bunovaa
08.03.09,16:26
Mohla by som sa spýtať, kolko platíte za m3 vody v bytoch? teraz sme ešte nemali vyúčtovanie za rok 2008, ale za predchádzajúci to bolo 57,83 Sk,čiže 1,92 eura, zdá sa mi to dosť.
bunovaa
08.03.09,15:43
myslela som tým studenú vodu

sme 3-členná rodina vo vlastnom 2-izbovom byte a platíme 133,31 eura /4016 Sk/. Je v tom zahrnuté všetko-včetne elektriny, plynu a poplatkov za užívanie bytu. A to máme vlastné kúrenie a vodu si zohrievame sami. Bývame v Novomestskom okrese a chcela by som vedieť či aj inde je tak draho. Ďakujem
Julian
10.03.09,15:46
myslela som tým studenú vodu

sme 3-členná rodina vo vlastnom 2-izbovom byte a platíme 133,31 eura /4016 Sk/. Je v tom zahrnuté všetko-včetne elektriny, plynu a poplatkov za užívanie bytu. A to máme vlastné kúrenie a vodu si zohrievame sami. Bývame v Novomestskom okrese a chcela by som vedieť či aj inde je tak draho. Ďakujem

Choď na stránku URSO, klikni si na rozhodnutia a dozvieš sa všetko čo Ťa bude zaujímať ohľadom vody, tepla, plynu atď a na celom Slovensku.
charonme
16.03.09,14:38
Je v tom zahrnuté všetko-včetne elektriny, plynu ... A to máme vlastné kúrenie a vodu si zohrievame sami. co na veci meni skutocnost, ze si kurite sami? Vsak ak ten poplatok zahrna vsetky energie tak je jedno ci si z tych energii zohrejete vodu sami alebo vam uz v ramci tych istych energii pride voda zohriata niekym inym.

A inde je aj drahsie.