palio74
04.03.09,16:49
Dobry den, precital som toho dost ale mam jednu nejasnost.
Manzelka bola zamestnana, v maji 2007 sa nam narodila dcerka. Od 12.3.2007 ak dobre pocitam do 23.9.2007 bola manzelka na materskej dovolenke. Od 24.9.2007 je na rodicovskej dovolenke. Mozno sa nam postastilo 1.3.2009 pocat druhe. Len domienka, nic nie je potvrdene. Planovala sa DNP aby dosiahla maximalnu moznu druhu matersku ale este to neurobila. "Podľa § 49a zákona sa do obdobia 270 dní povinného nemocenského poistenia zamestnanca započítava obdobie prerušenia povinného nemocenského poistenia zamestnanca z dôvodu čerpania rodičovskej dovolenky". Ak by sa isla DNP v piatok 6.3.2009 s max vymeriavacim zakladom tak to dna porodu uz nebude DNP trvat 270 dni. Vztahuje sa na nu v takom pripade ten § 49a a retazovy porod cim po dobu 2 rokov od datumu porodu by dosiahla viac ako 270 dni alebo nie a uz to nestihne. Dakujem za kazdu fundovanu odpoved

Palo.
ajobs
04.03.09,18:44
Dobry den, precital som toho dost ale mam jednu nejasnost.
Manzelka bola zamestnana, v maji 2007 sa nam narodila dcerka. Od 12.3.2007 ak dobre pocitam do 23.9.2007 bola manzelka na materskej dovolenke. Od 24.9.2007 je na rodicovskej dovolenke. Mozno sa nam postastilo 1.3.2009 pocat druhe. Len domienka, nic nie je potvrdene. Planovala sa DNP aby dosiahla maximalnu moznu druhu matersku ale este to neurobila. "Podľa § 49a zákona sa do obdobia 270 dní povinného nemocenského poistenia zamestnanca započítava obdobie prerušenia povinného nemocenského poistenia zamestnanca z dôvodu čerpania rodičovskej dovolenky". Ak by sa isla DNP v piatok 6.3.2009 s max vymeriavacim zakladom tak to dna porodu uz nebude DNP trvat 270 dni. Vztahuje sa na nu v takom pripade ten § 49a a retazovy porod cim po dobu 2 rokov od datumu porodu by dosiahla viac ako 270 dni alebo nie a uz to nestihne. Dakujem za kazdu fundovanu odpoved

Palo.

Dokedy bola manželka zamestnaná ? Treba napísať presný dátum. Ak už zamestnaná nie je, a v predchádzajúcom zamestnaní, ktoré spadá do obdobia dvoch rokov pred termínom pôrodu mala poistenie aspoň 90 dní, stačí sa jej prihlásiť na DNP z maximálneho VZ 1003,09 € - a to čím skôr. Potom bude mať maximálne materské.
palio74
04.03.09,19:47
Dokedy bola manželka zamestnaná ? Treba napísať presný dátum. Ak už zamestnaná nie je, a v predchádzajúcom zamestnaní, ktoré spadá do obdobia dvoch rokov pred termínom pôrodu mala poistenie aspoň 90 dní, stačí sa jej prihlásiť na DNP z maximálneho VZ 1003,09 € - a to čím skôr. Potom bude mať maximálne materské.

Pracovala do 26.9.2006,
od 27.9.2006 do 12.11.2006 PN,
od 13.11. do 27.11.2006 zase pracovala,
od 28.11.2006 do 31.1.2007 PN,
od 1.2.2007 do 11.3.2007 cerpala dovolenku,
od 12.3.2007 do 23.9.2007 materske,
od 24.9.2007 je stale na rodicovskej dovolenke.

Ona vlastne zamestnana este stale je, lebo nema rozviazany pracovny pomer ale pocas rodicovsej nie je nemocensky poistena. 2 roky pred terminom porodu uz bola na rodicovskej - nepoistena. Ak sa teraz poisti tak tesne neslpni 270 dni poistenia, preto sa pytam na ten § 49a, ci sa na nu da aplikovat retazovy porod alebo nie. Toto nechapem, ci ten porod musi byt tiez do 2 rokov od posledneho poistenia a vtedy sa zapocitaju aj dni RD? Pardon za to ako som to popisal ale ja som technik nie ekonom. Dakujem za pochopenie
Palo
palio74
05.03.09,12:13
Prosím help, platí tu ten reťazový pôrod, či nie?
ajobs
05.03.09,23:11
Pracovala do 26.9.2006,
od 27.9.2006 do 12.11.2006 PN,
od 13.11. do 27.11.2006 zase pracovala,
od 28.11.2006 do 31.1.2007 PN,
od 1.2.2007 do 11.3.2007 cerpala dovolenku,
od 12.3.2007 do 23.9.2007 materske,
od 24.9.2007 je stale na rodicovskej dovolenke.

