jokova
08.03.09,11:51
pri prehrávaní filmu z dvd zamrzne obraz a napíše windows media player nereaguje,po cca:30 až 60 sek.znovu pokračuje v prehrávaní 1-20 min.a znovu sa to opakuje,mám vistu prosím o jednoduché vysvetlenie-začiatočník ĎAKUJEM
GumiDek
08.03.09,10:53
niak nechapem..prehravas to DVD cez Media Player? Ci len ked vsunec Cd do Cd-roomky tak ti to vyskoci??:eek:
jokova
08.03.09,10:58
dvd je stále v mechanike točí ho obraz zamrzne a po chvílke znovu ide mám amilo pa 2510
GumiDek
08.03.09,11:00
dvd je stále v mechanike točí ho obraz zamrzne a po chvílke znovu ide mám amilo pa 2510

no mozme byt aj problem s mechanikou..tazko povedat..skus tam hodit ine Dvd ze co to spravi..popripade neskusaj dvd ale niaku hru alebo hudbu..
jokova
08.03.09,11:06
niektoré dvd prehrávajú bez problémov ani jedno nieje poškodené
Stevo5
08.03.09,11:30
Skúšal si či sa ti to tak správa aj ak prehrávaš film z harddisku?
habka
08.03.09,16:48
skus iny prehravac. stiahni film na disk, ak z neho pojde v pohode, je vadna mechanika. aky stary je pocitac, nemas slaby procesor, alebo RAM?
sondaw
08.03.09,22:47
Můžeš vyzkoušet KMPlayer, přehraje mi všechno, je free, je k němu čeština.
Existuje ve dvou verzích, klasická instalace (.exe) a plná verze zip.
Verze v zipu je výhodná v tom, že se neinstaluje, obsah archivu se jen rozbalí do nějaké zvolené složky, já ji mám třeba na C:\

Přiřadíš formáty, které jsou u WMP k přehrávači (KMP) v Možnosti - Asociace nebo dopiš nové, třeba FLV - a přehraješ všechno.
Windows Media Player nepoužívám vůbec už několik let a nemám problém cokoliv přehrát.

Stáhnout lze tady http://www.kmplayer.com/beta/kmp.zip
Je to plná verze 2.9.3.1428 (nenech se mýlit tou betou)
fachman
10.03.09,11:55
Keď som si kúpil legálny windovs,tak media pleyer neprehral zvuk,to ma naštvalo,skúšal som pár prehrávačov,ale ostal som pri kmplayer a som spokojný.
mpca
10.03.09,12:13
Mna by este zaujimalo ci to robi pri napalenom DVD alebo pri originalke..
Kedze notebook bol uvedeny do predaja v marci 2007 ma uz 2 roky a pri notebokoch opticke mechaniky velmi skoro odchadzaju...ja mam toshibu satelite A100-232 a uz mi neprecita ziadne napalene DVDcka... len originalky.....

fachman WMP je univerzalny prehravac,, cez neho sa nedaju prehrat filmy ktore su vytvorene kodekom XVID. Okrem toho su ovela kvalitnejsie prehravace ako WMP,, napr vlc player, spomenuty kmplayer, bsplayer, mv2 player...
vyr skalny
10.03.09,15:08
:eek: WMP bez problemov prehrava aj xvid filmy.
misoft
10.03.09,16:03
Súhlasím so sovou :D, len musí mať kodeky na prehrávanie a prehrá všetko. Ale aj ostatní majú kus pravdy, sú aj iné prehrávače, ktoré vykonajú tú istú "prácu".
mpca
11.03.09,05:09
ok,, sorry mozno som nutil ho prehrat iny film alebo som nemal kodeky :) len mne WMP od "prvej chvile" nesedi :)
sthruska
11.03.09,05:45
//len mne WMP od "prvej chvile" nesedi
Ja mám tiež k nemu plno pripomienok. Ale má jednoznačne najlepší zvuk - SRO