SMartina
03.03.09,20:39
Ahojte. Má niekto skúsenosť s bankovým výpisom z internetbankingu? Účet je otvorený v Českej republike, v zmluve o otvorení účtu je zasielanie bankových výpisov cez internet. Vôbec sa nepoužíval, sú tam len poplatky za vedenie účtu. Tento účet sa v krátkej dobe zruší z dôvodu nepoužívania. Moja otázka je: účtovať tento výpis alebo nie? Bol by problém, ak ho vôbec nedám do účtovníctva?:confused:
Ďakujem.;)
Zoltán Kovács
03.03.09,20:44
Ahojte. Má niekto skúsenosť s bankovým výpisom z internetbankingu? Účet je otvorený v Českej republike, v zmluve o otvorení účtu je zasielanie bankových výpisov cez internet. Vôbec sa nepoužíval, sú tam len poplatky za vedenie účtu. Tento účet sa v krátkej dobe zruší z dôvodu nepoužívania. Moja otázka je: účtovať tento výpis alebo nie? Bol by problém, ak ho vôbec nedám do účtovníctva?:confused:
Ďakujem.;)

Áno bol by problém. Treba účtovať.
SMartina
03.03.09,21:24
Ďakujem, takže musím získať originál výpis z BÚ.
marjankaj
03.03.09,22:01
Ahojte. Má niekto skúsenosť s bankovým výpisom z internetbankingu? Účet je otvorený v Českej republike, v zmluve o otvorení účtu je zasielanie bankových výpisov cez internet. Vôbec sa nepoužíval, sú tam len poplatky za vedenie účtu. Tento účet sa v krátkej dobe zruší z dôvodu nepoužívania. Moja otázka je: účtovať tento výpis alebo nie? Bol by problém, ak ho vôbec nedám do účtovníctva?:confused:
Ďakujem.;)

A je to vôbec podnikateľský účet? A nahlásil si ho aj daňovému úradu?
Zoltán Kovács
04.03.09,06:20
Ďakujem, takže musím získať originál výpis z BÚ.

Ja účtujem na základe výpisu z internetbankingu. Originál ani nemám, lebo som zrušil jeho vystavovanie, za nekresťanské peniaze 2 A4. Stiahnem pohyby za mesiac cez IB a účtujem.