Mickya
04.03.09,19:07
Ahojte, prosím, môžete mi poradiť?
Dá sa prosím na EU BA ísť priamo študovať Ing., ak mám zatiaľ Bc. na STU MTF - odbor Priemyselné inžinierstvo a manažment?
Síce o chvíľu končím Ing., ale rada by som šla študovať aj Účtovníctvo na EU BA. Ale keďže na tejto škole kde som, trvá externé štúdium 6 rokov, predstava, že zase budem študovať 5 rokov a popritom jazyk a rodina.... je asi toho dosť. Tie 2 roky sa však že dajú zvládnuť.
Zároveň sa chcem spýtať, či na tomto druhom stupni je v nejakom semestri výučba cudzieho jazyka.. alebo či je len jazyk len na štúdiu na bakalára. S tým mám totiž kapánek problém :(
ďakujem
Lianka
04.03.09,18:22
Ved si pozri podmienky prijatia na studium, urcite ich maju na webe.

Predpokladam, ze aj studijny program tam najdes.

http://www.euba.sk/
Mickya
04.03.09,18:40
Ved si pozri podmienky prijatia na studium, urcite ich maju na webe.

Predpokladam, ze aj studijny program tam najdes.

http://www.euba.sk/

ďakujem, no, to som si pozerala... len nie som si 100% istá, či odbor, z ktorého mám Bc. môžem považovať ako príbuzný odbor... vtedy by som nemusela ísť od začiatku.
...tiež, čo som si pozerala predmety fakulty, jazyk tam tiež na stránke nie je uvedený, ani na prvom, ani na druhom stupni, čo sa mi nezdá, keďže na prvý stupeň sa z neho robia prijímačky, preto sa pýtam, či neviete ako je to v praxi.
Lianka
04.03.09,19:01
Je taky problem tam zavolat - na studijne oddelenie? Pripadne poslat pisomny/mailovy dopyt.

Ja studujem na inej ekonomickej VS a my na Ing. studiu jazyk nemame. Pokial viem, na EU BA maju jazyk minimalne na Bc. studiu.

V kazdom pripade sa budeme zbytocne dohadovat a vymyslat. Najlepsie je informovat sa priamo u zdroja. ;)
Mickya
04.03.09,19:05
Je taky problem tam zavolat - na studijne oddelenie? Pripadne poslat pisomny/mailovy dopyt.

Ja studujem na inej ekonomickej VS a my na Ing. studiu jazyk nemame. Pokial viem, na EU BA maju jazyk minimalne na Bc. studiu.

V kazdom pripade sa budeme zbytocne dohadovat a vymyslat. Najlepsie je informovat sa priamo u zdroja. ;)
:) ďakujem, chystám sa tam zajtra zavolať. Len som bola moc zvedavá, tak som nevydržala nespýtať sa vás.
Lianka
04.03.09,19:10
:)