ZunkaZ
09.03.09,18:30
Dobrý večer,
potrebujem poradiť na čo všetko mám myslieť a urobiť po založení s.r.o. - kaviareň - wellness(fitko,sauna,solárko,vírivka) - ubytovanie. Zatiaľ viem o prevádzkovom poriadku kaviarne (mám) a ubytovania (nemám:confused:) a o požiarnom pláne (mám).
Budova patrí majiteľovi, je to novostavba a on vybaví kolaudáciu. A ja mám zistiť to ostatné...
A toho je este dosť, však?
Poradíte mi prosím čo mi bude ešte treba?
Ďakujem.:)
ZunkaZ
11.03.09,19:12
...a to mi povedali že tu mi isto poradíte. Viem že na túto tému sa tu popísalo mnoho, ale všade sa rozoberá také to všeobecno...a ja by som uvítala niečo konkrétne. Ako napr: musíš si napísať aj smernice o tom a tom...alebo chod sa opýtať tam a tam - isto ti tam poradia...
Takže prosíííím...poraďte mi.
Ďakujem.
Zoltán Kovács
11.03.09,19:28
...a to mi povedali že tu mi isto poradíte. Viem že na túto tému sa tu popísalo mnoho, ale všade sa rozoberá také to všeobecno...a ja by som uvítala niečo konkrétne. Ako napr: musíš si napísať aj smernice o tom a tom...alebo chod sa opýtať tam a tam - isto ti tam poradia...
Takže prosíííím...poraďte mi.
Ďakujem.

Prepáč, ale nepoznáme tvoju konkrétnu situáciu, tak nemôžeš očakávať aj konkrétne rady. Len všeobecné, ktoré si musíš prispôsobiť na svoj prípad. A práve preto skús prehľadať poradu a zo všeobecných rád poskladať si to čo potrebuje tvoj konrétny prípad. ;)
Lianka
12.03.09,14:09
Nazov by som poopravila... podla obsahu zadania nejde o zalozenie s. r. o., ale o zacatie prevadzkovania podnikatelskej cinnosti, o otvorenie prevadzky a pod.
ZunkaZ
22.03.09,19:23
Ďakujem,
tu na porade začínam, hoci som tu tu stihla ako tak krížom-krážom prehľadať. Výstižný názov veľa urobí, všimla som si, dá sa vôbec zmeniť??
Chcela som si len uľahčiť robotu, ale asi to budem musieť skutočne "vybehať" :-) Najviac ma štvú tie prevádzkové poriadky...