tomas5
08.03.09,12:53
Pekný deň

Vedel by mi tu niekto pomôcť, do ktorého riadku v tlačive daňového priznania FO A, mám uviesť „sumu“ daň vyberanú zrážkou podľa § 43 ods. 3 písm. j) z tlačiva potvrdenie o príjmoch z riadku 11 (Úhrn zúčtovaných a vyplatených príjmov zo závislej činnosti [§ 5 ods.1 písm. a) až g) zákona] v peňažnej i nepeňažnej forme, z ktorých sa daň vyberá zrážkou podľa § 43 zákona) ?
Spočítavajú sa sumy s riadkov 01 a 11 z potvrdenia o príjme a uvedú sa do r. 32 na tlačive daňového priznania FO A ?
Taktiež neviem kam mám uviesť náhradu pri PN, tú mi zamestnávateľ v potvrdení dopísal ručne mimo riadkov.

Ďakujem
liba2
08.03.09,11:56
mzdarka renca
08.03.09,12:10
Pekný deň

Vedel by mi tu niekto pomôcť, do ktorého riadku v tlačive daňového priznania FO A, mám uviesť „sumu“ daň vyberanú zrážkou podľa § 43 ods. 3 písm. j) z tlačiva potvrdenie o príjmoch z riadku 11 (Úhrn zúčtovaných a vyplatených príjmov zo závislej činnosti [§ 5 ods.1 písm. a) až g) zákona] v peňažnej i nepeňažnej forme, z ktorých sa daň vyberá zrážkou podľa § 43 zákona) daň vybranú zrážkou do riadku 63 ?
Spočítavajú sa sumy s riadkov 01 a 11 z potvrdenia o príjme a uvedú sa do r. 32 na tlačive daňového priznania FO A áno ?
Taktiež neviem kam mám uviesť náhradu pri PN, tú mi zamestnávateľ v potvrdení dopísal ručne mimo riadkov. túto sumu nedávaš nikde, nie je to príjem podliehajúci dane z príjmu

Ďakujem

odpoveď v texte
tomas5
08.03.09,12:19
odpoveď v texte



Veľmi pekne ďakujem