kristina.kukanova
04.03.09,07:58
Vie niekto domáci recept na suché knčeky vlasov, rozštiepené vlasy a lámavé vlasy. ďakujem
syrik
04.03.09,07:41
...podstrihnúť....
Karmenka
04.03.09,07:48
podstrihnúť a pravidelne sa starať o vlasy. Na trhu je veľké množstvo prípravkov na takéto vlasy, treba si len nájsť ten vhodný pre seba.
Raz som čítala, že je dobré vtrieť do končekov vlasov, ktoré sa štiepia olivový olej a až tak po 2-3 hodinách vlasy umyť. Ja to odskúšané nemám tak neviem, či to pomáha...
pasuliatko
04.03.09,13:17
strihať a ja na to používam FRUCTIS s modrou guličkou a aj kondicionér a pomáha mi to.
Karmenka
05.03.09,06:39
ja mám odskúšané prípravky Gliss Kur či už šampóny, zmývateľné a nezmývateľné balzámy či regeneračné kúry. Používam ich už niekoľko rokov a som veľmi spokojná.
usko 1
05.03.09,14:26
Ak ich máš naozaj v zlom stave odporúčami Ti profesionálne vlasové prípravky , mám dobrú skúsenosť s Loreal professional a s Kerastese, ale ten ide dosť do peňazí - predávajú v salónoch, dá sa objednať aj z Anglicka za super ceny - ešte som to neskúšala, ja vždy u nás všetko preplatím...
Je to naozaj zázrak - mala som šampón a masku, je skvelá.
Nepamatám sa presne ktorý to bol rad ale na nete to určite nájdeš.
diuska123
18.03.09,21:20
Ak mozem odporucit, elsseve rada je super, po balzame matrix na suche vlasky (dostat v kadernickych salonoch,) je uzasny vysledok.
dodavam ze zehlim si vlasy casto skoro po kazdom umyti takmer 4 rokysamozrejme kvalitnou zehlickou, a musim sa priznat ze nejedna baba mi pochvalila vlasy. olivovy olej- nevidim vysledky ba dokonca som pocula ze je zbytocny lebo molekula oliv oleja neprenikne cez vlas strukturu. a posledna rada ktora mi napadla je podstrihovat, pretoze vla svypadne ak nedostavav ziviny, a suchy vlas , suchce konceky ziviny nedostavanu!