amrotizáciu alebo spoluúčasť nám nebude uhradené. Rozmýšlala som čo s tým rozdielom, aby nám zbytočne nezvyšoval výnosy a sledovanie registrácie na DPh.
Prosím poraďte mi čo s tým
azla
02.03.09,17:50
Vy ste servis ?
Poskytujete zákazníkom opravy. Ak ide o opravu (následkom poistnej udalosti) asi mate dohodu, že plnenie ide na Váš účet.
Rozdiel medzi faktúrovanou sumou a poistným plnením je zákazník povinný Vám zaplatiť.
Ak máte neuhrádené pohľadávky za Vaše služby (časť) je potrebné ich vymáhať.
Určite to nie je dôvod na vystavenie dobropisu.:rolleyes:
bea 1232
10.03.09,16:42
sme servis a máme dohodu so zákazníkom,že nám stačí poistné plnenie od poisťovne, jedná sa o čiastky cca 30-80eur, ktoré nežiadame zákazníkom preplatiť.
ekopo
10.03.09,16:46
sme servis a máme dohodu so zákazníkom,že nám stačí poistné plnenie od poisťovne, jedná sa o čiastky cca 30-80eur, ktoré nežiadame zákazníkom preplatiť.
ste dobročinná organizácia? :) hlásim sa tiež ako potenciálny zákazník to je mimotemy
azla
10.03.09,16:55
sme servis a máme dohodu so zákazníkom,že nám stačí poistné plnenie od poisťovne, jedná sa o čiastky cca 30-80eur, ktoré nežiadame zákazníkom preplatiť.

Poskytujete služby, ktoré faktúrujete. Ak ste platiteľ- odvádzate Dph.
Vystavená faktúra je doklad pre firmu na zúčtovanie nákladov za opravu a odpočet Dph.
Vystavená faktúra je aj podklad pre poisťovňu.

Ak Vám zákazník faktúru nezaplatí, Vám ostane "trčať" pohľadávka a odberateľovi "záväzok"..... nerozumiem veľmi :rolleyes::D