pasuliatko
09.03.09,22:20
Ahojte, našla som CD Multimediálnej encyklopédie Ľudské telo, je z PC Revue 4/04 a potrebovala by som k nemu zohnať kód, ktorý sa píše pri inštalácií, nikde a nikto to nemá. Nevedeli by ste mi s tým pomôcť? Ďakujem. :):)
bobino38
10.03.09,04:50
...a nie je v časopise o tom písané?...skus aj na CD-čku na obale pozrieť...alebo keď si dáš prezrieť CD, mal by tam byť ako súbor niekde textový súbor, napríklad s názvom serial number. Ak nie je skús kontaktovať mailom redakciu časopisu...
Chobot
10.03.09,08:06
Ahojte, našla som CD Multimediálnej encyklopédie Ľudské telo, je z PC Revue 4/04 a potrebovala by som k nemu zohnať kód, ktorý sa píše pri inštalácií, nikde a nikto to nemá. Nevedeli by ste mi s tým pomôcť? Ďakujem. :):)

Je to táto encyklopédia?:

http://www.isoftver.sk/pc/software_encyklopedie/dorling%20kindersley/detail/141803/
(Ten text je tam trošku pomýlený, patrí inej encyklopédii)

Myslím, že ju máme doma. Len si nepamätám, či sa tam dáva nejaký inštalačný kód. Pozriem a dám ti vedieť buď večer alebo zajtra.
duves
10.03.09,08:20
Možno ta mame aj my doma. Len nesmiem zabudnut na to pozriet.
pasuliatko
10.03.09,10:12
...a nie je v časopise o tom písané?...skus aj na CD-čku na obale pozrieť...alebo keď si dáš prezrieť CD, mal by tam byť ako súbor niekde textový súbor, napríklad s názvom serial number. Ak nie je skús kontaktovať mailom redakciu časopisu...

číslo bolo v tom časopise napísané..
pasuliatko
10.03.09,10:12
Je to táto encyklopédia?:

http://www.isoftver.sk/pc/software_encyklopedie/dorling%20kindersley/detail/141803/
(Ten text je tam trošku pomýlený, patrí inej encyklopédii)

Myslím, že ju máme doma. Len si nepamätám, či sa tam dáva nejaký inštalačný kód. Pozriem a dám ti vedieť buď večer alebo zajtra.

ano to je presne ona :D dakujem za pomoc
pasuliatko
10.03.09,10:13
dakujem vám
Chobot
10.03.09,21:05
ano to je presne ona :D dakujem za pomoc

Tak bohužiaľ, nie je tam žiadny inšt. kód, je to nejaká stará verzia z roku 1996 určená pre Windows 95, Windows 3 a Windows 3.11. Aj keď to nainštalujem (pri inštalácii nič nepýta), tak to nejde spustiť pod Win XP.

Ale ak chceš, môžem ti urobiť kópiu, možno u teba to pôjde.
bobino38
11.03.09,05:23
číslo bolo v tom časopise napísané..
...no ešte že tak, tak som ti fajn poradil:-))...nie?
pasuliatko
11.03.09,09:27
...no ešte že tak, tak som ti fajn poradil:-))...nie?

samozrejme ;)
pasuliatko
11.03.09,09:29
Tak bohužiaľ, nie je tam žiadny inšt. kód, je to nejaká stará verzia z roku 1996 určená pre Windows 95, Windows 3 a Windows 3.11. Aj keď to nainštalujem (pri inštalácii nič nepýta), tak to nejde spustiť pod Win XP.

Ale ak chceš, môžem ti urobiť kópiu, možno u teba to pôjde.

uvidíme lebo som to ešte neskúšala či to ide, ja mam Windows Vista tak uvidíme čo to urobí. ale ďakujem ;)
bobino38
11.03.09,11:36
samozrejme ;)
...som čakal aspoň nejaky bodík za tú radu.-))