tonito
05.03.09,10:34
Zdravim.
Potrebujem poradit ohladne filtru na vodu zo studne.
Dal som si robit rozbor vody a zistilo sa ze voda zo studne co je jediny zdroj vody v dome ma nevyhovujuce namerane hodnoty.Preto potrebujem zvolit adekvatne riesenie.
Vo vode mame velmi vysoke hodnoty dusicnanov az 100.Pritom norma je 50 pre dospeleho a 15 pre dieta.Zelezo mame tiez zvysene na 0,8 norma je 0,2.
Mangan mame 0,06 norma je 0,05.Potreboval by som skladbu filrov aby sa mi namerane hodnoty znizili.Ma prosim niekto s tymto nejaku skusenost.Uvital by som nejaku radu.Dakujem za odpoved.
dolfort
06.03.09,13:47
Skus sa opýtať cez kontakty na www.regenetix.sk, či filtre toho chlapíka dokážu prefiltrovať to čo máš u seba vo vode.
convict
06.03.09,23:09
Skus sa opýtať cez kontakty na www.regenetix.sk (http://www.regenetix.sk), či filtre toho chlapíka dokážu prefiltrovať to čo máš u seba vo vode.
Tu by som to bral ale s rezervou pokial sa objavi nieco ako

odporúča MUDr. xxxx YYY PhD.
Vlado36
15.03.09,18:19
Mám veľa spoločné s menovanou firmou. Nechcem sa vnucovať, ale ak máte naozaj také hodnoty dusičnanov a naďalej to chcete riešiť, môžem Vám zariadenie na odskúšanie zapožičať.
Vlado36
19.03.09,18:23
neviem Vám odpovedať, lebo nemám 5 príspevkov a program mi preto nedovolí poslať týmto spôsobom pre Vás súkromnú správu. Ak chcete kontaktujte ma na firemný e-mail a všetko Vám zodpoviem. Nájdete ju na našom webe. To je všetko čo pre Vás v tejto chvíli môžem spraviť.