IOB
07.03.09,15:52
Ahoj poraďáci. Neviem, či mi bude vedieť niekto objasniť účtovanie. Mzdy spracovávam na OLYMPE a účtujem v OMEGE. Keď v Olympe vygenerujem výplatu a urobím export predkontácií do Omegy, automaticky sa mi vytvorí interný doklad so zaúčtovaním, kde sa mi zaúčtuje mzda, ktorá sa má vyplatiť zamestnancovi na účet zápisom 331/221. Keď však idem už z BÚ uhradiť mzdu zamestnancovi na účet - zápis je opäť 331/221. Zostatok BÚ mi sedí, ale nie je mzda na 331 dvakrát zaúčtovaná? Alebo mám špatne nastavené účty v Olympe? Vie mi to niekto objasniť? Ďakujem
Maruška54
07.03.09,15:05
Neviem o akých účtoch v Olympe hovoríš ale ja som prišla na to že v Omege musíš po vygenerovaní ID doplniť analytické účty až potom ti zápis "ozelenie" teda dostane príznak zaúčtovania.
IOB
07.03.09,15:14
Neviem o akých účtoch v Olympe hovoríš ale ja som prišla na to že v Omege musíš po vygenerovaní ID doplniť analytické účty až potom ti zápis "ozelenie" teda dostane príznak zaúčtovania.
Ide o nastavenie účtov v Olympe v personalistike zamestnanca, ktorému sa vypláca mzda na osobný účet