Evat1
09.03.09,11:22
Dobrý deň,občas si neviem sama poradiť a tak je fajn,že existuje také niečo ako tu ;).Mám problém s pc neviem o čo ide ale či mám zapnutý net alebo nemám niekedy je počuť z pc (sluchadlá či repro) buď hlasité cmuuuuk v určitých intervaloch alebo : congratulation number 1!....úprimne,dosť ma to štve pretože občas vyskočilo neplánovane okienko IE povedzme s Travianom a pod čo hned ixnem,pretože používam Mozzilu.Myslela som,či to nemá súvis s IE,že sa jednoducho niekde zaplo na nejakú stránku s tým,že bolo mimo plochu(nikde na nej alebo v lište že by bolo IE aktívne) a tie zvuky,že sú z nejakej reklamy.Dnes som preto odstránila IE z pc,nakoľko ho aj tak nepoužívam.Lenže problém to nevyriešilo.Veľmi Vám budem vďačná ak ma toho zvuku zbavíte ;). Za prípadnú pomoc ďakujem :)
bobino38
09.03.09,10:43
...asi maš zapnuté ICQ, nie? na pozadí...
Evat1
09.03.09,10:53
pozrela som správcu a jediné čo je v súvislosti s ICQ a live je ICQ Service.exe....ICQ sa nezapína pri štarte pc ale manuálne ked chce dcera komunikovať ;)
bobino38
09.03.09,11:26
..povypínaj všetky neznáme programy bežiace na pozadí....
Evat1
09.03.09,11:48
...keďže sa nevyznám čo je známe alebo neznáme v procesoch v správcovi a kedĎže ešte nemám povolené pm,je možné sem vložiť obrázok - prefoteného správcu s procesmi aby mi bolo možné poradiť čo vypnúť?Alebo je iná zrozumiteľnejšia cesta ako zistiť čo mi beží na pozadí aby som vedela s čím von? Ďakujem za trpezlivosť so mnou,nie som žiaden odborník cez pc a nemám inú možnosť ako to doriešiť :) vďaka bobino38
bobino38
10.03.09,04:54
...nainštaluj si napríklad CCleaner a tam si pozrieš čo ti beží a aké programy máš spustené po štarte...dajú sa aj povypínať, je to v češtine. Alebo urob ten obrázok, pozriem sa na to...
mpca
10.03.09,11:46
to cmuuk mi pripomenulo to že na pokeci maju take "animovane a ozvucene" smajliky,,, aj ja som jedneho casu skoro zozobral repraky kvoli tomu ale bolo to tym ze obcas som presiel mysou ponad nejaky flashovy banner (reklamu) a vydavalo to cudne zvuky :)
Odvtedy pouzivam vo firefoxe plugin na blokovanie flashu (flashblock)..