OKAA
06.03.09,08:04
Prajem krásne ránko:)Milí poradáci-dcéra mala v práci pracovný úraz(nie vlastnou vinou),čoho následkom jej museli operovat a dat plastiku na pravú ruku.Po 6 mesiacoch PN nastúpila do práce, kde ju preradili na iný druh práce.Všetko bolo v poriadku.No,po sviatkoch u nich prepúštali zamestnancov(nemali pre nich prácu).Teraz ,,vraj,, prepustia aj dcéru,nemajú pre ňu zaradenie.(Bolo jej to pošepkané).Oficiálne jej to zatial nikto neoznámil ,,vraj,,v pondelok 9.3.09 jej to má byt oznámené...
Moji milí,moja otázka k vám znie:Môžu dcéru prepustit, ak mala u nich pracovný úraz- z ktorého má trvalé následky a staženie spoločenského postavenia???Prosím.........


Ps.Hladala som aj na Porade v zákonníku práce,ale nevidím tam odpoved na moju otázku.(Prepáčte,alebo som slepá-alebo nevidím:D)
OKAA
06.03.09,13:29
Hmm.....nevie nikto?:(
Tweety
06.03.09,13:31
Prajem krásne ránko:)Milí poradáci-dcéra mala v práci pracovný úraz(nie vlastnou vinou),čoho následkom jej museli operovat a dat plastiku na pravú ruku.Po 6 mesiacoch PN nastúpila do práce, kde ju preradili na iný druh práce.Všetko bolo v poriadku.No,po sviatkoch u nich prepúštali zamestnancov(nemali pre nich prácu).Teraz ,,vraj,, prepustia aj dcéru,nemajú pre ňu zaradenie.(Bolo jej to pošepkané).Oficiálne jej to zatial nikto neoznámil ,,vraj,,v pondelok 9.3.09 jej to má byt oznámené...
Moji milí,moja otázka k vám znie:Môžu dcéru prepustit, ak mala u nich pracovný úraz- z ktorého má trvalé následky a staženie spoločenského postavenia???Prosím.........


Ps.Hladala som aj na Porade v zákonníku práce,ale nevidím tam odpoved na moju otázku.(Prepáčte,alebo som slepá-alebo nevidím:D)
Neviem, či sa nehodí toto, ale nepíšeš nič o tom, či má preukaz postihnutého.
§ 66

Zamestnancovi so zdravotným postihnutím môže dať zamestnávateľ výpoveď len s predchádzajúcim súhlasom príslušného úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, inak je výpoveď neplatná. Tento súhlas sa nevyžaduje, ak ide o výpoveď dávanú zamestnancovi, ktorý dosiahol vek určený na nárok na starobný dôchodok, alebo z dôvodov ustanovených v § 63 ods. 1 písm. a) a e).

SMatilda
06.03.09,13:39
Bohužial myslím že môžu
OKAA
06.03.09,14:22
Neviem, či sa nehodí toto, ale nepíšeš nič o tom, či má preukaz postihnutého.
§ 66

Zamestnancovi so zdravotným postihnutím môže dať zamestnávateľ výpoveď len s predchádzajúcim súhlasom príslušného úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, inak je výpoveď neplatná. Tento súhlas sa nevyžaduje, ak ide o výpoveď dávanú zamestnancovi, ktorý dosiahol vek určený na nárok na starobný dôchodok, alebo z dôvodov ustanovených v § 63 ods. 1 písm. a) a e).



Dakujem za reakcie.Preukaz postihnutého(chvala bohu nemá),ale má trvalé následky s tou pravou rukou-priamo s vystieračom palca....
Tweety
06.03.09,14:33
Dakujem za reakcie.Preukaz postihnutého(chvala bohu nemá),ale má trvalé následky s tou pravou rukou-priamo s vystieračom palca....
Tak bohužiaľ, zákaz výpovede sa na ňu nevzťahuje.
OKAA
06.03.09,18:36
Tak bohužiaľ, zákaz výpovede sa na ňu nevzťahuje.


Tweety,velmi pekne dakujem:eek:
Myslím,že je to nespravodlivé.Dcéra má 23 rokov a už bude mat s rukou doživotné problémy.....:mee:
willma
06.03.09,18:42
Keďže to bol pracovný úraz tak dúfam, že sa riešilo bolestné, odškodné a podobné prkotinky a neviem, či nemá aj nárok na tzv. rentu. To len tak na začiatok z hlavy. Mrknem do zákona a doplním neskôr.
OKAA
23.03.09,16:36
Oznamujem vám,že dcéra mala velké štastie a neprepustili ju.;)
Len ju preradili na inú prácu,ale je spokojná....
Dakujem všetkým,ktorí sa snažili pomôct mi!!!!:o:o:o
Tweety
23.03.09,16:39
Oznamujem vám,že dcéra mala velké štastie a neprepustili ju.;)
Len ju preradili na inú prácu,ale je spokojná....
Dakujem všetkým,ktorí sa snažili pomôct mi!!!!:o:o:o
Dobrá správa v dnešnej dobe, teším sa s Tebou.:)
OKAA
23.03.09,18:25
Tweety-si zlatá,som dojatá.....