rasbal
07.03.09,17:53
Porebujem poradit mam nainstalovanú Operu a zmyzol mi ten riadok do ktorého sa píšu adresy nevie mi niekdo poradit ako ju dat naspet.
Chobot
07.03.09,19:47
Porebujem poradit mam nainstalovanú Operu a zmyzol mi ten riadok do ktorého sa píšu adresy nevie mi niekdo poradit ako ju dat naspet.

Neviem, ktorú jazykovú verziu máš, ale v českej je to

Zobrazit > Lišty > Lišta prubehu

v anglickej verzii to bude View > Toolbar > Address Bar
rasbal
08.03.09,11:04
mam to zafajknuté ale lišta sa nezobrazila ani tak a mam česku verziu už som tu operu aj preinstaloval na novšu verziu a lista tam neni som zufaly
Stevo5
08.03.09,11:27
rasbal - tak ako ti to poradil chobot to funguje. Tiež používam Operu a ak si nezafajknem "Lišta průběhu" tak nevidím ten riadok. Ak to vrátim späť, riadok sa ukáže. Tak predpokladám že budeš mať niečo poškodené v inštalácii Opery alebo v registroch.
Skús to tak, že odinštaluješ Operu, kompletne prehliadneš disk a zmažeš všetky adresára ktoré po odinštalovaní Opery zostali. Ideálne by bolo ak by si aj z registrov odstránil všetky záznamy o Opere. Ale toto sprav len ak vieš čo robíš, mohlo by sa stať že po editácii registrov už PC nenabehne. Potom prečisti PC a registre od poškodených a nepoužívaných súborov napríklad programom CCleaner alebo RegCleaner.
Reštartuj PC, nainštaluj Operu znovu a daj pozor aké zmeny robíš pri jej nastavovaní.
rasbal
29.03.09,13:58
Dakujem podarilo sa to.
Stevo5
29.03.09,14:23
Tak fajn, nech slúži.
Chobot
29.03.09,20:18
Dakujem podarilo sa to.

A mohol by si aj napísať, ako sa to podarilo? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Čo keď v budúcnosti niekto bude mať rovnaký problém?
rasbal
17.04.09,16:20
Otvoril som zlošku nástroje potom som klikol na nastavenie objavila sa tabulka dal som pokročilé volby vlavo som klikol na listy a menu a v pravom hornom okienku som mal opera standart a hned pod tým som mal opera standart (zmeneno) to som prehodil z toho opera standart na to opera standart (zmeneno) dal so ok a chybajúci riadok sa objavil.
buchač
17.04.09,17:23
Otvoril som zlošku nástroje potom som klikol na nastavenie objavila sa tabulka dal som pokročilé volby vlavo som klikol na listy a menu a v pravom hornom okienku som mal opera standart a hned pod tým som mal opera standart (zmeneno) to som prehodil z toho opera standart na to opera standart (zmeneno) dal so ok a chybajúci riadok sa objavil.

Dá sa aj tak , že klikneš pravým tlačítkom Mickyho na tú ktorú lištu a objaví sa ti " Přispúsobit " a potom už len upravuješ nastavenia .
rasbal
19.04.09,09:35
To som skúšal ale cez to mi to mne osobne nešlo neviem preco islo mi to len tak ako som to uviedol.