serchio
04.03.09,08:48
Dobry Den,
Teraz nam prisli faktury za spotrebovanu elektrinu v spolocnych priestoroch a na spolocnom zariadeni (CVO), kde sa nachadzaju aj regulovane poplatky. Pri analyze tej faktury sme zistili, ze SSE nase SVB zaradil do skupiny: PODNIKATELIA a ORGANIZACIE. Kedze tu zmluvu s SSE podpisoval nas spravca (podnikatel) a kedze tu zmluvu sme videli az teraz, tak sa chcem spytat ci je to OK, ci SVB ako neziskova organizacia ozaj ma patrit do skupiny PODNIKATELIA a ORGANIZACIE. Ktory zakon o tom pojednava? Dakujem.
Halli
04.03.09,08:53
tak sa chcem spytat ci je to OK, ci SVB ako neziskova organizacia ozaj ma patrit do skupiny PODNIKATELIA a ORGANIZACIE. Ktory zakon o tom pojednava? Dakujem.

Áno je to tak.Nie ste fyzická /sukr./osoba, máte predsa IČO.

A neviem načo nová téma , keď máš jednu práve teraz nad sebou s podobným názvom ??;)
serchio
04.03.09,09:23
Ano mas pravdu, je tam tema s podobnym nazvom, no riesia tam uplne iny problem. Mna zaujima iba preco nas beru ako PODNIKATELOV a ORGANIZACIE...Zda sa mi to, ze ak to nevyuzivame na nejake ine ucely iba na nas zivot, nase fungovanie, tak by sme mali byt zaradeny do inej skupiny...teda tam kde su lacnejsie ceny...ved s tym nepodnikame :). A navyse poznam jedno SVB, ktore tie regulovane poplatky za spolocne priestory neplati. :)..takze mam trosku v tom zmatok :). V kazdom pripade dakujem za odpoved.
Halli
04.03.09,11:41
Nezaleží na probléme, ale na názve témy, to by tu bol strašný zmätok keby tu bola čo elektrina -to iný problém, kľudne sa pýtaj v jednej téme... a k tvojmu problému, len toľko, že máš pravdu, ale bohužiaľ SSE. su stále ešte monopol, ktorý ....:cool: no comment :rolleyes: ... a o tom SVB by som rada vedela podrobnosti, aspoň by bolo čo tomu monopolu hodiť pred oči, keď na všetko ostatné sú slepí...;)
serchio
05.03.09,13:32
dakujem. hmm..tak tie podrobnosti o tom SVB by som chcel vediet aj ja :)...ak sa mi ich podari ziskat, tak ich tu nalepim. Inac este k tej teme...ja mam zase opacne skusenosti, ze ak niekdo zalozi temu a niekdo iny tam da inu otazku tak chudak prvy sa velakrat uz to svoje nedozvie...t.j. ta debata ide uplne inym smeom ako to chce ten zadavetel temy:)
Halli
05.03.09,17:38
dakujem. hmm..tak tie podrobnosti o tom SVB by som chcel vediet aj ja :)...ak sa mi ich podari ziskat, tak ich tu nalepim. Inac este k tej teme...ja mam zase opacne skusenosti, ze ak niekdo zalozi temu a niekdo iny tam da inu otazku tak chudak prvy sa velakrat uz to svoje nedozvie...t.j. ta debata ide uplne inym smeom ako to chce ten zadavetel temy:)

Dobre prilep ak sa dozvieš, dík ;)...však ty si tu zadal len 3 príspevky a už si taký zbehlý? :D...čo si doteraz anonymoval ako hosť? :D
serchio
05.03.09,18:27
:) sorry, asi som to zle napisal...myslel som ine diskusie...napr. o autach, fototechnike, ...