Richard
04.03.09,22:30
Nováčikovia pridávali nové témy do kaviarni, pretože tu bola chyba ktorú som si nevšimol. Prejavilo sa to keď išli cez horné tlačítko "Pridať tému".
Vtedy nešli nováčikova, ktorí neboli schválení (toto som zaviedol kvôli nováčikom čo as tu snažili robiť chaos) cez formulár na výber rubriky, ale ich to dalo priamo do kaviarne.
Všimol som si to keď som teraz zapracoval novinku do výberu rubriky. Dúfam že aj táto novinka vylepší systém zaraďovania nových tém. Užívatelia teraz maju po kliknuti na rubriku popis a upozornenie aby zvazili ci ich otazka suvisi so zameranim rubriky.

Takze sa ospravedlnujem za chaos v kaviarni, este to tam precistim :)
arizona
05.03.09,09:37
Richard, keď sa už robia tie zmeny ...

Nešlo by viac zvýrazniť VYHĽADÁVAČ ?

Ja som bola členkou už viac mesiacov,stále som poznala iba ten v jednotlivých témach. Až potom mi skúsenejší poraďáci poraďili "ten hlavný:D", ktorý som si dovtedy dávala do súvislosti iba s novou témou.:confused:

Porada je zo dňa na deň obsiahlejšia, denne pribúdajú duplicitné témy a následne linky a odkazy na staršie príspevky.
Myslím, že by to pomohlo:)
Richard
05.03.09,11:54
No veru zmeny sa robia, je rozrobených dosť veľa zmien :), máme aj nové programátorské posily :)
Vyhľadávanie chcem zdôrazniť, ale neviem čo máš presne na mysli.

"stále som poznala iba ten v jednotlivých témach"

Ty si nevidela hore to vyhľadávanie, ale zato si si všimla že každá téma ma tlačítko hľadať? Skôr by som predpokladal, že ľudia si nevšimnú to vyhľadávanie v rubrike či téme.

Či máš na mysli rozšírené vyhľadávanie?
mysimis
05.03.09,11:59
Nováčikovia pridávali nové témy do kaviarni, pretože tu bola chyba ktorú som si nevšimol. Prejavilo sa to keď išli cez horné tlačítko "Pridať tému".
Vtedy nešli nováčikova, ktorí neboli schválení (toto som zaviedol kvôli nováčikom čo as tu snažili robiť chaos) cez formulár na výber rubriky, ale ich to dalo priamo do kaviarne.
Všimol som si to keď som teraz zapracoval novinku do výberu rubriky. Dúfam že aj táto novinka vylepší systém zaraďovania nových tém. Užívatelia teraz maju po kliknuti na rubriku popis a upozornenie aby zvazili ci ich otazka suvisi so zameranim rubriky.

Takze sa ospravedlnujem za chaos v kaviarni, este to tam precistim :)

Ja sa snažím po večeroch a poctivo presúvam......už som toho napresúvala až až...;)
arizona
05.03.09,13:41
No veru zmeny sa robia, je rozrobených dosť veľa zmien :), máme aj nové programátorské posily :) Držím palce!
Vyhľadávanie chcem zdôrazniť, ale neviem čo máš presne na mysli.
...aby nejako bilo do očí
(závisláci už vedia, kde majú hľadať, vyhľadávanie skôr robí problém občasným a novým členom )

"stále som poznala iba ten v jednotlivých témach"

Ty si nevidela hore to vyhľadávanie, ale zato si si všimla že každá téma ma tlačítko hľadať? Presne tak! Tam je to nejako v úrovní príspevku., viac na očiach.Nenapadlo ma rolovať hore, či neexisuje aj iný vyhľadávač:D
O hlavnom vyhľadávači som ako začiatočník netušila. Hoci som si to tlačítko všimla, najako mi splývalo s okolím a skôr som ho dávala do súvisu s pridaním témy:rolleyes:

Skôr by som predpokladal, že ľudia si nevšimnú to vyhľadávanie v rubrike či téme.

Či máš na mysli rozšírené vyhľadávanie? moc nevyužívam.Po prekonaní "greenhornovských čias " všetko čo hľadám, nájdem cez hlavný vyhľadávač :)

...v príspevku