hana.m.
27.06.05,12:23
Ahoj všetci.

Potrebovala by som poradiť s výmerou dovolenky pedagogických zamestnancov. V organizácii /verejná správa/ máme zamestnaných aj pedagogických zamestnancov. V kolektívnej zmluve platnej na rok 2005 máme dohodnutý týždeň dovolenky naviac nad výmeru podľa ZP pre všetkých zamestnancov. Podľa ZP platného do 30.06.2005 mali pedagogickí zamestnanci nárok na 8 týždňov dovolenky v roku. Niekde som sa dočítala, že išlo o kogentné ustanovenie dovolenky a teda ich dovolenka nesmela byť dlhšia ako 8 týždňov. V novele ZP platnej od 1.7.2005 sa k ustanoveniu dovolenke pedagogických zamestnancov pridáva slovko „najmenej“. Podľa platnej kolektívnej zmluvy by som im od 01.07.2005 mala pridať ešte týždeň dovolenky. Neviem však či majú nárok na 9 týždňov od 01.07.2005 /ako nadobudla novela ZP účinnosť/ alebo od 01.01.2005 /keďže ide o dovolenku za kalendárny rok/. Takže neviem či majú mať 42,5 dňa dovolenky alebo 45 dní dovolenky...?? Dúfam, že ste mi aspoň niekto porozumeli a poradíte mi. Ak ste sa dočítali až tu tak vďaka...A takto to je u nás stále...
ala13
27.06.05,10:31
Ja hlasujem za 45, kto da viac? ;-)))
Luba2
27.06.05,10:39
Ak by som nemala nad tým veľmi rozmýšľať, tak by som dala za pol roka časť podľa starého ustanovenia zákona a za druhého pol roka podľa nového. Čiže by som k prvému polroku nepridala nič a k druhému polovicu toho, čo máš v kolektívnej zmluve na rok. Ale som zvedavá, aký názor budú mať ostatní.
kvet
28.06.05,07:08
Podľa môjho názoru, dohodnutie týždňa dovolenky nad ustanovenú výmeru podľa Zákonníka práce u pedagogických zamestnancov v kolektívnej zmluve na rok 2005 nebolo platné, pretože to odporovalo zákonu. Skutočne, výmera dovolenky pre pedagogických zamestnancov (8 týždňov) mala do 30.06.2005 kogentný charakter.
Takže, ak by ste chceli pedagogickým zamestnancom zvýšiť základnú výmeru dovolenky o jeden týždeň, mali by ste od 1.7.2005 urobiť dodatok ku kolektívnej zmluve. Ak takýto dodatok nie je, nie je právny dôvod na zvýšenie základnej výmery dovolenky pre pedagogických zamestnancov. Ja by som zvýšenie výmery dovolenky u týchto zamestnancov riešil až od 1.1.2006.
Luba2
28.06.05,09:58
Ja by som tú kolektívnu zmluvu snáď ani nemenila. Do polroka bola v tej časti neplatná, tak podľa nej nemôže postupovať, po polroku sa zákon zmenil a teda platná môže byť, tak by som podľa nej od polroka postupovala.

Ale ak by sa menila, tiež sa mi zdá lepšie až od nového roku.
MANDI
27.09.05,07:23
Pracujem tiez v skolstva,zistovala som si to a kedze je to dovolenka za cely rok, tak maju narok na 45 dni dovolenky.Pozor je tam rozdiel v tom ci vo Vasej organizácii su odbory a mate podpisanu kolektivnu zmluvu.Ak nie,tak mate narok len na 8 tyzdnov dovolenky.
elenka
28.09.05,10:18
Pracujem tiez v skolstva,zistovala som si to a kedze je to dovolenka za cely rok, tak maju narok na 45 dni dovolenky.Pozor je tam rozdiel v tom ci vo Vasej organizácii su odbory a mate podpisanu kolektivnu zmluvu.Ak nie,tak mate narok len na 8 tyzdnov dovolenky. Dala som súhlas - a to preto, lebo si myslím, že dovolenka je na kalendárny rok - čiže celý rok, hoci možnosť zvýšenia bolo schválené a v priebehu roka.