leonka5
08.03.09,15:49
Pekný deň prajem. Prosím Vás, poraďte mi. Účtujem v MRP programe JÚ. Urobila som ročný prevod, ale potrebovala by som si ešte niečo vytlačiť z roku 2008. No ale, rok sa mi neotvorí. Dá sa s tým niečo urobiť?:mee: Ďakujem za pomoc
mysimis
08.03.09,14:51
Ročný prevod sa robí tak, že si firmu skopíruješ a v skopírovanej firme robíš ročný prevod a pôvodný rok Ti zostane nedotknutý. Príp. nemáš zálohu?
renataton
09.03.09,06:31
Dobrý deň, ja by som chcela vedieť ako sa dostanem do tlačiva daň z príjmov
počas roka je uzavreté
Zoltán Kovács
09.03.09,06:33
Dobrý deň, ja by som chcela vedieť ako sa dostanem do tlačiva daň z príjmov
počas roka je uzavreté

Aj na konci roka je uzavretý ak nemáš kúpený modul daň z príjmov. A ak dobre viem, tak tento modul netlačí daňové priznanie, len počíta daň.
renataton
09.03.09,06:39
Hm nemám dokúpený modul tak tam je pes zakopaný, Zoli ďakujem a prajem pekný deň
ALDA
10.03.09,09:04
Aj na konci roka je uzavretý ak nemáš kúpený modul daň z príjmov. A ak dobre viem, tak tento modul netlačí daňové priznanie, len počíta daň.

Zoli, ak ide o MRP tak je tam DP.
Zoltán Kovács
10.03.09,09:05
Zoli, ak ide o MRP tak je tam DP.

V tom module daň z príjmov? Tak to je novinka pre mňa. Tento modul som nikdy nemal práve pre to DP, ktoré som vždy vyplňoval cez drsr.sk
ALDA
10.03.09,09:08
V tom module daň z príjmov? Tak to je novinka pre mňa. Tento modul som nikdy nemal práve pre to DP, ktoré som vždy vyplňoval cez drsr.sk

Ano všetky DP robím cez -daň z príjmov aj JU aj PU. Je to super.
renataton
11.03.09,06:18
čítam tu vaše predchádzajúce články a teraz neviem je DP súčasťou MRP alebo nie?
tuta
11.03.09,06:20
Ni je. Musíš si ho dokúpiť.
ALDA
11.03.09,09:08
čítam tu vaše predchádzajúce články a teraz neviem je DP súčasťou MRP alebo nie?

Daň z príjmu je vyznačená na pravej strane pod - výstupy a je zablokovaná, ak si ju dokúpiš, bude prístupná a tam je DP.