oua.gago
08.03.09,17:41
:confused:
habka
08.03.09,16:42
PC alebo mail?
arizona
08.03.09,16:54
:eek::confused:
SMatilda
08.03.09,17:42
Skús si stiahnúť -Superantispyware free edition- a potom ho spusti aby Ti vyčistil PC /ale nie som odborníčka je to bez záruky
sondaw
08.03.09,22:34
Spam není totéž jako spyware, pokud myslíš opravdu spam, tak se týká emailu nebo např. komunikačních programů - "kecálků" jako ICQ, MSN ap
Ochrana proti spamu existuje jednak na poštovních serverech nastavením antispamové ochrany, v poštovních klientech nastavením pravidel nevyžádané pošty, používáním antivirových programů jako je Eset Smart Security, který má antispamovou ochranu (z vlastní zkušenosti vím, že účinnou) nebo použitím programu jako je MailWasher, který filtruje příchozí poštu již na serveru, ikonou v oznamovací oblasti ohlásí zprávu a vy posoudíte, zda jde o "přítele" nebo spam. Program se stále učí, jednou zablokovaný mail již neoznámí ani nedá k posouzení, do počítače si tedy stáhneš jen poštu, kterou chceš a která je v pořádku, třídí ji tedy ještě předtím, než se dostane do počítače
Podobným způsobem funguje i např. program PopTray, který je na rozdíl od MailWasher freeware
Kukuč
09.03.09,11:08
Existuje nejaký program, ktorý dokáže z Adobe Reader /100 strán čisiel/, ktoré potrebujem spočítať previesť do excelu, alebo niečoho podobného, aby som tieto strany nemusel spočítavať ručne? Ďakujem všetkým
GumiDek
09.03.09,12:24
no skus ... Spyware Doctor ... Ad-aware .. a branu co mas vo wine Windows defender.. to by mal stacit.. :---
ivoovi
09.03.09,20:40
Existuje nejaký program, ktorý dokáže z Adobe Reader /100 strán čisiel/, ktoré potrebujem spočítať previesť do excelu, alebo niečoho podobného, aby som tieto strany nemusel spočítavať ručne? Ďakujem všetkým
Skus dat viac info co vlastne chces.
Mozem ti poradit soft, ktory prevadza pdf do wordu ale neviem ci ti to pomoze.
pasuliatko
09.03.09,21:20
Ad Aware
focus3ccd
10.03.09,10:14
spyware terminator
Kukuč
10.03.09,10:59
A kde nájdem tie programy, bližšie adresy na net, by sa nedalo? Ďakujem za pomoc s týmto problémom, a hlavne ak sa mi ho podarí vyriešiť.
willma
10.03.09,11:15
máš prístup na net ?, zadaj do ktoréhokoľvek vyhľadávača samozrejme škrtám, tentokrát som bola nepozorná aj ja:o
Kukuč
10.03.09,11:31
A čo mám dať do vyhľadavača?
willma
10.03.09,11:35
Ad Aware, spyware terminator rovnako pre moju nepozornosť:o
Stevo5
10.03.09,11:41
A čo mám dať do vyhľadavača?
Kukuč oni odpovedajú na pôvodný dotaz, škoda že si si nezaložil novú tému, mal by si to prehľadnejšie. Na tvoj dotaz o prevode PDF/XLS reagoval len ivoovi
trezor
11.03.09,12:32
SPAM fighter ak myslíš SPAM v emailoch

SPYBOT ak sa chces zbavit spywaru
pasuliatko
11.03.09,13:03
A kde nájdem tie programy, bližšie adresy na net, by sa nedalo? Ďakujem za pomoc s týmto problémom, a hlavne ak sa mi ho podarí vyriešiť.

http://www.lavasoft.com/
willma
11.03.09,13:57
http://www.lavasoft.com/ kukuč mal/a iný problém a nie so spywerom ja som to tiež nempochopila :D
Slovanka
11.03.09,14:01
Skús si stiahnúť -Superantispyware free edition- a potom ho spusti aby Ti vyčistil PC /ale nie som odborníčka je to bez záruky

Tiež ho používam a aj keď ani ja nie som odborník som s tým programom celkom spokojná. Testy robím každý týždeň.
pasuliatko
11.03.09,15:22
kukuč mal/a iný problém a nie so spywerom ja som to tiež nempochopila :D

podla mna hladal tie programy o kt. sa tu píš nie? :confused:
willma
11.03.09,17:32
néééééé, pozri jeho príspevok číslo 6 :D:D:D
pasuliatko
11.03.09,20:12
néééééé, pozri jeho príspevok číslo 6 :D:D:D

:D:D:D:D:D
Kukuč
13.03.09,09:31
Možno som dal málo info. Teda ešte raz potrebujem z pdf formátu /cca 100 strán/ štyri stĺpce plné čísel. Bohužiaľ tam nie sú žiadne súčty a ja potrebujem spočítať stĺpec spolu čo je asi 2860 položiek. Skúšal som to dať do Excelu bohužiaľ rozhadzalo to, a nedalo sa to spočítať. Wordom si nepomôžem a tak neviem ........ Začal som to ručne spočítavať, som na 56 strane. Držte mi palce.
ivoovi
16.03.09,13:24
Možno som dal málo info. Teda ešte raz potrebujem z pdf formátu /cca 100 strán/ štyri stĺpce plné čísel. Bohužiaľ tam nie sú žiadne súčty a ja potrebujem spočítať stĺpec spolu čo je asi 2860 položiek. Skúšal som to dať do Excelu bohužiaľ rozhadzalo to, a nedalo sa to spočítať. Wordom si nepomôžem a tak neviem ........ Začal som to ručne spočítavať, som na 56 strane. Držte mi palce.

Sorry. som sa neozval skor. Ak to este nemas tak skus tento programik.
http://www.pdftransformer.com/
Bohuzial musis ho cracknut lebo trial verzia je len na 50 stran.
Ja som snim konvertoval pdf->doc a zachoval obrazky,styly,formatovanie.
Charon
16.03.09,17:10
Možno som dal málo info. Teda ešte raz potrebujem z pdf formátu /cca 100 strán/ štyri stĺpce plné čísel. Bohužiaľ tam nie sú žiadne súčty a ja potrebujem spočítať stĺpec spolu čo je asi 2860 položiek. Skúšal som to dať do Excelu bohužiaľ rozhadzalo to, a nedalo sa to spočítať. Wordom si nepomôžem a tak neviem ........ Začal som to ručne spočítavať, som na 56 strane. Držte mi palce.

NEPOCHOPIL SOM. AKO KONVERZIA PDF DO XLS SÚVISÍ SO SPAMOM?
Kukuč
27.03.09,10:56
Ivoovi, ďakujem za pomoc. Síce neskoro, ale predsa, aj tak ďakujem. Kukuč