everel
04.03.09,18:38
Čo poviete na tento notebook pre 17 ročného chalana. Chce tam viesť agendu do školy a nejaké hry ako Battlefield alebo ComandC...
Čo myslíte?
http://www.bgslevi.sk/main.aspx?cls=ProductDetail&pro_id=355581
domenico.office
04.03.09,18:00
Až na to, že tvoj link nefunguje. Prepáčte, už mi ide.....vypísalo mi, že nemám oprávnenie... Zaujímavá mašinka, myslím, že pre študáka vhodné. Ako to bude so súčasnými grafickými hrami nemám skúsenosť, grafika na mini notebook veľmi dobrá, len gigová ramka môže byť prekážkou viacerým aplikáciam, či hrám.
everel
04.03.09,18:10
mattonik
04.03.09,22:02
pri tom prvom modely je naozaj skoda takej malej ramky lebo naozaj ma velmi dobru grafiku na taky subnotebook, problem vsak moze byt, hlavne pri hrach jeho rozlisenie a procesor, ktory je naozaj do takychto typov notebookov. Nie je slaby ale na hry typu battlefield 2 a nove cnc by som si s nim netrufal...
ten druhy vyzera tiez zaujimavo, hlavne za tu cenu teda:) trosku horsia grafika, ale myslim ze to nevadi. len to uz je naozaj desktop replacement so 4giga ramky, no neviem ci sa to vyuzije taky stroj, je to naozaj dost, hlavne ak to chce vlacit do skoly a podobne, tak pri 6clankovej baterii si s tym viac ako 2-3 hodinky neuzije...ak ho vsak nemieni velmi vyuzivat na bateriu, tak nie je problem...
vyr skalny
05.03.09,14:03
Priklanam sa k tomu druhemu, na 10 palcovom displeji si tie hry moc neuzije...
dolfort
09.03.09,14:02
Ak chce mlátiť hry tak jednoznačne ten Asus - pokiaľ porovnávame len tie dva linky čo sú uvedené. Niektoré najnovšie hry na tom nebudú bežať vôbec, alebo len na minimálnych nastaveniach. Pre teenagera nie je žiadna grafika v notebooku dosť silná, veľká, dobrá a výkonná (môj názor).