Glazura
02.03.09,19:46
Mam otazku.
Pokial by som si chcel zalozit zivnost a prevadzkovat personalnu agenturu, aky predmet podnikania je to konkretne?

Na internetovych strankach som nasiel iba to,
ze ODBORNA personalna cinnost a poradenstvo je v ramci viazanej zivnosti a je na to potrebne mat ukonceny druhy stupen VS vzdelania.

Vo volnych zivnostich je uvedene ze medzi poradenske a sprostredkovatelske sluzby nie je mozne zaradit sprostredkovanie zamestnania za uhradu.

Je to pre obojstrannu uhradu? zamestnance a firma,
alebo je to uhrada od cloveka hladajuceho pracu?

Sprostredkovatelska cinnost, ktoru chcem prevadzkovat funguje tak, ze ten co hlada pracu nezaplati vobec nic, uhradu zaplati len firma a to len v pripade, ze najdeny clovek nastupi cez agenturu do ich firmy ako zamestnanec.

Potreboval by som to konkretnejsie vysvetlit, ci mozem zalozit Person.agenturu aj bez VS.
Dakujem
flagi1
03.03.09,06:49
w.upsvar.sk/rs/phoenix.nsf/docs/DOC-00000ADA
Glazura
03.03.09,08:16
Dakujem za odpoved...
Takze nemozem bez VS:mee:
Co uz...
flagi1
03.03.09,10:12
samozrejme ze agenturu mozes mat, predmetom podnikania mozes mat rozne cinnosti, volne ..ale pokial budes ziadat o povolenie cinnosti vydavane upsvarom ( ADZ, SZU, APZ), musis mať osobu s minimanlne bakalarom konajucu v mene tvojej sro
mozme to prebrat , najlepsie online..
Glazura
03.03.09,12:39
No ved prave, chcel som zalozit zivnost len ako fyzicka osoba, vykonavajucu cinnost sprostredkovania prace, ale bol som v obraze, ze to bude medzi volnymi zivnostami a v zozname VZ som sa docital ze sprostredkovanie zamestnania tam v ziadnom pripade nepatri...Budem online az do pol piatej..alebo zajtra. Prisposobim sa...
A dakujem
flagi1
03.03.09,15:13
posli mi na mail kontakt