Onko
04.03.09,14:04
Uvažujem, že si dám vytvoriť nové firemné logo. Odporučte mi, prosím, nejakých dodávateľov, s ktorými máte pozitívne skúsenosti.

Ak chce niekto odporučiť seba, nech napíše SS, inak by to bola zakázaná reklama ;)
MMMarko
05.03.09,09:06
Ahoj, nedaju sa mi posielat sukromne spravy... Ako inak ta mozem kontaktovat? :)
eloelic
06.03.09,11:54
V o.z. mam sikovnych grafikov.
Richard
06.03.09,17:44
Ahoj, nedaju sa mi posielat sukromne spravy... Ako inak ta mozem kontaktovat? :)

SSky sme pre úplných nováčikov zrušili, pretože písali svoje otázky cez SS aktívnym členom ktorí majú veľa bodov...
--------------------------------
K vytvoreniu loga:
Ak vydržíte, čoskoro (cca o mesiac) budeme mať na stránke www.cenoveponuky.sk (dcéra Porada.sk) súťažný systém, kde si budete môcť vybrať logo ktoré sa Vám najviac páči. Ponuky prídu od viacerých grafikov, pričom cenu si určíte sám.
Onko
06.03.09,19:05
K vytvoreniu loga:
Ak vydržíte, čoskoro (cca o mesiac) budeme mať na stránke www.cenoveponuky.sk (dcéra Porada.sk) súťažný systém, kde si budete môcť vybrať logo ktoré sa Vám najviac páči. Ponuky prídu od viacerých grafikov, pričom cenu si určíte sám.

Zaujímavá služba, budem sa tešiť!
Johnyb11
17.04.09,19:14
Velmi zaujimavy projekt. Da sa dostat medzi tych grafikov, ktory budu sutazit? Pretoze poznam par velmi dobrych grafikov osobne a zapojit sa do tohoto projektu by bolo pre nich velmi vhodne.
h24
08.04.11,10:31
Zdravim,

nechaj to na profesionálov,ja som si tez teraz daval robit logo, chlapci z h24 mi to zmakli za par dni a fakt profesionalne.. Som spokojny..

h24.sk


mali by ste ich tam najst...

Jozef
linko1
08.04.11,10:37
Zdravim,

nechaj to na profesionálov,ja som si tez teraz daval robit logo, chlapci z h24 mi to zmakli za par dni a fakt profesionalne.. Som spokojny..

h24.sk


mali by ste ich tam najst...

Jozef


žeby náhoda? taký istý nick ako názov firmy ktorú odporúčaš...:rolleyes:
melancton
20.04.11,21:15
žeby náhoda? taký istý nick ako názov firmy ktorú odporúčaš...:rolleyes:

ak si h24 dávalo robiť logo, tak im ho prirodzene robili chlapci z h24 a určite profesionálne a rýchlo :)