Sindy201
04.03.09,16:40
Dobrý deň,chcela by som sa informovať ohľadom prispevku na dochadzku za pracou.Bola som 3 mesiace nezamestnana a potom nastupila do prace 1.6.Bolo mi povedane ze staci ked pridem v decembri a poziadam o prispevok.Az po podani ziadosti som si ale vsimla ze ziadost sa ma podat do 6 MESIACOV OD NASTUPU DO PRACE!!! Nikto mi ale nic nevytkol zaevidovali moju ziadost s tym ze mi pride vsetko postou domov.Presli ale uz 3 mesiace a nic. Mam pocit ze to bolo uz po datume a preto sa neozyvaju.Mam aj napriek tomu narok na tento prispevok aj ked to bolo podane mozno 3 tyzdne po termine???Neviete mi niekto poradit???Prosiiim.Dakujem velmi pekne za odpoved...
arizona
04.03.09,20:04
Koľko mesiacov si bola nezamesnaná, koľko mesiacov máš nárok na príspevok. Tlačivo z ÚP Ti potvrdí zamestnávateľ.

Prečo ti doteraz peniaze neprišli ,Ti asi povedia najlepšie na úrade- osobne.
Ak sa niekde stala chyba, nečakaj, že ťa oni budú kontaktovať.
Musíš si to obehať sama.:)
Sindy201
04.03.09,20:11
Bola som 3 mesiace nezamestnana.Vsetko potrebne aj potvrdene veci od zamestnavatela a prislusne tlaciva som podala ,ale v decembri ,odvtedy nic sa neozvali.Je mi jasne ze si to budem musiet obehat a ist tam osobne,mna skor zaujima ci aj ked to bolo podane 3 tyzdne po termine,lebo od juna som zamestnana a 6 mesiacov vychadza 1.12.Ja som tam bola asi okolo 18.12.,pretoze ta pani co tam robi mi povedala,ye v decmbri staci ked pridem.Len aby mi vobec nieco vyplatili,to tak pocuvat pani na uradoch.Papiere som zalozila a isla tam v decembri,nikto nic nevravel,takze mozno to akceptovali,ale je mi jasne ze v piatok tam nabehnem....