Ona vlastne zamestnana este stale je, lebo nema rozviazany pracovny pomer ale pocas rodicovsej nie je nemocensky poistena. 2 roky pred terminom porodu uz bola na rodicovskej - nepoistena. Ak sa teraz poisti tak tesne neslpni 270 dni poistenia, preto sa pytam na ten § 49a, ci sa na nu da aplikovat retazovy porod alebo nie. Toto nechapem, ci ten porod musi byt tiez do 2 rokov od posledneho poistenia a vtedy sa zapocitaju aj dni RD? Pardon za to ako som to popisal ale ja som technik nie ekonom. Dakujem za pochopenie
Palo

Palo, ja som tiež pôvodným povolaním technik, ale stačí iba normálne chápať, netreba na to špeciálne vzdelanie.:cool:
Ak manželka je ešte stále zamestnaná, nie je možné uplatniť § 49a, pretože nástupom na MD sa jej obnoví pôvodné nemocenské poistenie zamestnanca, a DNP by nepomohlo. Ale pokiaľ je zamestnávateľ ústretový, tak jej v čase nástupu dá potvrdenie o zárobku, ktorý by mal dosahovať 1085 € mesačne. Potom aj materské bude maximálne.
palio74
06.03.09,08:07
Tak už som celkom popletený. Podľa toho manželke vznikne nárok na materské aj keď nebola 2 roky do zadu (od dátumu pôrodu) ani jeden deň nemocensky poistená (keďže je na RD a nie je ani DNP) lebo nemá ukončený pracovný pomer, reťazový pôrod sa na ňu nevzťahuje ale zvýšiť si materské pomocou DNP nemôže. Zamestnávateľ taký ústretový určite nebude.
Podľa mňa to tak nebude. Vychádzam z toho že:
"Podľa § 30 a § 48 zákona č.461/2003 Z.z. o sociálnom poistení nárok na materské bude mať zamestnankyňa, ak:

požiada o materské od začiatku šiesteho týždňa pred očakávaným dňom pôrodu určeným lekárom, najskôr od začiatku ôsmeho týždňa pred týmto dňom, a ak porodila skôr, odo dňa pôrodu,
v deň, od ktorého žiada o materské, jej musí trvať povinné nemocenské poistenie zamestnanca alebo musí byť v ochrannej lehote po skončení trvania povinného nemocenského poistenia zamestnanca (6 mesiacov),
v posledných dvoch rokoch pred pôrodom bola povinne nemocensky poistená ako zamestnanec najmenej 270 dní - do toho sa započítavajú aj obdobia predošlého už ukončeného zamestnania alebo už ukončeného dobrovoľného nem. poistenia,
nemá príjem, započítavaný do vymeriavacieho základu zamestnanca, za obdobie, v ktorom nevykonáva činnosť zamestnanca z dôvodu poberania materského.
Reťazové pôrody - Podľa § 49a zákona sa do obdobia 270 dní povinného nemocenského poistenia zamestnanca započítava obdobie prerušenia povinného nemocenského poistenia zamestnanca z dôvodu čerpania rodičovskej dovolenky."

Keďže by podľa Vás mala manželka mať nárok na materské, musel by sa na ňu vzťahovať ten reťazový pôrod. Každopádne už som sa dočítal, že zvýšiť si materské prihlásením na DNP sa nedá lebo DNP nebude trať min. 270 dní
brčko
07.03.09,22:21
Z hladiska "nároku na materské"! (nie na nemocenské) ak to zjednoduším, je stále nemocensky poistená (lebo jej PP trvá počas čerpania rodič.dovolenky), takže "ako zamestnakyna" nemá problém so splnením tých potrebných 270dní nem.poistenia. Nárok na materské zo zamestnania mať určite bude, ak bude ku dnu nástupu na MD trvať jej prac.pomer! - to je v jej prípade podstatné. Jej denná materská, ak nastúpi na MD počas čerpania RD, sa bude rovnať 55% z jednej tridsatiny vymer.základu, z ktorého by sa platilo nem.poistenie v mesiaci nástupu na MD a ktorý uvedie mzdárka v potvrdení pre soc.poistovnu.

S tým DNP je to ako píšeš, ak je už tehotná a nemá žiadne iné ukonč. nem.poistenie v posled.dvoch rokoch pred pôrodom, tak nestihne 270dní. Ak by skončila pred nástupom na MD (počas RD) prac.pomer a prihlásila by sa najneskôr do 8týž.tehotenstva na DNP a na MD by nastúpila po uplynutí 26týždnov od prihlásenia na DNP, tak by mala nárok na materské len z DNP (nie zamestnania). Materské by sa rátalo z rozhodujúceho obdobia z DNP (aké by bolo RO, to záleží od dátumov zač.DNP a nástupu na MD). 270dní by splnila vdaka dnom nem.poistenia zo zamestnania (počas rodič.dovolenky, lebo trval PP)

Takže ak je už tehotná, tak sa dá získať nárok len z jedného poistenia. Bud zamestnania alebo DnP.
palio74
07.03.09,23:06
Ďakujem "brčko" za perfektné vysvetlenie ;)