Durechova
10.03.09,07:16
Ahoj

chcem poprosit o radu...s manzelom sme rozvedenia chcela by som vediet ci je auto ktore sme nadobudli pocas manzelstva predmetom BSM...zobrali sme si na auto uver,v ktorom je manzel dlznik a ja spoludlznik...uver platil aj plati len manzel aj vsetky vydavky spojene s autom...auto je napisane na manzela...moze ho po rozvode prepisat na inu osobu alebo predat aby nebolo predmetom majetk.vysporiadania?ako to funguje v takomto pripade???dakujem za rady,velmi ich potrebujem
ludmila12
10.03.09,06:40
Je predmetom BSM a môžete dať na polícii kde je prihlásené naň plombu pokiaľ sa majetkovo nevysporiadate. Skúste sa informovať na polícii.
Durechova
10.03.09,06:50
Je predmetom BSM a môžete dať na polícii kde je prihlásené naň plombu pokiaľ sa majetkovo nevysporiadate. Skúste sa informovať na polícii.
dakujem....ale ak ho exmanzel prepisal uz na inu osobu...co v takomto pripade?je takto predmetom BSM?
ludmila12
10.03.09,07:03
Ak podávate vy BSM zahrnula by som auto do návrhu o vysporiadanie, pretože ste ho nadobudli počas manželstva. Ak podáva manžel BSM trvať na tom aby bolo aj auto zahrnuté do delenia BSM. / už priamo na súde /
Durechova
10.03.09,07:06
Ak podávate vy BSM zahrnula by som auto do návrhu o vysporiadanie, pretože ste ho nadobudli počas manželstva. Ak podáva manžel BSM trvať na tom aby bolo aj auto zahrnuté do delenia BSM. / už priamo na súde /
dakujem...to urcite aj urobim...ale co v takom pripade,ak to auto predal?...neviem ci ho prepisal na inu osobu alebo predal...len mi nieco take naznacil....
ludmila12
10.03.09,07:19
Aj tak to treba na súde písomne napadnúť aby bolo auto zahrnuté do BSM a na rozvod nie je treba ale na BSM ak máte majetku viac by som si zobrala advokáta bez neho je to dosť problém zvládať.