inga29
06.03.09,10:40
ahojte poradaci chcem sa poradit ohladom toho, ze v minulom roku uctovnicka nezauctovala za minuly rok dan a tak v suvahe, ktora sa predklada k DP boli zavazky nulove. Ale teraz som to opravila a v prikladanej suvahe za tento rok je zavazok za prechadzajuce obdobie uz tam ta dan preto sa chcem poradit ci to bude problem na danovom urade, alebo mam vytlacit taku suvahu kde budu zavazky za minuly rok nulove teda bez tej dane.

dakujem za radu
Tweety
06.03.09,10:02
ahojte poradaci chcem sa poradit ohladom toho, ze v minulom roku uctovnicka nezauctovala za minuly rok dan a tak v suvahe, ktora sa predklada k DP boli zavazky nulove. Ale teraz som to opravila a v prikladanej suvahe za tento rok je zavazok za prechadzajuce obdobie uz tam ta dan preto sa chcem poradit ci to bude problem na danovom urade, alebo mam vytlacit taku suvahu kde budu zavazky za minuly rok nulove teda bez tej dane.

dakujem za radu
A mala byť vôbec? A ak bola, kde bola zaúčtovaná?
inga29
06.03.09,10:18
A mala byť vôbec? A ak bola, kde bola zaúčtovaná?
no nebola vôbec zauctovana dan a tak som to opravila teraz lebo som potrebovala mat ZS na ucte aby osm mohla dan za rok 2007 uhradit aby mi neostala ta suma na tomto ucte no ale teraz neviem ze ako mam vytlacit su suvahu s tym zavazkom alebo bez neho ale v skutocnosti tam to malo byt aj minuly rok ale neviem co teraz