Bornfree
27.06.05,19:13
Mohol by som vás poprosiť o predlohu žiadosti schválenia prevádzky, otváracích hodín, označenie prevádzky. AKo to má vyzerať? Kde sa to podáva a koľko to stojí??? ak to niečo stojé.... ďakujem
Heni
27.06.05,18:45
Mohol by som vás poprosiť o predlohu žiadosti schválenia prevádzky, otváracích hodín, označenie prevádzky. AKo to má vyzerať? Kde sa to podáva a koľko to stojí??? ak to niečo stojé.... ďakujemna mestskom úrade dostaneš tlačivo, ktoré len vyplníš... a do 30 dní príde od MÚ odpoveď, či schvaľujú alebo nie tvoje otváracie hodiny.
husatko
02.03.06,10:54
na mestskom úrade dostaneš tlačivo, ktoré len vyplníš... a do 30 dní príde od MÚ odpoveď, či schvaľujú alebo nie tvoje otváracie hodiny.


A čo ak mi živnosť beží od konca roka 2005 a starosta mestskej časti mi nechce schváliť nieže otváracie hodiny, ale celkové vytvorenie prevádzky? Jedná sa o výrobnú živnosť - dielňa určená na kovoobrábanie. Má na to právo?

K tlačivu som doložil písomné súhlasy oboch susedov a manželky.

Prevádzku však potrebujem veľmi súrne zoficiálniť!!!
Za rady všetkým srdečne ďakujem.
Zita5
02.03.06,11:02
A čo ak mi živnosť beží od konca roka 2005 a starosta mestskej časti mi nechce schváliť nieže otváracie hodiny, ale celkové vytvorenie prevádzky? Jedná sa o výrobnú živnosť - dielňa určená na kovoobrábanie. Má na to právo?

K tlačivu som doložil písomné súhlasy oboch susedov a manželky.

Prevádzku však potrebujem veľmi súrne zoficiálniť!!!
Za rady všetkým srdečne ďakujem.

Aký dôvod uvádza ?
husatko
02.03.06,11:05
je to vraj lukratívna časť mesta a bolo by tam zbytočne veľa prachu a hluku.
vraj zo skúseností už zriadených prevádzok - kamenárstvo, pneuservis,atď. v tejto časti mesta.